Link jūros vedanti Jūratės gatvė puošiasi naujomis spalvomis

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013-11-11
Peržiūrėta
1307
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Link jūros vedanti Jūratės gatvė puošiasi naujomis spalvomis

Ryškėja naujasis vienos iš pagrindinių Palangos gatvių – Jūratės g. – veidas. Link jūros vedanti pėsčiųjų alėja sparčiai rekonstruojama, kartu tvarkoma ir Jūratės g. aikštė.
Tiek palangiškių, tiek poilsiautojų pamėgtą aikštę darbininkai jau dabina gintaro spalvos trinkelėmis. Aikštė bus ne tik išklota akmens plytelių bei klinkerio danga, papuošta mažąja architektūra – čia taip pat bus įrengta vieta paminklui pastatyti. Ateityje šią aikštę papuoš paminklas Jūratei ir Kastyčiui.
Rekonstrukcijos darbai vyksta ne tik aikštėje, bet ir gatvėje. Lygiagrečiai J. Basanavičiaus gatvei esančios Jūratės g. rekonstrukcijos metu senąsias gatvės plyteles keičia trinkelės, dviratininkų patogumui pažymėti jiems skirti takai, sutvarkytas apšvietimas, keičiamos senos  požeminės komunikacijos, bus įrengti mažosios architektūros elementai.
Palangos meras Šarūnas Vaikus neabejoja, jog visiškai atnaujinta Jūratės gatvė po rekonstrukcijos taps dar populiaresnė. „Tai yra viena iš pagrindinių kurorto arterijų, vedančių link jūros. Jūratės g. – atsvara J. Basanavičiaus gatvei, todėl ypač vasarą ji yra labai patraukli tiek palangiškiams, tiek ir kurorto svečiams. Tačiau jos būklė iki rekonstrukcijos buvo labai prasta, todėl šį klausimą iškėlėme 2011 m. Palangoje vykusio Vyriausybės išvažiuojamojo pasitarimo metu. Džiaugiuosi, kad tiek praėjusios kadencijos, tiek šiandieninė Vyriausybės supranta šio objekto svarbą Palangai ir skyrė finansavimą rekonstrukcijos darbams“, – kalbėjo Š. Vaitkus.
Jūratės gatvės rekonstrukcijai 2012 metais Vyriausybė per Kelių direkciją buvo skyrusi 1 mln. litų, o šiais metais minėtoms reikmėms atseikėta dar 1,5 mln. litų.
Jūratės gatvės rekonstrukcijos darbus planuojama baigti kitais metais.

Jūsų komentaras:

tadas 2013-11-15 10:37 (IP: 78.61.158.3)
Rytineje Jurates gatves puseje UAB,,Akordas,, labai ,,puikiai,, atliko darbus ; prie mesos parduotuves po lietaus yraezeras , nes lietaus trapo ten nebeliko , zenkla ,,Sustoti draudziama ,, nueme ir atgal nepastato jau metai laiko( prie Jurates44), Lietaus kanalizacijos trapas randasi auksciausiame gatves taske , kokiu tikslu stovi zenklas viduryje gatves prie pievos ? susidaro toks ispudis , kad techprieziura nevkdoma ir niekam tokie trukumai nerupi .

2013-11-13 13:38 (IP: 86.100.111.128)
O gal ruošiasi perkelti, kažkaip įdomiau pro merijos langus matysis vaizdelis:)

DAR VIENA SKULPTŪRA JŪRATEI SU KASTYČIU PALANGOJE 2013-11-13 11:30 (IP: 195.182.76.59)
"Ateityje šią aikštę papuoš paminklas Jūratei ir Kastyčiui"...

Taip pat skaitykite

Ambicingas Klaipėdos regiono tikslas vystyti jūrinio vėjo energetiką, remiantis nacionaliniu ir tarptautiniu interesu, skinasi kelią pirmyn – šiais metais Seime priimtas įstatymų paketas atvėrė tiesų kelią į pirmojo jūros vėjo parko atsiradimą Lietuvoje.


Dėl šiltų, ramių ir saulėtų spalio dienų mieste džiūgauja ir miesto komunalininkai: toks oras idealus ne tik lapus grėbti, bet ir kloti naujus miesto gatvių šaligatvius. Šią savaitę jie buvo klojami net trijose kurorto gatvėse: Sodų, Vanagupės ir Plytų gatvėse. Tarp miesto bažnyčios ir centrinio pašto nusidriekusioje alėjoje taip pat virė darbai –...


Itin populiarus dviračių bei pėsčiųjų takas, nusidriekęs palei Klaipėdos plentą nuo sankryžos su Malūno ir Sodų gatvėmis iki miesto ligoninės, tapo patogesnis bei saugesnis – čia įrengtas apšvietimas.


NBA – kiekvieno krepšininko svajonė. Kelią jos link pradeda naujas sporto projektas. Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA), Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir Lietuvos krepšinio lyga (LKL) pradėjo bendradarbiavimą ir pristatė „NBA Junior Lietuva“ krepšinio lygą, kurioje kartu varžysis berniukai iki 11 metų ir mergaitės iki 12 metų


Link jūros vedanti Jūratės gatvė puošiasi naujomis spalvomis  3

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 11 11 | Rubrika: Miestas

Ryškėja naujasis vienos iš pagrindinių Palangos gatvių – Jūratės g. – veidas. Link jūros vedanti pėsčiųjų alėja sparčiai rekonstruojama, kartu tvarkoma ir Jūratės g. aikštė.


Jau visai netrukus bus užverstas dar vienas Palangos krepšinio istorijos puslapis. Jau šį šeštadienį (vasario 11 d.) Šventosios pagrindinės mokyklos sporto salėje, rungtynėse su Latvijos krepšinio klubu „Valmiera“, palangiškiai į aikštelę išbėgs vilkėdami naujus marškinėlius su „Palangos“ pavadinimu....


Palangos Senojo turgaus gatvė netrukus virs pėsčiųjų alėja

"Palangos tilto" informacija, 2011 11 04 | Rubrika: Miestas

Senojo turgaus gatvė Palangoje netrukus turės naują veidą – šią savaitę pradėti 230 metrų ilgio atkarpos nuo Ganyklų g. iki Senojo turgaus g. 2 remonto darbai. Rangovai įsipareigojo įrengti naujus važiuojamosios dalies pagrindus bei šaligatvį, asfalto danga bus pakeista trinkelėmis.


Praėjusių metų pradžioje įpareigota Palangos miesto savivaldybės administracija ėmė rengti techninę dokumentaciją Kęstučio gatvės rekonstrukcijos darbams, finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos. Kaip pasakojo Palangos miesto savivaldybės administracijos Ekonominės plėtros skyriaus vedėja Irena Šatkauskienė, Kęstučio gatvė – viena iš prasčiausių Palangos gatvių, tad...


Baltijos jūros šalių Kalėdų alėja

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 11 27 | Rubrika: Kultūra


Palangoje – „Baltijos jūros šalių Kalėdų alėja“

„Palangos tilto“ informacija, 2009 11 10 | Rubrika: Miestas

Artėjančias didžiąsias metų šventes Palanga ketina sutikti itin įspūdingai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius