Liepos 5 d. J. Šliūpo muziejuje - popietė vaikams "Už devynių marių"

Palangos tiltas, 2021-07-02
Peržiūrėta
1845
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Liepos 5 d. J. Šliūpo muziejuje - popietė vaikams "Už devynių marių"

Liepos 5 dieną 17 valandą kviečiame visus 5–9 metų vaikus ir jų tėvelius ateiti į nuostabią pasakojimų popietę „Už devynių marių...“ ir valandėlei pasinerti į pasakojimų pasaulį, kuriame vaikus lydės istorijų pasakotoja Milda Varnauskaitė.

Pasakojimų popietė „Už devynių marių...“

Susigėdijusi ir nuolat atsiprašinėjanti varlė, iš vandens vis išnyrančios laumės, namus užgrobiantys mėlynbarzdžiai ir dar daug stebuklingų būtybių iš pasakų sugužės į Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejų.

Milda Varnauskaitė yra profesionali istorijų pasakotoja bei pasakojimo meno  mokytoja, šiuo metu gyvenanti ir dirbanti Amsterdame, Nyderlanduose. Istorijų pasakojimą ji studijavo Oslo metropoliteno universitete, baigė Mezrabo pasakotojų mokyklą Amsterdame, šiuo metu dirba viename didžiausių pasakojimo meno centrų Europoje – Mezrabo kultūros centre, kuris kiekvieną savaitę į skirtingus pasakojimo renginius sutraukia apie 800 žmonių.

Pasakodama biografinius, folklorinius, istorinius ir mišrius pasakojimus Milda pasirodo įvairiuose renginiuose ne tik Nyderlanduose, bet ir Lietuvoje.

Tarptautinis istorijų pasakojimų festivalis Amsterdame (Amsterdam International Storytelling), Amsterdamo Fringe, Amsterdam Roots festivalis, Terschellingo Oerol menų, Explore the North festivalis Leeuwardene, Frascati ir Podium Mozaiek teatrai, EYE muziejus Amsterdame – tik keletas vietų iš daugelio, kuriose Milda pasakojo istorijas. Vilniaus universitete kiekvieną mėnesį ji veda Istorijų pasakojimo dirbtuves, bendradarbiauja su Atviros Lietuvos fondu, Vytauto Didžiojo universitetu, Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, VšĮ „Kaunas 2022“, LDK valdovų rūmais.

Renginys nemokamas ir skirtas 5–9 metų vaikams. Renginio trukmė: 45 minutės.

Pasakojimų popietė vyks Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje, Vytauto g. 23A, Palangoje.

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija el. p. [email protected] arba tel. (8 460) 454 559. Jei bus geras oras – susitikimas vyks muziejaus kiemelyje. Kviečiame atsinešti kažką pasitiesti ant žolės.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 13 d., ketvirtadienį, 18 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje vėl svečiuosis mūsų brangūs bičiuliai - Klaipėdos lėlių teatras!


Liepos 8 d., penktadienį, 16 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje vėl svečiuosis Klaipėdos lėlių teatras.


Liepos 5 dieną 17 valandą kviečiame visus 5–9 metų vaikus ir jų tėvelius ateiti į nuostabią pasakojimų popietę „Už devynių marių...“ ir valandėlei pasinerti į pasakojimų pasaulį, kuriame vaikus lydės istorijų pasakotoja Milda Varnauskaitė.


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Nuo 2020 m. birželio 3 d. Palangos kurorto muziejuje pradedama eksponuoti grafikės, kūrybinės grupės "Mostas" narės, Palangos miesto Garbės pilietės Gražinos Oškinytės-Eimanavičienės paroda "Kalbuosi su žeme".


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius