Meras Šarūnas Vaitkus: „Džiaugiuosi, kad Palanga puoselėja savo gražiąsias tradicijas“

"Palangos tilto" informacija, 2023-04-08
Peržiūrėta
1199
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus: „Džiaugiuosi, kad Palanga puoselėja savo gražiąsias tradicijas“

Palangos meras Šarūnas Vaitkus šeštadienį, balandžio 8 d., paskelbė savo Facebook paskyroje: „Džiaugiuosi, kad Palanga puoselėja savo gražiąsias tradicijas ir gražiausią pavasario šventę vėl pasitinkame pasipuošę tradicine Velykų margučių alėja J.Basanavičiaus gatvėje. Nuoširdžiai dėkoju Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo programos mokinėms bei jų mokytojai Jurgai Juknaitei ir jos kolegei Ilonai Stanevičiūtei už labai gražų idėjos įgyvendinimą.

Įspūdingo dydžio 2 metų aukščio ir 1,4 metro skersmens Velykiniai margučiai šįsyk nutūpė į originalius „lizdus“. Jie dekoruoti natūraliomis medžiagomis – sausa nendre, šienu, beržų ir karklo šakelėmis, pirmųjų pavasario gėlių žiedais, kurie simbolizuoja bundančią gamtą. 

Patys margučiai nudažyti natūraliais atspalviais, kokie išgaunami ir dažant namuose ekologiškomis priemonėmis – ąžuolo žieve, ciberžolės milteliais ar rugiagėlių žiedais. 

Margučių alėja Palangoje bus galima grožėtis iki balandžio 17 d. 

O rytoj nuo 13 val. visų laukia tikros Velykinės linksmybės Šventosios aikštėje (Topolių g. 4). Visus džiugins nuotaikinga programa su apdovanojimais ir prizais. Bus siekiama Velykinio margučio ridenimo rekordo, vyks stipriausio margučio rinkimai, linksmosios estafetės ir dar daug kitų linksmybių. 

Svarbiausias šventės atributas – margutis, tad visi atsineškite bent kelis stipriausius ir su visa šeima sudalyvaukite įvairiose rungtyse ir, žinoma, margučių slėpynėse. 

Nuoširdžiai linkiu visiems – ir mielai mūsų miesto bendruomenei, ir kurorto svečiams – gražių bei šiltų Velykų.“

 

R.Kucevičiūtės nuotraukos 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Naujienų agentūros ELTA kovo 13 dieną išplatintame pranešime, kurį plačiai cituoja šalies žiniasklaida, Kretingos rajono savivaldybės vadovas Antanas Kalnius darsyk viešai patikino priėmęs asmeninį sprendimą neleisti galimai planuojamų vandenilio ir metanolio gamyklos statybų prie Darbėnų. Apie tai Kretingos meras Darbėnų bendruomenei pranešė ir kovo 8 – ąją vykusiame susitikime su...


Kovo 8-ąją Savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Rimantas Mikalkėnas sveikino moteris.


15min.lt paskelbus Palangos mero interviu „Palangos meras: apie iščiustytą kurortą, konservatorių perspektyvas ir Ingridos Šimonytės „vidinį pasaulį“, meras Šarūnas Vaitkus pakvietė visus jį perskaityti ir nepagailėjo pagyrų jį parengusiai žurnalistei. „Konkretūs labai konkrečios žurnalistės klausimai – apie Palangą, regioną, Vyriausybę ir... platesnius vandenis," – sako jis savo įraše Facebook.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus šeštadienį, balandžio 8 d., paskelbė savo Facebook paskyroje: „Džiaugiuosi, kad Palanga puoselėja savo gražiąsias tradicijas ir gražiausią pavasario šventę vėl pasitinkame pasipuošę tradicine Velykų margučių alėja J.Basanavičiaus gatvėje."


„Nuoširdu, iki jaudulio gražu, iki ašarų sentimentalu, gera ir džiugu – tokios emocijos tebelydi mane ir šiandien po išskirtinės vakarykštės (lapkričio 26 d.) Koncertų salėje surengtos mūsų pasididžiavimo – Palangos senosios gimnazijos – 100 metų jubiliejaus šventės,“ – po įspūdingo Palangos senosios gimnazijos šimtmečio minėjimo savo Facebook paskyroje įrašą paliko Palangos meras Šarūnas...


„Taip atrodytų naujoji būsimų savivaldybių valdžia, jei tokią įstatymo pataisą  palaimintų Seimas,“ – savo Facebook paskyroje įrašą antradienį, vasario 22 d., paliko Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Į žinią Delfi.lt, kad, Palangą talžant didelei vėtrai, penktadienį, sausio 21 d., įgriuvo poilsio namai „Auska“, sureagavo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, kuris penktadienį, sausio 21 d., vakare savo Facebook paskelbė tokį įrašą.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Giminė – už mylios, o kaimynas – už tvoros. Taip savo įrašą savo Facebook puslapy antradienį, balandžio 6 d., pradėjo Palangos meras Šarūnas Vaitkus. „Šį pastaruoju metu itin aktualų posakį šiandien mums nuotaikingai priminė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas. Pasirodo, mūsų kaimynai – Klaipėdos rajono savivaldybė...


Vyriausybei apsisprendus griežtinti karantino sąlygas bei apriboti gyventojų judėjimą tarp savivaldybių be būtinų ir objektyvių priežasčių, jau šiandien pasigirsta kai kurių apgyvendinimo paslaugas teikiančių gyventojų bei verslininkų pasvarstymų, neva užsisakiusieji nakvynę viešbutyje ar privačiame apgyvendinimo sektoriuje turėtų ieškoti būdų, kaip „prasmukti“...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius