Kuo nudžiuginti mamą per Kalėdas? Patrauklios ir patogios dovanų idėjos nuotoliniam pasveikinimui

Palangos tiltas, 2020-11-22
Peržiūrėta
188
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kuo nudžiuginti mamą per Kalėdas? Patrauklios ir patogios dovanų idėjos nuotoliniam pasveikinimui

Nereikia ir sakyti – puikiai žinome, kokie yra 2020 – ieji ir atrodo, kad ypatinga situacija dar užsitęs kurį laiką. Ir tai tikrai turės įtakos iš gražiausioms metų šventėms. Labai gali būti, kad per šių metų šventes dauguma vaikų nesusės prie šventinio stalo kartu su kituose miestuose gyvenančiais tėvais. Tačiau tai dar tikrai nereiškia, kad negalite jų pradžiuginti maloniomis dovanomis. Tai padaryti tikrai galite, o jūsų dovanoti daiktai jus brangius žmones lydės kiekvieną dieną ir žinoma primins apie jus. Kadangi labai tikėtina ir tai, kad šiais metais kalėdiniai pasveikinimai turės įvykti nuotoliniu būdu, dėmesį verta atkreipti į tai, kad kur kas labiau tiks įspūdingos ir gražios, tačiau pat metu ir nedidelės dovanos – jas išsiųsti bus kur kas patogiau. Tad, jei vis dar ieškote atsakymo į klausimą, ką padovanoti gražaus bei prasmingo savo mamai, tačiau tuo pat metu pageidaujate, kad dovanos matmenys nebūtų dideli, turime keletą puikių idėjų.

Žiedas
Ko jau ko, tačiau papuošalų tikrai ne vienai moteriai nebus per daug, tikėtina, ir jūsų mamai. Taigi, būtent Kalėdos yra puiki proga padovanoti savo mažai žiedą. Kodėl būtent tokį papuošalą? Viskas labai paprasta – JAV atliktas tyrimas parodė, kad būtent šis papuošalas yra vienas dažniausiai moterų nešiojamų papuošalų. Taigi, belieka tik nuspręsti, kokiu žiedu nudžiuginsite savo mamą šventės proga. Pirmiausia verta atkreipti dėmesį į metalą. Kas tai bus? Neįnoringasis sidabras, iš kurio pagamintu žiedu bus galima puoštis kasdien? O gal klasikinis pasirinkimas – prabanga bei elegancija tviskantis geltonas auksas? Na, o, jei norėtųsi kažko ypatingo, originalesnio, tai jūsų mama tikrai apsidžiaugs gavusi žiedą iš baltojo aukso. Žiedai su akelėmis, paprastai atrodo dar įspūdingiau, prabangiau bei nuotaikingiau ir visada paįvairina kuriamus įvaizdžius. Kad ir kokius reikalavimus bekeltumėte būsimam mamos papuošalui, galite būti tikri – visus lūkesčius atitinkantį tikrai surasite https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/papuosalai/ziedai. Na, o, ir matmenys šios dovanos bus tikrai nedideli, tad siuntimas bei įteikimas bus ypač greitai bei patogūs.

Kvepalai
Nors būtų galima išvardinti daugybę įvairių gaminių, be kurių, savo kasdienybės neįsivaizduotų dailiosios lyties atstovės, dėmesį verta atkreipti, kad yra kai kas, ko tikrai moterims niekada nebūna per daug. Tai – kvepalai. Tad visai nesvarbu, kiek buteliukų kvepalų sudaro jūsų mamos kolekcija, galite būti tikri – jūsų mama tikrai apsidžiaugs, jei joje atsidurs ir dar vieneri. Na, o išrinkti kvepalus tikrai nebus sunku – tiesiog pažvelkite, koks metų laikas yra už lango. Tai – laikas, kai puikiai tinka sodrūs, ryškūs sunkūs, intensyvūs aromatai, kuriuos dominuoja vanilė, šokoladas, muskusas, brendis, sandalmedis, čili natos.

Dekoratyvinės kosmetikos rinkinys
Nors ypatingų progų bei išėjimų į miestą ar svečius, šių metų pabaiga, ko gero, pašykštės, tai dar nereiškia, kad negalima susikurti sau mažytės šventės kiekvieną dieną. Tikrai galime. Juo labiau, kad dažna dailiosios lyties atstovė šiandien tikrai gali skirti ir daugiau laiko buvimui prie veidrodžio. Taigi, dekoratyvinės kosmetikos rinkinys tikrai taps vertinga ir džiuginančia dovana.
Taigi, kaip matyti, yra ne vienas puikus pasirinkimas, kuris tikrai nudžiugins jūsų mamą. Vis dėlto, jei jūsų mama labai mėgsta originalias staigmenas bei dovanas, nepamirškite to ir per šventes. Tokiu atveju idealiai tiks originalios dovanos mamai, kuriuos alsuoja nuotaikingumu, džiaugsmingumu, ir, žinoma, pačiais smagiausiais ir netikėčiausiais atradimais.
Šventės jau visai čia pat, tad metas jau dabar pradėti geriausių dovanų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šią savaitę, trečiadienį, Bronius Vaitkus, jauniausias miesto Savivaldybės Tarybos narys, kurorto mero Šarūno Vaitkaus brolis, sulaukė trisdešimtmečio, o su juo – ir krūvos dovanų, tačiau vyras jubiliejaus šventę planuoja po karantino. Jis atsakė į „Palangos tilto“ klausimus. Skaitykite visą straipsnį penktadienį „Palangos tilte“.


Kas nors pasakys, kad dovanos ir meras – du vienas kitam nederantys dalykai, tačiau miestų vadovai – ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus – jų, oficialių, gauna ir jos yra reprezentacinių išlaidų dalis. „Tačiau pernai oficialių dovanų meras Š. Vaitkus negavo, tik,“ – Savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas sakė...


Nereikia ir sakyti – puikiai žinome, kokie yra 2020 – ieji ir atrodo, kad ypatinga situacija dar užsitęs kurį laiką. Ir tai tikrai turės įtakos iš gražiausioms metų šventėms. Labai gali būti, kad per šių metų šventes dauguma vaikų nesusės prie šventinio stalo kartu su kituose miestuose gyvenančiais tėvais. Tačiau tai dar tikrai nereiškia...


Palangos savivaldybė išrinko diplomatui Jamesui Youngui Simpsonui skirtos skulptūros-meninio akcento idėjos konkurso nugalėtojus. Jais tapo architektas Saulius Druskis ir skulptorius Sergejus Plotnikovas.


Praėjo jau beveik metai, kai Anapilin iškeliavo populiarus estrados dainininkas Stasys Povilaitis. Per visą šį laikotarpį būta daug įvairių diskusijų, kaip įamžinti taip Palangą mylėjusio ir šioje žemėje amžinybei atgulusio dainininko atminimą. Palangos miesto savivaldybės administracija prieš keletą savaičių paskelbė dainininko atminimo įamžinimo Palangoje idėjos...


Kalėdinės idėjos: gaminame advento kalendorius

Pagal WWW.ZOOMBOOK.LT, 2013 11 28 | Rubrika: Miestas

Laukti Kalėdų visuomet smagiau, jei kasdien save pradžiuginate maža staigmena, kuri slepiasi už advento kalendoriaus durelių. Tačiau ar pagalvojote, jog originalų advento kalendorių galite pasigaminti ir patys? ZOOMBOOK komanda jau pasirūpino keliais paprastais, tačiau širdžiai mielais rankdarbiais – pamėginkite ir jūs.


Sugužėjo, sučežėjo, sulalėjo lapkričio 21-ąją į Palangos viešojoje bibliotekoje vykusį nemeluotai įspūdingą renginį „Aukštaičių šnektos“ mažiukai ir paaugliukai iš mažne visų kurorto lopšelių-darželių, lyg Lietuvos upeliukai į Baltijos jūrą. Pačioje didžiausioje skaitykloje greit tapo pavasariškai linksma, pakilu, užsimiršo...


Artėjant didžiosioms šventėms, žmonės „pasineria“ į dovanų paieškas po parduotuves, o parduotuvės stengiasi privilioti klientus nuolaidomis, originaliais puošybos elementais ir įvairiu prekių asortimentu. Ar palangiškiai jau pradėjo rūpintis artimųjų dovanomis, pabandėme sužinoti apsilankę įvairiose Palangos miesto parduotuvėse.


Palangos valdžia – dovanų karaliai

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto savivaldybės meras, 2010 05 28 | Rubrika: Miestas

Ekonominį sunkmetį išgyvenanti Palangos valdžia daro sveiku protu sunkiai suvokiamus sprendimus. Pustrečio tūkstančio litų naujai Pradinės mokyklos elektros instaliacijai sunkiai surandanti valdančioji dauguma savo noru atsisako 38 tūkstančių 858 litų dydžio savivaldybės biudžeto pajamų.


Dailininkas Bronius Uogintas pagerbė savo mamą

„Palangos tilto“ informacija, 2009 09 05 | Rubrika: Kultūra

Ketvirtadienį ryškiausiomis spalvomis pasidabino Palangos miesto viešosios bibliotekos skaitykla. Ten dailininkas Bronius Uogintas pristatė savo parodą, skirtą mamos Bronės Mingilaitės-Uogintienės, garsios Lietuvos tapytojos, gimimo 90-mečiui paminėti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius