Mintys paraštėse (2011-08-23)

Linas JEGELEVIČIUS, 2011-08-22
Peržiūrėta
1165
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mintys paraštėse (2011-08-23)

Subjuro orai, vydami būrius poilsiautojų į vilnius, kaunus, maskvas ar Balbieriškį. Matyt, neiškentęs rudenio dargana alsuojančios Palangos,  muzikologas, buvęs Seimo pirmininko patarėjas, o dabar „Delfi“ apžvalgininkas Anatolijus Lapinskas sukurpė straipsniuką „Palanga – tos pačios ir dar didesnės bėdos“, kurį mielai praėjusį savaitgalį paskelbė „Delfi“.

 

Jo esmė paprasta: Palangos močiučių, siūlančių nakvynę, niekas nesuvarė į tam reikalui skirtą „geto“, dviračių takas – be meilės dviratininkams, o po paplūdimį važinėja ne koks nors sovietų tankas, o furgonas, paženklintas „Chrustik“ ženklu ir prekiaujantis spragintais kukurūzais. Dėl jo paskambinus į policiją, niekas neskubėjo jo išginti iš pliažo.

Ar gali būti dar blogiau Palangoje, jei kurorte tokia „netvarka“?

Kad būtų skaitytojui aiškiau apie ką kalbu, šiandien „Palangos tiltas“ perspausdina „Delfi“ skelbtą minėtą straipsnį, nes laikraštis siekia atspindėti nuomonių įvairovę, ir kviečia skaitytojus diskusijai.

Ar išties teisus ponas A. Lapinskas, teigdamas, kad šią vasarą Palangoje „tos pačios ir dar didesnės bėdos“?

Kiek laiko mūsų kurorte praleido apžvalgininkas, iš kokių šaltinių sėmėsi informacijos, kad nepastebėjo akivaizdžių dalykų, dėl kurių Palanga šią vasarą buvo giriama – vešesnių, spalvingesnių ir daugiau gėlynų, naujoviškų sprendimų viešose kurorto vietose įvedant nemokamą interneto prieigą, fontanų Rąžėje, vykdomų projektų Nemirsetoje, Botanikos parke ir kitur?

Gal garbaus amžiaus vyras tiesiog nepanorėjo miesto bibliotekoje pavartyti vietos laikraščių, kurie užfiksavo kurorto gyvenimo pulsą? Gal A. Lapinskas remiasi tik jam vienam žinomais anoniminiais šaltiniais, kurių nuomonę priima už gryną pinigą? O gal didžiausio portalo apžvalgininkas vykdė jam pavestą užduotį – žūtbūt sukritikuoti Palangą?

Vertėtų klausytis tų kritikos,  kurie seka Palangos gyvenimo pulsą – šiais metais, šį sezoną –visada. „Delfi“ apžvalgininko nėra tarp tokių nuolatinių Palangos stebėtojų.

Kitaip jis nors žinotų, kad „griuvėsiams“ (kurhauzui) J.Basanavičiaus gatvės pradžioje jau pradėtas atlikti restauracijos projektas, o Vyriausybė kitiems metams numatė milijoną litų „griuvėsiams“  restauruoti.

Žinoma, tokia ne itin pagrįsta kritika žeidžia ir savivaldybės Tarybą, jos valdančiąją koaliciją, merą Šarūną Vaitkų, kurie neturėtų jos praleisti pro pirštus.

Ypač meras, itin besirūpinantis kurortu ir taip pat jo įvaizdžiu, kurio pastangomis savivaldybėje dirba patarėja, besirūpinanti ir informacijos apie Palangą teikimu žiniasklaidai.

Mero paskatinta, ji turėtų pasiūlyti „Delfi“ paskelbti jos ruoštą straipsnį apie  šį sezoną Palangos naujus sprendimus, kurie neliko nepastebėti miestelėnų ir kurorto svečių. Tikiu, kad jie pasirodys svarbesni už „Chrustik“ „atradimą“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ilgąjį Vėlinių savaitgalį Palangoje poilsiautojų netrūksta. Jei ne šilti drabužiai ir tuščia jūra, reginys primintų vasarą.


Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė. Čia susirinko visi teniso mylėtojai ir entuziastai, tarp kurių buvo ir Edgaras Jankauskas, Ervinas Kvitkauskas, Vladas Numavičius ir kiti.


„Šito Palangos Kurhauzo atstatymo etapo pabaigtuvių laukia rimtos bėdos,“ – sakė žinomas kurorto architektas Edmundas Benetis, užėjęs į „Palangos tiltą“ pasidalinti savo nuogąstavimais. 


Naujiesiems metams ant kulnų lipa senos bėdos  2

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2013 01 03 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

  Metai nauji, o transporto eismo bėdos mieste – vis tos pačios. Po praėjusios vasaros jas vėl priminė Naujųjų metų sutikimas Palangoje, kai miesto gatvės vėl duso nuo staiga užplūdusios automobilių gausybės.      


Mintys paraštėse (2011-08-23)

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 08 22 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Subjuro orai, vydami būrius poilsiautojų į vilnius, kaunus, maskvas ar Balbieriškį. Matyt, neiškentęs rudenio dargana alsuojančios Palangos,    muzikologas, buvęs Seimo pirmininko patarėjas, o dabar „Delfi“ apžvalgininkas Anatolijus Lapinskas sukurpė straipsniuką „Palanga – tos pačios ir dar didesnės bėdos“, kurį mielai praėjusį...


Mintys paraštėse (2011-07-08)

Linas Jegelevičius, „Palangos tilto“ redaktorius, 2011 07 07 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Mindaugo karūnavimo dieną Palangoje vyko du vienas su kito nieko bendro neturintys renginiai – „Mis Lietuva“ rinkimai vasaros estradoje ir, minint valstybės dieną, Lietuvos himno giedojimas ant Birutės kalno.


Mintys paraštėse (2011-06-21)

Linas Jegelevičius, „Palangos tilto“ redaktorius, 2011 06 20 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Paprastai tikrąją sezono pradžią Palangoje skelbia Joninės, bet šiais metais sezono pradžią Palangoje paskelbė kurorto valdžios keikiami olandai.


Mintys paraštėse (2011-05-24)

Linas Jegelevičius, „Palangos tilto“ redaktorius, 2011 05 23 | Rubrika: Miestas

Ar Rusijos turtuoliai, galintys lengva ranka atseikėti beveik vieną tūkstantį eurų už nakvynę Palangos „Auskoje“, atvyks į Palangą nuosavais lėktuvais ar kelsis trečią valandą nakties, kad spėtų į Domodedavo aerouostą skrydžiui į Palangą, kurioje jie nusileis dar prieš septynias?


Mintys paraštėse (2011-03-09)

Linas Jegelevičius, „Palangos tilto“ redaktorius, 2011 03 08 | Rubrika: Miestas

Nors per koalicinės sutarties pasirašymą praėjusį penktadienį dviejų pagrindinių koalicijos partnerių lyderiai Š. Vaitkus ir S. Simė nesėdėjo greta, abu vietinės politikos sunkiasvoriai jau turėjo susėsti arčiau vienas kito šią savaitę derinant konservatorių ir liberalcentristų rinkimines programas.


Mintys paraštėse (2011-01-12)  1

Linas Jegelevičius, „Palangos tilto“ redaktorius, 2011 01 11 | Rubrika: Miestas

Kuris iš dabartinių Palangos moksleivių, svajodamas apie vieną didžiausių pasaulyje verslą, šiandien ryžtųsi įsilaužti į serverį, pavogti savo bendraklasių nuotraukas ir  įdėti jas į savo sukurtą portalą, klausdamas, kuri iš mergyčių yra seksualiausia?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius