Meras Šarūnas Vaitkus su vicemeru Rimantu Mikalkėnu pasveikino Turizmo informacijos centro darbuotojus, prisiminė Allą Valužienę

"Palangos tilto" informacija, 2021-09-27
Peržiūrėta
1876
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pasaulinė turizmo diena kurortui yra ypatingai svarbi, tad šiandien kartu su vicemeru Rimantu Mikalkėnu Palangos meras Šarūnas Vaitkus skubėjo pasveikinti Turizmo informacijos centro (TIC) darbuotojus. Jame meras prisiminė ir Anapilin iškeliavusią legendinę TIC direktorę Allą Valužienę.

„Nuo turizmo srities darbuotojų – žmonių, sutinkančių ir palydinčių kurorto svečius, besirūpinančių, kad jų viešnagė Palangoje ir Šventojoje būtų kupina tik geriausių įspūdžių – labai priklauso, kokią nuomonę apie mūsų miestą svečiai išsiveš namo. Džiaugiuosi, kad mūsų kurortas kasmet sulaukia vis daugiau turistų, o Palangos vardas vis garsiau skamba už šalies ribų. Tai – didelis turizmo srities darbuotojų indėlis,“ – savo Facebook paskyroje pažymėjo Š. Vaitkus.

„Pasaulinės turizmo dienos proga sveikinu visus palangiškius ir šventojiškius, dirbančius turizmo srityje bei besirūpinančius mūsų kurorto svečiais. Žinau, kad ne visuomet tai būna lengva, tačiau, nepaisant visko, nuo jūsų veidų niekuomet nedingsta šypsena, o kurorto svečiai džiaugiasi ypatingu palangiškių ir šventojiškių svetingumu. Nuoširdžiai dėkoju jums už tai, kad savo darbu padedate kurti jaukaus, įdomaus spalvingo ir svetingo kurorto įvaizdį. Jūsų meilė Palangai ir Palangos svečiams žavi,“ – sako mero įrašas.

„Kasmet Pasaulinė turizmo dieną su didžiausia pagarba bei šiluma prisimenu ir Palangos turizmo mama vadintą ilgametę Turizmo informacijos centro direktorę šviesios atminties Allą Valužienę – jai tai būdavo ypatinga ir džiaugsminga diena. Alla  įdėjo labai daug darbo ir širdies, kad žinia apie gražią ir svetingą Palangą sklistų kuo plačiau. Esu ir būsiu jai už tai nuoširdžiai dėkingas,“ – prisiminė legendinę Palangos TIC direktorę meras.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Matyt, vėl užsitrauksiu nemalonę, bet tylėti negaliu, nes tai susiję su didžiausio Lietuvos kurorto turizmo sektoriaus išgyvenimo klausimu. Negaliu ramiai reaguoti į pranešimus, jog mūsų kurorto turizmo sektorius – viešbučiai, restoranai, kavinės – jau visai netrukus galimai masiškai užsidarys, nes tiesiog nėra kitos išeities. Ar tai kam nors rūpi?“ – savo Facebook įrašą, paskelbtą...


Penktadienį, balandžio 15 d., minint Tarptautinę kultūros dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos  vadovai pasveikino bei išlydėjom gražių užtarnautų atostogų du mūsų miesto muzikos žiburius – Jūratę ir Jurgį Žalimus.


Pasaulinė turizmo diena kurortui yra ypatingai svarbi, tad šiandien kartu su vicemeru Rimantu Mikalkėnu Palangos meras Šarūnas Vaitkus skubėjo pasveikinti Turizmo informacijos centro (TIC) darbuotojus. Jame meras prisiminė ir Anapilin iškeliavusią legendinę TIC direktorę Allą Valužienę.


„Šiandien – ypatinga diena, kurią būtų galima pavadinti sveikinimų diena. Už nuoširdų darbą dėkojome bei profesinės šventės proga sveikinome Palangos ir Šventosios socialinius darbuotojus, taip pat – Pasaulinę turizmo dieną minintį Turizmo informacijos centro kolektyvą, tačiau buvo ir dar viena – ypatinga – proga: šiandien 100 metų jubiliejaus proga pasveikinau palangiškę Malviną Martinkienę,“...


Rugsėjo 27-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena. Šių metų Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos paskelbta Pasaulinės turizmo dienos tema – „Turizmas – pokyčių ir augimo veiksnys“.


Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje švenčiama pasaulinė turizmo darbuotojų diena. Ši diena ypač ypatinga Palangos Turizmo Informacijos centrui, kuris šią savaitę švenčia centro įkūrimo dvidešimtemtį. Palangos TIC direktorė Rasa Kmitienė dėkojo visiems atvykusiems į šventę ir visiems linkėjo kantrybės, ištvermės ir sugebėjimo nuspėti turistų...


Praėjęs šeštadienis buvo ypatingai dosnus Palangos turizmo informacijos centrui. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos tradiciškai apdovanojo šių metų turizmo projektus Lietuvoje, o Palangos turizmo informacijos centras už nuveiktus darbus gavo nominaciją kaip sėkmingiausiai 2010 metais dirbęs turizmo informacijos centras. Apdovanojimus taip pat gavo „Palangos linas“...


Palangos turizmo informacijos centras pagaliau taip pat sulaukė geresnių darbo sąlygų. Pagal ES vykdomą projektą „Palangos Turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“ buvo padidintos turizmo informacijos centro patalpos ir padarytas remontas. „Anksčiau dirbdavome 40 kvadratinių metrų patalpose ir vietos buvo labai mažai, ypač vasaros metu, kuomet į centrą sugužėdavo daug turistų....


Antrąją  dešimtmetį sėkmingai veiklą vystančios ir į erdvesnes patalpas persikėlusios  viešosios įstaigos Palangos turizmo ir informacijos centro laukia permainos.  Miesto valdžios planuose – numatyta pertvarkyti viešąją įstaigą į biudžetinę bei patvirtinti jos nuostatus. Nors svarių argumentų, kodėl reikia išlaikyti įstaigą iš biudžeto, taip ir nėra.


Palangos miesto savivaldybės kontrolierių tarnyba, atlikusi VšĮ „Palangos turizmo informacijos centras“ finansinį auditą, reikšmingų pažeidimų įstaigos veikloje nenustatė. Konstatuota, kad 2009 metais, lyginant su 2008 metais pajamų gauta 50,2 tūkst. litų mažiau. Sumenko pajamos už teikiamas apgyvendinimo paslaugas, už ekskursijų aptarnavimą bei už reklamą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius