Kurhauzo teatro salėje skambės muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“

Palangos tiltas, 2021-08-18
Peržiūrėta
3503
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurhauzo teatro salėje skambės muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“

Rugpjūčio 21 d. 18 val. Palangos Kurhauzo teatro salėje skambės muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“. Šis spektaklis liepos mėnesį skambėjo renovuotos Palangos Kurhauzo teatro salės atidaryme. Spektaklio atlikėjai – Vokalinis duetas „Bella Vita“ Gražina Skinderytė – Kurnickienė (sopranas) ir Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro emeritas Vytautas Kurnickas (tenoras) dar kartą džiugins šiuo spektakliu, nes renginio populiarumui pranokus visus lūkesčius, ne visi norintys spėjo pamatyti šią meilės istoriją. 

 Muzikiniame spektaklyje skamba melodijos iš mėgiamiausių operečių „Silva“, „Čigonų baronas“, „Cirko princesė“ ir kt. Užburiančią operečių muziką jungia romantiška dviejų herojų: gatvės šokėjos ir kilmingo grafo meilės istorija. Tokia meilės istorija buvo negalima XX a. pradžioje dėl luomų skirtumų. Tačiau didžiulė operetės herojų meilė įveikia gyvenimo siunčiamus nesusipratimus, išbandymus ir spektaklio pabaigoje triumfuoja meilė. Bilietus dar galima įsigyti Bilietai.Lt Spektaklio informacinis rėmėjas „Palangos tiltas“.

    Spektaklio solistai Gražina ir Vytautas scenoje meistriškai įkūnija operetės personažus ir dovajona dalelę tikros savo meilės istorijos. Dainininkai yra duetas ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Kaip ir operetės herojams, jų meilei kažkada teko įveikti gyvenimo išbandymus. Spektaklio siužeto linija pasakojanti šokėjos ir grafo meilės istoriją, netikėtai persipina su atlikėjų tikra gyvenimo ir meilės istorija.

     Palangoje „Išsipildžiusios svajonės istorija“ skambės jau ir 22-rą kartą. Visi spektakliai iki šiol vykę įvairiuose Lietuvos miestuose sulaukė didžiulio žiūrovų susidomėjimo, buvo bisuojami. Solistai teigia, kad šio spektaklio populiarumą ir sėkmę lemia trys dalykai: „Išskirtinė operečių muzika, begalinė mūsų meilė tam, ką darome ir mūsų pačių meilės istorija. Visi mėgsta operetę, žiūrovai visada jaučia, kai atlikėjas atiduoda begalinę meilę tam ką daro ir be to – žiūrovai mėgsta tikras istorijas. Visa tai yra mūsų spektaklyje.“ (Gražina ir Vytautas)

  Gražina ir Vytautas džiaugiasi renovuotos Palangos Kurhauzo teatro salės techninėmis galimybės, atitinkančiomis aukščiausius standratus bei darbu su išskirtine, šaunia Palangos Kurhauzo profesionalių vadybininkų ir techninių darbuotojų komanda. „Esame be galo dėkingi Palangos Kurhauzo profesionalų komandai. Atrodo, kad drauge dirbame jau daugybę metų. Nekantraudami laukiame spektaklio.“ (Gražina ir Vytautas)

   Operetės spektaklio „Išsipildžiusios svajonės istorija“ premjera įvyko 2019 metų rugpjūčio 9 dieną Vilniaus Mokytojų namų kiemelio scenoje. Visos premjeros pajamos buvo paaukotos Nacionaliniam vėžio institutui.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau šį šeštadienį, gegužės 6 dieną Palangos Kurhauzo salėje vyks gyvo garso koncertas, skirtas artėjančiai Motinos dienai paminėti.


Lapkričio 5 d. 15.00 val. Palangos kurhauzo teatro salėje vyks knygos pristatymas, o nuo 16.00 val. Vytauto V. Landsbergio filmo „Senis prie jūros" pristatymas.


Šeštadienį, gegužės 7 dieną, Palangos Koncertų salėje Ukrainos Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro baleto artistai ir orkestras surengė jaudinantį ir širdį veriantį pasirodymą.


Lapkričio 13, 20 ir 21 dienomis kurhauzo teatro salę vėl užplūs teatro gerbėjai. Šiomis dienomis „Grubusis“ teatras rodys daug laurų respublikinėje mėgėjų teatro šventėje „Tegyvuoja teatras“ pelniusį spektaklį „Tanato viešbutis”. 


Rugpjūčio 21 d. 18 val. Palangos Kurhauzo teatro salėje skambės muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“. Šis spektaklis liepos mėnesį skambėjo renovuotos Palangos Kurhauzo teatro salės atidaryme. Spektaklio atlikėjai – Vokalinis duetas „Bella Vita“ Gražina Skinderytė – Kurnickienė (sopranas) ir Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro emeritas Vytautas...


Liepos 25 d. 18 val., pirmą kartą po renovacijos, žiūrovams atvers duris Palangos Kurhauzo teatro salė su muzikiniu operetės spektakliu „Išsipildžiusios svajonės istorija."


 Palangos Kurhauzo salėje birželio 23 dieną, 18 valandą, liepos 25 dieną, 18 valandą, ir rugpjūčio 21 dieną, 18 valandą, bus rodomas muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“.


Palangos Kurhauzo salėje birželio 23 dieną, 18 valandą, liepos 25 dieną,18 valandą, ir rugpjūčio 21 dieną. 18 valandą, vyks muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“. Spektaklyje skamba žinomiausios melodijos iš žiūrovų pamėgtų operečių „Silva“, „Čigonų baronas“, „Cirko princesė“ ir kt.


Palangos „Grubiojo“ teatro spektaklis „Tanato viešbutis“ (pagal A. Morua novelę Mirties pensionas", režisierius Virginijus Milinis) respublikinėje mėgėjų teatro šventėje „Tegyvuoja teatras“ nominuotas net keturiose kategorijose.Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius