Lieka vis mažiau laiko! Laukiame Jūsų video ES ir NATO dvidešimtmečio konkurse!

Palangos tiltas, 2024-04-05
Peržiūrėta
679
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lieka vis mažiau laiko! Laukiame Jūsų video ES ir NATO dvidešimtmečio konkurse!

Kviečiame savivaldybės gyventojus, po vieną ar šauniomis draugų kompanijomis, ar kartu su savo šeima, dalyvauti konkurse „Lietuvos narystė ES ir NATO: 20 sėkmės metų“ ir kūrybiškai parodyti, ką kiekvienam iš mūsų reiškia šis sėkmės dvidešimtmetis! Iš anksto Jums dėkojame, jei šiuo kvietimu pasidalinsite su savo kolegomis, savivaldybėse veikiančiomis įstaigomis, visais savo valdomais kanalais padėsite paskleisti šią žinią!

Kaip sako 16-metė Europos ir pasaulio čempionė, Lietuvos sportinio breiko šokėja Dominika Banevič, šie metai yra sėkmės metai, nes „galime keliauti, o svarbiausia – turime visas galimybes siekti savo tikslų.“ Ji kaip ir keletas kitų sėkmingų Lietuvos žmonių kviečia Jus (vaizdo kvietimus peržiūrėti galite čia) taip pat pasidalinti mintimis apie savo ir savo valstybės sėkmę.

Kaip tą padaryti? Jums tereikia išmaniojo telefono ir nusifilmuoti, kaip vienas ar kartu su pasirinkta kompanija sakote, ką Jums reiškia narystės aljansuose dvidešimtmetis. Galite pasakoti savo sėkmės istoriją, sakyti palinkėjimą Lietuvai ar kitus pozityvius dalykus, tik svarbu visa tai padaryti per 30 sekundžių!

Tokiu būdu sukurtą vaizdo klipą ar nuorodą į jį (jei įkelsite į „Facebook“, „Youtube“ ar kitur) iki balandžio 14 d. atsiųskite Vyriausybės kanceliarijai el. paštu [email protected] ir laimėkite ypatingus prizus!

Konkurso laimėtojai bus pakviesti į balandžio 26 d. vyksiantį Lietuvos narystės ES dvidešimtmečio renginį Vyriausybės rūmuose, kur pirmieji išgirs ir pamatys unikalų muzikinį kūrinį ir bus apdovanoti Lietuvos narystės ES ir NATO proga menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtu pašto ženklu ir kitais prasmingais prizais.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite čia.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kviečiame savivaldybės gyventojus, po vieną ar šauniomis draugų kompanijomis, ar kartu su savo šeima, dalyvauti konkurse „Lietuvos narystė ES ir NATO: 20 sėkmės metų“ ir kūrybiškai parodyti, ką kiekvienam iš mūsų reiškia šis sėkmės dvidešimtmetis!


Praėjusį penktadienį Palangos senoji gimnazija pakeitė savo veidą ir tapo automobilių, motociklų – apskritai greičio mėgėjų – buveine. Būtent tokia tema – „Greiti ir įsiutę“ – paskelbta, organizuojant abiturientų Šimtadienį. 


Rugsėjo 23 d. (penktadienį) 15 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje bus demonstruojamas video įrašas, kuriame įamžinti Palangos literatų klubo ,,Takai per kopas“ nariai.


Palangos „Kuršiai“ oficialiai paskelbė, kad prie komandos vairo lieka vyr. treneris Povilas Šakinis.


Remontuoti būstą ar patalpas gali tekti gan dažnai. Tačiau kas kiek laiko remontuoti – normalu, o kas kiek – per retai ar per dažnai? Aišku, vienareikšmiško atsakymo niekur tikrai nerasime, bet galime pasvarstyti apie tai, kokios tendencijos pasaulyje ir mūsų šalyje yra dažniausios bei kaip remontuoti būtų teisingiausia. Taigi, kas kiek laiko rekomenduojama atlikti remontą?


Kad valgomojo komplektas yra vienas svarbiausių pirkinių jūsų namams, nėra jokių abejonių. Tinkamiausią komplektą, tikrai rasite, jei tik užsuksite į  https://www.deinavosbaldai.lt/virtuves/valgomojo-komplektai  Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad svarbu ne tik tai, kad komplektas atitiktų visus jūsų poreikius bei lūkesčius, bet ir būtų pastatas tinkamojo vietoje. Taigi, jei...


Kai vakar ir šiandien internete žaibiškai išplito vaizdo įrašo ištraukos iš nuotoliniu būdu vykusio Kultūros komiteto posėdžio, kuriame internautams klausimų sukėlė prie Seimo nario Petro Gražulio pasirodęs pusnuogis vyras, palangiškė Birutė Navickaitė, su kuria parlamentaras turi dukrą, neliko abejinga: „Nejau Petras – gėjus?“...


Būtinai apsilankykite www.palangostiltas.lt video naujienų sekcijoje ir pasižiūrėkite video siužetus apie Palangos kultūros paveldo vertybes, Laimėjęs Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo projektą, vienintelio Palangos miesto laikraščio svetainė www.palangostiltas.lt su jomis supažindina virtualiai.


Inga ŠVIESAITĖ Mus pažadino migruojančių paukščių klegesys. Buvo dar labai ankstyvas rytas, kai jie su dideliu triukšmu nusprendė palikti poilsio tašką ir keliauti toliau. Baltas skraiduolių debesis pakilo mums virš galvų ir sukdami ratus, tik jiems vieniems žinoma tvarka, pasiskirstė vietomis ir nuskrido savo kryptimi. Pasidarė taip tylu. Suviliota...


Šimtadienis – išties įsimintina šventė tiek kiekvienam dvyliktokui, tiek vienuoliktokui. Praėjusį pirmadienį pasibeldė ši tarsi ėmusi skaičiuoti tirpstančias paskutines dienas mokykloje šventė ir į Senosios gimnazijos abiturientų duris. Nors teko šimtadienį nukelti gedint poeto Justino Marcinkevičiaus, dvyliktokai ją sutiko nekantraudami ir kupini emocijų. Visgi jie nė nenutuokė, kokie...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius