Kvietimas/ Šimtai savanorių gelbės pajūrio kopas

Palangos tiltas, 2022-09-26
Peržiūrėta
1363
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kvietimas/ Šimtai savanorių gelbės pajūrio kopas

SBA ir pajūrio regioninis parkas telkia gyventojus į savanorišką talką, skirtą pajūrio kopų išsaugojimui – „Kopoms reikia tavęs“.

Tikimės sulaukti bent 200 geradarių, kurie spalio 1 d., nuo 11 val., Nemirsetoje tvirtins kopas ir dangstys erozinius židinius šakomis, pins tvoreles tam, kad išsaugotume kopas nuo išpustymo per rudens ir žiemos audras.

Kviečiame atvykti užfiksuoti savanorių darbo akimirkas, pasikalbėti su Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijos vadovu Dariumi Niciumi apie tokių darbų svarbą ir būtinybę siekiant kopas išsaugoti ateityje. Taip pat dalyvauja mokyklos, Raudonojo kryžiaus globojami Ukrainos piliečiai, miestų gyventojai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tik prieš porą mėnesių į skaitytojų širdis pasibeldė Palangos literatų klubo „Takai per kopas“ kūrėjos Anelės Emilijos Mažeivaitės išleista antroji poezijos knyga „Pelėdos veidas“.


Balandžio 24 d. (trečiadienį) 15 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje vyks literatų klubo „Takai per kopas“ popietė  „Poezijos paukštė“. 


Palangos literatų klubo „Takai per kopas“ kūrybinio dešimtmečio renginys vyko spalio 20 d. Palangos viešojoje bibliotekoje. 


Gruodžio 5 d. minima Tarptautinė savanorių diena. Jau trečius metus susitinkame pasidžiaugti kiekvienu iš jūsų ir pasisemti to gėrio bei šilumos, kurį dalinate ištisus metus. 


Kaip rugpjūtį javai, subrandinę grūdus, dovanoja juos žmogui, kad skalsos užtektų visus metus, taip ir Palangos literatų klubo ,,Takai per kopas“ nariai jau dešimtmetį brandina savo mintis ir beria jas sušildančiais, nuskaidrinančiais sielą eilėraščių posmais. 


Paskutinį kovo ketvirtadienį Palangos literatai „Takai per kopas“ susirinko į poezijos popietę – almanacho „Duonos kelias“ pristatymą.


Emocinę paramą teikianti organizacija "Jaunimo linija" ieško naujų savanorių, kad telefoniniais ir internetiniais pokalbiais teiktų emocinę paramą jauniems žmonėms. 


SBA ir pajūrio regioninis parkas telkia gyventojus į savanorišką talką, skirtą pajūrio kopų išsaugojimui – „Kopoms reikia tavęs“.


Šeštadienį erdvioje Palangos viešosios bibliotekos salėje bene primą kartą pritrūko vietos: ir joje, ir šalia jos būriavosi palangiškiai, gausiai susirinkę į mūsų miesto literatų kūrybos rinktinės „Takai per kopas“ pristatymą.


Kol valdininkai tyli, Rąžė ėda kopas  3

Linas JEGELEVIČIUS, Alfredas PUMPULIS, 2012 01 05 | Rubrika: Miestas

Neišvalius Rąžės upelio vagos patvinę vandenys, užuot papildę Baltiją, pasiglemžė apie 1 hektarą paplūdimio, niokoja kopas ir grasina toliau jas naikinti. Iki šiol nuo smėlio upelio vagą išlaisvindavę Palangos komunalininkai skėsčioja rankomis – miesto aplinkosaugininkai reikalauja leidimų upelio vagai valyti ir gilinti. UAB „Palangos komunalinis ūkis“...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius