Mieste intensyviai vyksta gatvių tvarkymo darbai – taps patogiau ir vairuotojams ir pėstiesiems

"Palangos tilto" informacija, 2020-11-19
Peržiūrėta
862
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mieste intensyviai vyksta gatvių tvarkymo darbai – taps patogiau ir vairuotojams ir pėstiesiems

Gintaro gatvėje intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai – čia visu pajėgumu dirba sunkiasvorė technika ir kelio darbininkai, tad buvusi sulopyta, duobėta, išsiklaipiusiais šaligatviais, pasenusiais gatvės šviestuvais gatvė taps gražesnė bei patogesnė vairuotojams, taip pat – ir pėstiesiems. Remonto darbai verda ir kitose miesto gatvėse.

Rengiamos komunikacijos

Kaip sakė Giedrius Ramonas, Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresnysis patarėjas, šią savaitę Gintaro gatvėje, atkarpoje nuo Maironio g. iki Vytauto g., yra rengiami lietaus nuotekų tinklai, gatvės pagrindai, apšvietimo tinklai, skaldos pagrindai. „O atkarpoje nuo Vytauto g. iki Ganyklų g. yra ardoma sena asfaltbetonio danga, kurioje taip pat bus klojami lietaus nuotekų tinklai ir atnaujinam visa gatvės infrastruktūra“, – kalbėjo G. Ramonas.
Rekonstrukcijos metu visoje gatvėje sukabeliuoti oriniai elektros tinklai, kurie bus pakloti po žeme, įrengti nauji lietaus nuotekų tinklai, gatvės pagrindai, apšvietimo tinklai, paklota nauja asfaltbetonio danga, šaligatviai. „Šaligatviuose bus įrengtos silpnaregių vedimo juostos, pritaikant pėstiesiems skirtą dalį regėjimo negalią turintiems žmonėms. Gintaro gatvėje, atkarpoje nuo Vytauto g. iki Smilčių g., bus įrengtos naujos automobilių stovėjimo vietos“, – sakė Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresnysis patarėjas.
Darbai Gintaro gatvėje buvo pradėti rugsėjo 3-iąją, dauguma jų bus baigti dar šiemet, o visiškai užbaigti gatvės rekonstrukciją planuojama iki aktyviojo kurortinio sezono pradžios.

Tvarkoma ir daugiau gatvių

Kokios kitos miesto gatvės bus sutvarkytos ar yra tvarkomos iki metų pabaigos? „Šiuo metu tvarkoma ir Vytauto gatvės ruožo nuo Klaipėdos plento iki Druskininkų g. danga, baigiama tvarkyti Vanagupės gatvė, atnaujinami Neringos gatvės šaligatviai. Netrukus prasidės J. Simpsono gatvės rekonstravimo darbai“, – vardijo G. Ramonas.
Kitais metais, pasak Savivaldybės administracijos specialisto, iš pagrindų bus sutvarkyta J. Simpsono gatvė, o Ligoninės g. ir Klaipėdos pl. sankryža bus keičiama į žiedinę sankryžą. „Taip pat bus tęsiami Gintaro gatvės rekonstrukcijos darbai bei užbaigiama Valteriškės gatvė“, – sakė Savivaldybės atstovas.

Prašo patraukti automobilius

Savivaldybė informuoja, kad šiandien, lapkričio 20 d., taip pat – rytoj, lapkričio 21 d., ir pirmadienį, lapkričio 23 d., vyks Vytauto gatvės atkarpos nuo S. Dariaus ir S. Girėno g. iki Druskininkų g. asfaltavimo darbai. Vairuotojai prašomi minėtomis dienomis šioje Vytauto gatvės atkarpoje nestatyti savo automobilių.
Naujuosius metus Palangos Vytauto gatvė pasitiks pasikeitusi bei pagražėjusi. Paminėtina, kad dviračių tako danga važiuojamojoje Vytauto gatvės dalyje bus įrengiama 3,20 m pločio, panaudojant tamsiai raudonos spalvos asfaltbetonį. Raudona spalva iš tolo vairuotojus įspės, kad ši dalis – ne automobiliams. Be to, dviračiams skirtoje juostoje atitinkamose vietose į dangą planuojama integruoti signalinius šviestuvus, kad ir tamsiuoju paros metu tiek dviratininkai, tiek automobilių vairuotojai matytų, kur kiekvieno iš jų judėjimo juosta.
Horizontaliojo ženklinimo darbai bus atliekami termoplastinias dažais. Ženklinimą planuojama atlikti esant tinkamoms oro sąlygoms. Nepavykus atlikti ženklinimo rudenį jį planuojama atlikti pavasarį.


Palangos miesto sav. info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos Ligoninės gatvės sankryžoje burzgia sunkioji technika, zuja darbininkai – vyksta sankryžos rekonstrukcijos darbai.


Iki metų pabaigos likus vos kelioms savaitėms, dvejose gatvėse – Gintaro ir Simpsono – dar burzgia sunkioji technika, zuja darbininkai.


Visus metus Palangoje vyko intensyvūs miesto ir Šventosios kelių ir gatvių rekonstrukcijos ar aplinkos tvarkymo darbai. Kaip ir kiekvienais metais, „liūto“ dalis darbų buvo atlikta pasyviuoju kurorto turizmo metu – pavasarį ar rudenį.


Gintaro gatvėje intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai – čia visu pajėgumu dirba sunkiasvorė technika ir kelio darbininkai, tad buvusi sulopyta, duobėta, išsiklaipiusiais šaligatviais, pasenusiais gatvės šviestuvais gatvė taps gražesnė bei patogesnė vairuotojams, taip pat – ir pėstiesiems. Remonto darbai verda ir kitose miesto gatvėse.


Rudenį Palanga sužimba visai kitomis spalvomis – mieste vyksta intensyvūs gatvių, aplinkos tvarkymo darbai: šiuo metu tvarkomas Tylos takas, S. Daukanto gatvės šaligatvis, naujomis trinkelėmis bus išgrįsta Gėlių aikštė, Ramybės gatvė. Vyksta ir daugiau miesto gatvių ir šaligatvių tvarkymo darbų.


Kurorte intensyviai vyksta miesto tvarkymo darba  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 23 | Rubrika: Miestas

Kurorte intensyviai vyksta miesto tvarkymo darbai – remontuojami kurorto šaligatviai bei gatvės. Teigiamus pokyčius vairuotojai ir pėstieji pajus dar šiais metais, tačiau kol kas teks susitaikyti su kai kuriais laikinais eismo apribojimais, pavyzdžiui, savaitę dėl remonto darbų laikinai uždaryta Kalgraužių gatvės atkarpa nuo Liepojos pl. iki „Darbos“ sodų, su...


Kretingos gatvėje intensyviai vyksta darbai: tvarkomi šaligatviai, formuojamos žiedinės sankryžos, jau viena eismo juostų dalis padengta asfaltu. Darbus planuojama pabaigti rugsėjo 22 dieną, kaip ir buvo numatyta, nes projekte nebūta didesnių trikdžių.  


Palangoje pradedami kasmetinai asfaltbetonio gatvių remonto darbai – šią savaitę pradėtos frezuoti atokesnių miesto gatvių duobės, vėliau palaipsniui darbai kelsis link daugiabučių namų gyvenamųjų rajonų, tuomet – į centrines kurorto gatves bei Šventąją. Savivaldybė atsiprašo gyventojų už keletą savaičių truksiančius nepatogumus. 


Palangos Vytauto gatvė taps patrauklesnė pėstiesiems

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 09 17 | Rubrika: Miestas

Vienoje iš pagrindinių Palangos gatvių – Vytauto g. – šiandien pradėjo darbuotis kurorto komunalininkai. Iki lapkričio vidurio planuojama sutvarkyti šaligatvį gatvės atkarpoje nuo Kastyčio g. iki Bangų g. Senosios plytelės bus pakeistos naujomis trinkelėmis, taip pat naujais bus pakeisti šaligatvio bortai.   


Šiemet žiema kaip niekuomet krečia šunybes ir gąsdina savo permainomis ne tik vairuojančius, bet ir pėsčiuosius. Tai sniego kalnai, kokių jau nebuvo regėta daugelį metų, tai dabartiniai lietūs. Šis gamtos reiškinys dar nekeltų tiek bėdos, išskyrus balas, tačiau sekmadienį visus išgąsdino kur kas sudėtingesnės oro sąlygos – po lijundros keliai tapo tikromis čiuožyklomis. Kurorte taip pat...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius