„Lions“ klubo dovana vaikams – kalėdinės šventės

Rasa GEDVILAITĖ, 2009-12-22
Peržiūrėta
1190
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos moterų „Lions“ klubas vis artėjant didžiosioms metų šventėms pasiskubino tai priminti ir labiausiai likimo nuskriaustiems vaikams, nuvežusios visiems po šventę ir palikusios neišdildomų įspūdžių. Pirmadienį jas pasitiko lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai, o kitą dieną šventiškai nusiteikusios moterys rinkosi prie „Baltijos“ pagrindinės mokyklos. Žygis tuo nesibaigė, nes išvykos planuojamos dar ir kitą savaitę.

 

Šventiška atmosfera

Vaišėmis apkrauti stalai, „Dadu“ padovanoti ledų tortai, šventiškai pasipuošę vaikai, kampe žibanti eglutė pasitiko vos įžengus į lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ salę, kurioje šventiškai pasipuošę būriavosi mažieji darželinukai. Artėjančias Kalėdas priminė ir visame darželyje iš įvairiausių priemonių sukurtos kalėdinės eglutės. Ten akis džiugina ir popierinės, ir iš makaronų bei sausainių pagamintos margosios eglutės, kurias kūrė mažieji darželinukai kartu su savo tėveliais. Šios mažos, tačiau efektyvios puošmenos patraukia visų apsilankiusiųjų dėmesį ir suteikia džiaugsmo visoms gražiausių metų švenčių nekantriai laukiančioms širdims.

 

Padovanoti vaidinimai

Vaikai, šventiškai pasipuošę, paruošė vaidinimą apie Jėzaus Kristaus gimimą ir taip padovanojo nuoširdžiausią dovaną savo geradariams. Į šventę susirinko ne tik moterų „Lions“ klubo atstovės, tačiau ir Kretingos pranciškoniškojo jaunimo tarnyba, kuri pagelbėjo vaikams ir vaidinant, bei paramą Vaikų socialinės globos skyriaus globotiniams suteikęs Stasys Jokšas. Šie visi mielai prisidedantys ir padedantys prie nuskriaustų vaikų būvio gerinimo kartu su vaikais linksminosi, žaidė įvairiausius žaidimus, dainavo ir šoko. „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje mokosi keletas nors ir neįgalių, tačiau labai gabių vaikai, todėl jie ilgai ruošęsi parengė įspūdingą vaidinimą, sužavėjusį ir net išspaudusi keletą nuoširdžių žiūrovų ašarų.

 

Kalėdų senelis

Netikėčiausias ir smagiausias akimirkas vaikai patyrė išvydę pro duris įžengiantį Kalėdų senelį. Tai didžiausia dovana vaikams, kurie visuomet nekantraudami laukia būtent šio mielo senelio, nešino pilnu maišu dovanų. Raudonai pasidabinęs senelis ir šįkart atvyko su dovanomis, kurias išdalino gabiems, daug eilėraščių, dainų ir šokių mokantiems vaikams. Saldainiais iš maišo buvo pavaišinti ir drąsiausi šventėje dalyvavusieji suaugusieji. Net ir menkai kalbantys ar sunkiai judantys neįgalūs vaikai deklamavo eiles, nuoširdžiausiai pasakojo savo norus. Turėjęs aplankyti net kelias vietas ir visus „Lions“ klubo globojamus vaikus nuoširdžios padėkos sulaukė Kalėdų senelis Kazimieras, kuris labai pagelbėjo kuriant šventes.  

 

Sklindantis gėris

Visiems vaikams norisi pajusti artėjančių Kalėdų jaudulį, juo labiau tiems, kurie neturi su kuo tai patirti. Tokių vaikų gausa suvirpina daugelio žmonių širdis, kurie negali likti abejingi matydami liūdnus vaikus. Nuolat gėrį skleidžiančios „Lions“ klubo narės visuomet gelbsti ir kelia ūpą visiems patyrusiems gyvenime skriaudą, tad vaikai, kenčiantys dėl tėvų nepriežiūros ar turintys negalią pažadina norą atskleisti savo širdžių jautrumą bei geranoriškumą padėti jiems tapti pilnaverčiais visuomenės nariais. Šie nekantriai laukdami atvykstančių viešnių atskleidė visą savo nuoširdumą, o šioms geriausia padėka buvo vaikų šypsenos ir besiliejantis džiaugsmas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugsėjo pradžioje pradėta Palangos oro uosto aerodromo modernizacija jau pasiekė baigiamąją dalį: šiuo metu jau baigti visi pagrindiniai darbai, pakeisti tūkstančiai kvadratinių metrų įvairių dangų, atnaujintas kilimo-tūpimo takas, kitos aerodromo dalys, sumontuota paviršinių nuotekų surinkimo sistema bei požeminiai elektros tiekimo lėktuvams įrenginiai. Atlikus būtinas patikros procedūras -...


Palangos lopšelis darželio „Sigutė“ vaikučiai birželio 1-ąją, „Vaikų gynimo dieną“, pasitiko aktyviai sportuodami lauke.


Spalio 26 d. Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ ,,Boružėlių“ ir ,,Žiogelių“ grupės ugdytiniai, su dviem autobusais išvyko į Baltų mitologijos parką bei japonišką sodą, esančius Kretingos rajone.


Jau kitą savaitgalį verta skubėti į Šventąją – pasisemti gerų emocijų galėsite čia vyksiančioje tradicinėje Jūros ir žvejų šventėje. Ji sėkmingai apjungs daug įvairių veiklų – ir sporto, ir pramogų, bus pagerbiami žvejai, vyks ir gatvės prekyba.


Jau netrukus Vytauto gatve automobiliai važiuos tik viena kryptimi – iš šiaurės į pietus. Dalis gatvės (dvipusiam eismui skirta juosta) bus atiduota dviratininkams. Neabejojama, jog įsigaliojus naujajai eismo tvarkai miesto centrinėje gatvėje, kurortas taps ekologiškesnis, o eismas vienoje iš pagrindinių Palangos gatvių – saugesnis ir patogesnis....


Sausio 6 dieną apsilankę Trys Karaliaipasveikinolopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikus, visą bendruomenę ir palinkėjo gerų atėjusių metų.Ta proga įstaigos teatro grupės pedagogai, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Zita Paulikienė, meninio ugdymo mokytoja Nijolė Petrauskienė pakvietė visus į jautrų spektaklį „Žaliaskarė eglutė“.


Nuo rugsėjo pabaigos prie V. Jurgučio pagrindinės mokyklos vėl verda darbai: UAB „Palangos komunalinis ūkis“ darbininkai pradėjo tvarkyti lietaus nuotekų tinklus, įrenginėja drenažą apie senąjį mokyklos pastatą bei įrengs jo sienų hidroizoliaciją, rengiasi atnaujinti mokyklos teritorijos dangas. Pasak Palangos miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjos Violetos...


Moksleivių klubo dovanos vaikams

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 01 | Rubrika: Miestas

Moksleivių klubo mokiniai ir vadovai birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – paminėjo itin smagiai. Ypatingai darbštūs ir kūrybingi vaikai susirinkusiems svečiams padovanojo įsimintiną šventę, kurioje svarbiausi buvo visi augantys talentingieji vaikai. Moksleivių klubo vadovai nepamiršo savo ugdytinių ir kuo nuoširdžiausiai padėkojo už pademonstruotą kūrybiškumą, iniciatyvumą ir...


Palangos moterų „Lions“ klubas vis artėjant didžiosioms metų šventėms pasiskubino tai priminti ir labiausiai likimo nuskriaustiems vaikams, nuvežusios visiems po šventę ir palikusios neišdildomų įspūdžių. Pirmadienį jas pasitiko lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai, o kitą dieną šventiškai nusiteikusios moterys rinkosi prie „Baltijos“ pagrindinės mokyklos. Žygis tuo nesibaigė, nes...


Kalėdinė dovana vaikams – išvyka visureigiais

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 08 | Rubrika: Miestas

Jau tradicija tapusi Visureigių klubo „4x4 Pajūris“ inicijuota išvyka praėjusį šeštadienį vėl nudžiugino Klaipėdos vaikų globos namų „Smiltelė“ auklėtinius. Artėjant šv. Kalėdoms juos pasitiko ne tik šventiškai nusiteikę visureigių aistruoliai, bet ir kartu atvykęs Kalėdų Senelis, nestokojęs geros nuotaikos ir dovanėlių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius