Mero Šarūno Vaitkaus iniciatyva stiprinamos policijos pajėgos Palangoje - policija iš automobilių per garsiakalbius įspės apie taisykles

"Palangos tilto" informacija, 2020-03-21
Peržiūrėta
0
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Miesto meras Šarūnas Vaitkus penktadienį, kovo 20 d., kalbėjo su policijos generaliniu komisaru Renatu Požėla. "Jo paprašiau sustiprinti pajėgas mūsų visame kurorte. Gausesnės pajėgos reikalingos višąjai tvarkai užtikrinti tiek parke, tiek ir kitose viešuose vietuose. Yra išėjęs Ekstremalių situacijų valdymo centro įsakymas, kad žmonės turi vaikščioti ne daugiau kaip po penkus ir laikytis atstumo nuo kitų praeinančių žmonių, o geriausia yra būti namuose. Taip pat vaikai lauko žaidimų aikštelėse gali žaisti tik vienos šeimos vaikai. Visose žaidimo aikštelėse vakar komunalinis pakabino apie tai informaciją.Taip pat policijos automobiliai važinėsis po miestą ir informuos žmones per mikrofoną apie įsigaliojusias taisykles. Apie tai mane jau informavo generalinis komisaras," - "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atrodo kaip vikingas, – įvertiname su kolega, kai Palangos policijos viršininkas Algirdas Budginas, trumpam pertraukęs pokalbį, ima bendrauti su pavaldiniu. Tvirtas stotas, dar tvirtesnis balsas – tikro vado įsikūnijimas. Pradėję pašnekesį nuo to, kiek sveria pareigūno liemenė, netrukus imame plepėti apie tai, per kiek laiko jis baseine įveikia kilometro atkarpą...


Šiandien, liepos 23 d., savo 50-metį Palangoje pasitikęs Vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis viename kurorto viešbutyje sulaukė Palangos mero Šarūno Vaitkaus vizito. Š. Vaitkus S. Skverneliui jubiliejaus proga įteikė gėlių puokštę.


Velykų žinia - aiški: likite namuose, tik taip greičiau įveiksime koronaviruso pandemiją. Pasak Palangos policijos komisariato vadovo Algirdo Budgino, kurorto pareigūnai yra pasirengę užtikrinti šio sprendimo vykdymą. Esant poreikiui, pagalbą suteiks ir pasieniečiai, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, policijos rėmėjai, Karo policija.


Balandžio 5-ąją minime mums visiems svarbią datą – Palangos miesto gimtadienį.


Miesto meras Šarūnas Vaitkus penktadienį, kovo 20 d., kalbėjo su policijos generaliniu komisaru Renatu Požėla. "Jo paprašiau sustiprinti pajėgas mūsų visame kurorte," - sakė Š. Vaitkus.


Pradingus elektrai po praėjusio ketvirtadienio vakaro- penktadienio rytmečio audros, palangiškis Petras Cirtautas, gyvenantis Palangoje, Gintaro g. 17., tris dienas desperatiškai ieškojo pagalbos, o jos sulaukė ankstyvą pirmadienio rytą.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos policija Vasario 16-ąją patikrino 200 automobilių ir nustatė net 44 KET pažeidimus – vienas vairavo neturėdamas tam teisės, du piliečiai prie vairo sėdo neblaivūs – Ford vairuotojui nustatytas 0,6 prom. neblaivumas, tuo tarpu sunkvežimio benzovežio vairuotojui nustatytas 0,89 prom. neblaivumas – už šį pažeidimą skirta 800 eurų bauda ir 12 mėn. atimta teisė...


Seime dvi kadencijas baigęs palangiškis Pranas Žeimys jau turi darbą – jis įsidarbino Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus padėjėju.  


Spalio 30 d., atsižvelgdamas į rinkėjų išsakytą susirūpinimą dėl biokuro katilinės statybos pabaigos, Tarybos posėdžio metu su paklausimu kreipiausi į savivaldybės tarybos merą Šarūną Vaitkų, ar tikrai katilinės darbai bus baigti iki datos, kurią žiniasklaidoje įvardino tiek meras, tiek rangovai. Vietoje atsakymo miestiečiams į aktualų klausimą, buvau priblokštas keista...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas