Lietuvos tinklinio pirmenybėse triumfavo palangiskiai

Palangos tiltas, 2023-06-13
Peržiūrėta
2348
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvos tinklinio pirmenybėse triumfavo palangiskiai

Šeštadienį Palangoje vyko finalinis  U-12 berniukų Lietuvos tinklinio čempionato turas.

Kaip ir ankstesniuose etapuose sau lygių neturėjo ir visas penkias pergales iškovojo  Palangos sporto centro berniukų tinklinio komanda. 

Palangiškiai nugalėjo: Klaipėdos KTA1 ir KTA2, Marijampolės SC, Raseinių KKSC, Telšių SRC komandas.

Palangos komandoje geriausiu žaidėju pripažintas Mantas Vaitulionis. 

Palangos komandai atstovavo: Aretas Simaitis Renaldas Reinikis ir Mantas Vaitulionis.

Berniukų treneris Visgaudas Banys.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 1–2 dienomis Palangos sporto centre vyko Lietuvos U13 mergaičių salės tinklinio čempionato finalinis etapas, kuriame triumfavo šeimininkė – Palangos sporto centro komanda. 


Juliaus Kazakausko dvigubas dublis padėjo Palangos „Olimpui“ (21-5) pratęsti pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Palangos klubas išvykoje 89:84 (23:26, 18:22, 23:26, 25:10) įveikė „Jurbarką-Karį“ (14-12) ir triumfavo 9 kartą iš eilės.


Šeštadienį Palangoje vyko finalinis  U-12 berniukų Lietuvos tinklinio čempionato turas.


Nuo pat Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo Palangoje nebuvo vyrų tinklinio komandos, kuri atstovautų mūsų puikųjį kurortą.  Lietuvos tinklinio čempionatuose dalyvaudavo merginų ir vaikinų komandos savo amžiaus grupėse, tačiau suburti vyrų tinklinio komandos ilgai nepavyko. Ir pagaliau po daugelio metų į Palangą grįžta vyrų tinklinio komanda – Palangos „Vakarų tinklinis“


Tryliktąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse šeštadienį, vasario 6 d., iškovojo Palangos „Kuršiai“ (13-11). Vytauto Buzo auklėtiniai namuose 82:71 (20:17, 20:15, 19:19, 23:20) nugalėjo Vilkaviškio „Perlo“ (11-13) krepšininkus.


Palangos FK “Gintaras” 2009 m. gimę berniukai triumfavo tarptautianiame turnyre Kėdainiuose.


Praėjusį savaitgalį, vasario 26-27 d., šeimas subūrė Palangos miesto šeimų tinklinio turnyras, skirtas tinklinio skyriaus 40-mečiui paminėti. Į jį susirinko 18 komandų, sudarytų iš dviejų šeimos narių. Kaip teigė šio turnyro organizatoriai Irena ir Rimas Švaniai, planuojama kasmet suburti tinklinio mėgėjus, taip turnyras taps tradiciniu.


Lapkričio 22 d. Palangos moksleivių klube vyko Palangos miesto mokinių komandinės šachmatų pirmenybės. Geriausiai pasirodė „Baltijos“ pagrindinės mokyklos komanda, „sausu“ rezultatu (3:0) laimėjusi prieš Pradinės mokyklos ir V. Jurgučio pagrindinės mokyklos komandas


Keturis mėnesius vykusiose miesto atvirajame krepšinio pirmenybėse įspūdingą žaidimą demonstravę „Palangos tilto“ krepšininkai praėjusį šeštadienį finale nusileido „Lokiams“ 75:87 ir liko antri. „Turnyre ant menčių paguldėme ne vieną stiprią komandą, todėl antroji vieta – didelis komandos pasiekimas“, – sako vienas...


Nuo šio vakaro kovas vasario 22-ąją startavusiose Palangos miesto atvirose krepšinio mėgėjų pirmenybėse Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti pradeda „Palangos tilto“ krepšinio komanda.


Renginių kalendorius