Palangos lopšelio- darželio „Ąžuoliukas“ vaikai projekto „Sveikata visus metus 2023“ III vietos nugalėtojai

Palangos tiltas, 2024-01-19
Peržiūrėta
1502
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos lopšelio- darželio „Ąžuoliukas“ vaikai projekto  „Sveikata visus metus 2023“ III vietos nugalėtojai

Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Žiogelių“ grupės vaikai su jų mokytoja Jūrate Mikalajūnaite dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame projekte „Sveikata visus metus 2023“. Šio projekto tikslas padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. 

Organizatoriai kiekvieną mėnesį komandas kviesdavo į sveikatos užduočių kelionę, skelbdavo naujus iššūkius bei užduotis: „Sveikata yra dovana, kurią reikia pasidovanoti sau pačiam“, „Nugalėti blogus įpročius galima tik šiandien, o ne rytoj“, „Kai sveikas maistas – nereikalingas ir vaistas“, „Judėjimas gali pakeisti visus pasaulio vaistus, bet visi pasaulio vaistai negali pakeisti judėjimo“ ir kt. Vykdydami projektą vaikai vėrė vaisių iešmelius, skanavo sveikuolišką duonelę su daržovėmis, dėliojo mandalas lėkštėje iš vaisių ir daržovių, aptardami nuveiktus dienos darbus vakarais vaišinosi vaistažolių arbata.

Mūsų darbas, atliktos veiklos ir pastangos buvo įvertintos. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Žiogelių“ grupės vaikai kartu su jų mokytoja Jūrate Mikalajūnaite tapo projekto III vietos nugalėtojais, iš Vilniaus parsivežėme diplomą ir puikų prizą. Šiame projekte dalyvavo 419 komandų, virš 19 tūkstančių dalyvių. 

„Žiogelių“ komanda yra vieninga, sportiška, sveikuoliška ir linksma. Esame pajūrio vaikai, užgrūdinti  jūros vėjų, apdovanoti pušynų gaivaus oro, saulės spindulių ir puraus smėlio. Esame aktyvūs, sportiški, smalsūs ir viską suspėjantys.  Kiekvieną rytą pradedame gera nuotaika, aktyvia mankšta ir savo komandos devizu:

Mes „Žiogeliai“, mes jėga

Esam draugiška šeima.

„Ąžuoliuko“ mes vaikai

Tad ir valgome sveikai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Žiogelių“ grupės vaikai su jų mokytoja Jūrate Mikalajūnaite dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame projekte „Sveikata visus metus 2023“. 


Rengiamas Palangos lopšelio-darželio "Ąžuoliukas" techninis rekonstrukcijos projektas.


2023 m. spalio 12 dieną ,,Boružėlių” grupės vaikai kartu su mokytoja Raimonda Vainore, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Varpiotiene ir mokytojos padėjėja Renata Štalaite vykdydami projektą ,,Kas be rankų, be kojų duris atlapoja” dalyvavo išvykoje į vėjo jėgainės parką.


Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenei 2023 m. spalio 9 d. už pasiekimus darnaus vystymosi švietimo srityje ir kryptingą mokyklos aplinkosauginio vaidmens stiprinimą 10 kartą įteiktas Tarptautinis Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatas ir Žalioji vėliava.


Rugsėjo 18–22 dienomis visa lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė dalyvavo jau tradicija tapusioje iniciatyvoje ,,Europos judumo savaitė“.


Palangos miesto vietos veiklos grupė (toliau – VVG) gavo finansavimą Palangos miesto VVG 2023- 2029 m. vietos plėtros strategijai (toliu – VPS) parengti. 


Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikai tęsdami kiekvienų metų tradiciją rugsėjo 6-8 dienomis minėjo Baltijos jūros dieną, aptardami savo grupėse Baltijos jūros taršos pavojų, gyvūnijos ir augmenijos išsaugojimo svarbą. 


Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Uosiukai“ vaikai ir jų mokytojos Rita Nenartėnienė bei Snieguolė Bogužienė tapo respublikinio, Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuoto, kūrybinio-edukacinio konkurso „Gyventi sveikai – gera!“ laimėtojais.


Spalio 26 d. Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ ,,Boružėlių“ ir ,,Žiogelių“ grupės ugdytiniai, su dviem autobusais išvyko į Baltų mitologijos parką bei japonišką sodą, esančius Kretingos rajone.


Ar ne anekdotas? Šiandien, balandžio 30-ąją, miesto Taryba patvirtino praėjusių metų pabaigoje iš lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų atleistos Ilonos Milkontės veiklos ataskaitą už 2019 metus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius