Modernūs ir šiuolaikiškumu alsuojantys akiniai – kokius pasirinkti?

Palangos tiltas, 2024-05-13
Peržiūrėta
592
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Asociatyvi nuotrauka (pexels.com)
Asociatyvi nuotrauka (pexels.com)

Atėję 2024-ieji įpūtė naujų vėjų į mados pasaulį ir į akinių tendencijas. Pastebima, kad šių metų akinių tendencijos yra kaip niekada įvairios – siūloma stilių įvairovė nuo sportiško iki prašmatnaus, nuo ekologiško iki išmanaus. Akivaizdu, jog naujausioms akinių tendencijoms didelę įtaką padarė tiek aukštoji mada, tiek visuomenės pokyčiai, tiek technologijų pažanga, tiek vis didesnis dėmesys tvarumui. Gražūs akiniai nuo saulės tapo neatsiejama stiliaus detale. Tad ar esate pasirengę susipažinti su tuo, ką jums yra paruošusios 2024-ųjų akinių mados? Tikimės, jog ši apžvalga padės ne tik susipažinti, bet ir modernius bei šiuolaikiškumu alsuojančius akinius išsirinkti. 

Skaidrūs akiniai – subtili elegancija, tinkanti kiekvienam

Mados žinovai ir garsiausi akinių gamintojai šiais metais kviečia žvelgti į pasaulį per skaidrius akinius. Subtilus minimalizmas, universalumas ir stilinga elegancija – šiais žodžiais apibūdinami šiuo metu itin madingi, skaidrius rėmelius ir skaidrius lęšius turintys akiniai. Verta pastebėti, kad skaidrūs akiniai puikiai tinka visiems, norintiems subtiliai paryškinti tiek veido bruožus, tiek savo asmenybę, neatitraukiant dėmesio nuo kuriamo įvaizdžio. Taip pat šie stilingi akiniai turi ir daugiau privalumų:

Neutrali akinių spalva tinka kiekvienam odos tonui, dera prie bet kokios plaukų ir akių spalvos.Skaidrūs akiniai nepaslepia nei vienos veido dalies, tad išryškėja natūralūs bruožai.Atliktas makiažas visuomet yra matomas.Skaidrius akinius itin lengva derinti prie bet kokio stiliaus ir prie bet kokios spalvos aprangos.

Pereinančios spalvos – ryškiam ir gyvybingam įvaizdžiui

Ne ką mažiau madingas šių metų pasirinkimas – pereinančių spalvų akinių rėmeliai, atspindintys šiuolaikišką, tačiau subtiliai menišką požiūrį į akinių dizainą. Šie spalvingi akiniai neapvils tų, kurie į savo įvaizdį nori įnešti ryškumo bei gyvybingumo. Akcentuojama, jog pereinančių spalvų akinių rėmelių pasirinkimas yra lyg menas, todėl kiekvienas pasirinkęs šiuos akinius prilyginimas menininkui, kuriančiam savo asmenybę, stilių ir net nuotaiką. Siekiantiems subtiliai nuspalvinti savo įvaizdį rekomenduojami švelnių, natūralių, pereinančių atspalvių akinių rėmeliai. Nebijantys būti ryškūs ir pastebėti gali drąsiai rinktis ryškias pereinančias spalvas ir būti tikri, jog jų kuriamas įvaizdis suspindės šiuolaikiškumu bei modernumu. 

3D spausdintuvo sukurti akiniai – unikalūs ir ekologiški

Ypatingas dėmesys ekologijai bei tvarumui pasiekė ir naujausias akinių tendencijas.  Šiuo metu 3D spausdintuvo sukurti akiniai laikomi vienais moderniausių bei stilingiausių. Garsiai kalbama apie tai, kad akinių gamybai naudojama 3D technologija suteikė galimybę kiekvienam prisidėti prie gamtos išsaugojimo ir pasirinkti unikalius, individualiems poreikiams pritaikytus akinius. Rinktis ekologiškus, dažniausiai riboto leidimo arba konkrečiai pagal turimus poreikius 3D spausdintuvu sukurtus akinius siūlo nemažai garsių akinių prekės ženklų. Vis tik, nors 3D spausdintuvu spausdinti akiniai sparčiai populiarėja, nepanašu, jog jie greitu metu savo populiarumu pranoks tradiciniu būdu pagamintus akinius. 

Sportinio stiliaus akiniai – išskirtinai stilingo įvaizdžio detalė

Ieškantiems modernių ir šiuolaikiškų akinių nuo saulės šiais metais rekomenduojama atkreipti dėmesį į sportinio stiliaus akinius. Jei anksčiau sportinio stiliaus akiniai buvo laikomi būtinybe sportuojantiems ar aktyvia veikla lauke užsiimantiems žmonėms, tai šiuo metu šie akiniai nuo saulės yra išskirtinai stilingo įvaizdžio detalė, kuria puošiasi pasaulinio lygio žvaigždės ir šiuolaikinės mados ikonos. 

Verta pastebėti, kad madingi sportiniai akiniai „atgimė“ su elegantiško dizaino detalėmis, ryškiomis spalvomis ir idėjomis, kaip pabrėžti stilingą įvaizdį. Vienas didžiausių šių akinių privalumų – praktiškumas bei funkcionalumas. Dažniausiai šio stiliaus akiniai puikiai priglunda, turi poliarizuotus lęšius, tad efektyviai atlieka pagrindinę savo funkciją – apsaugo nuo akinančios saulės šviesos. Šiuo metu akinių gamintojai siūlo įvairių dydžių bei formų sportinio stiliaus akinius nuo saulės, derančius tiek prie laisvalaikio, tiek prie elegantiškos aprangos, tad galima drąsiai eksperimentuoti su savo įvaizdžiu ir priimti itin stilingus sprendimus. 

Žvilgsnis į madingiausių formų akinių rėmelius

Nesvarbu, ar renkatės akinius kasdieniam nešiojimui, ar akinius nuo saulės tikriausiai vienas dažniausiai kylančių klausimų yra: kokią formą pasirinkti? Norint išsirinkti šiuolaikiškus bei stilingus akinius ir siekiant žengti koja kojon su mada svarbu žinoti, kokios akinių rėmelių formos 2024-aisiais yra laikomos madingiausiomis:

Šešiakampės formos rėmeliai. Šešiakampės formos akiniai šiandien yra madingiausiųjų sąraše. Stilingas nuokrypis nuo tradiciniu formų išskiria iš minios, pabrėžia drąsų, žaismingą įvaizdį. Šios formos akiniai puikiai tiks žmonėms, norintiems sugrįžti prie klasikinės mados tendencijų ir siekiantiems, kad jų stilius bei asmenybė būtų pastebėti.Katės akių formos rėmeliai. Katės akių formos akinių rėmeliai jau kuris laikas nesitraukia iš stilingiausiųjų sąrašo. Įkvėpti septintojo ir aštuntojo dešimtmečių šios formos akiniai į kiekvieną įvaizdį įneša šiek tiek paslapties ir gundančios elegancijos. Svarbu tai, jog katės akių formos akinius lengva derinti tiek prie džinsų, tiek prie puošnios suknelės, tad universalumas yra šių akinių pranašumas.Apvalios formos rėmeliai. Apvalios formos akinių rėmeliai – klasika, šiemet sugrįžusi su trenksmu. Šios formos akiniai, kuriuos išgarsino tokios muzikos pasaulio legendos kaip Johnas Lennonas, Eltonas Johnas, puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, norintiems paryškinti veido bruožus. Tad jei jums svarbu, kad dėmesys būtų nukreiptas ne į aprangą, o į veidą, apvalūs akiniai bus tinkamas pasirinkimas.Kvadratinės formos rėmeliai. Kvadratinės formos akinių rėmeliai yra laikomi tuo, kas visuomet bus madinga. Ieškant stilingiausių šios formos akinių reikėtų atkreipti dėmesį į didelius vėžlio kiauto rašto akinius, o nenorintiems nutolti toli nuo nesenstančios klasikos rekomenduojama rinktis juodus kvadratinius akinius.

Ar viskas, kas šiuolaikiška ir modernu tinka?

Nors 2024-ųjų akinių tendencijos yra sutelktos į pasirinkimo bei savito stiliaus kūrimo laisvę, verta pastebėti, kad renkantis akinius vadovautis vien tuo, kas šiuo metu yra madinga nereikėtų. Akinių pasirinkimas yra itin individualus. Svarbu, kad akiniai tinkamai atliktų savo funkciją, papildytų kuriamą įvaizdį, atitiktų veido formą ir teiktų džiaugsmą juos nešiojant. Atsižvelgus į šiuos kriterijus nesunkiai išsirinksite jums labiausiai tinkančius, visuomet stilingai atrodančius akinius. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atėję 2024-ieji įpūtė naujų vėjų į mados pasaulį ir į akinių tendencijas. Pastebima, kad šių metų akinių tendencijos yra kaip niekada įvairios – siūloma stilių įvairovė nuo sportiško iki prašmatnaus, nuo ekologiško iki išmanaus. 


Demisezoninės padangos yra populiari pasirinkimo galimybė tiems, kurie nori vieną padangų rinkinį naudoti visus metus ir keičiantis metų sezonams jų nekeisti.


Akinių rėmeliai iš vinilinių plokštelių ar 3D spausdintuvo sukurti akiniai – kurie nustebintų labiau ir paverstų jus vieno vakaro žvaigžde?


Norite pasinerti į nuostabų žaidimą ir pilnai mėgautis jo suteikiamu pojūčiu? Tam, kad valdymas būtų dar patogesnis ir sklandesnis, bus reikalingas kokybiškas žaidimų pultelis ir kita įranga, kuri užtikrina gerą vaizdą, garsą ir bendrą žaidimo kontrolę. Toliau skaitydami sužinosite būtent apie kompiuterinių žaidimų pultelių pasirinkimus ir galėsite atrasti sau tinkamą gera kaina.


Rinkdamiesi vestuvinius žiedus tikimės, kad nuo šiol juos nešiosime amžinai, todėl svarbu, kad šie papuošalai ir tiktų, ir patiktų. Jų pasirinkimo įvairovė yra stebėtinai plati, tad pasirinkti pačius geriausius žiedus gali būti ganėtinai sudėtinga, tačiau jei atkreipsite dėmesį į kelis pagrindinius aspektus, daug lengviau priimsite galutinį sprendimą.


,,Xiaomi“ bendrovė žinoma daugeliui technologijų gerbėjų, viena iš daugelio Kinijos kompanijų, norinčių mesti iššūkį tokiems įsitvirtinusiems prekės ženklams kaip ,,Samsung“.  


Palangos savivaldybė praneša, jog visi 16 metų amžiaus ir vyresni palangiškiai kviečiami registruotis skiepui www.koronastop.lt interneto svetainėje arba Karštąja linija 1808. Svarbu: atvykdami turėkite asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Skiepytis nuo COVID-19 ligos apsisprendę pilnamečiai gyventojai turi teisę patys pasirinkti norimą vakciną


Kartais vienam žmogui gyvenimas drėbteli visko labai daug. Kaip nutiko ir palangiškei Irenai Jankauskienei. Jai nepagailėta talentų, – ji sugeba siuvinėti įspūdingus paveikslus, mezga ir neria gražiausiais raštais, tačiau nepagailėta ir ligų, kurios, laimei, gabios moters nesužlugdė. „Negaliu nieko neveikti. Man būtina išnaudoti kiekvieną minutę“...


Ketvirtadienį „Ramybės“ galerijoje atidaryta suomių dailininkės Marjos Leenos Valkolos personalinė tapybos paroda „Home today“.


„Nereikia būti dideliu meno žinovu, kad, žvelgdamas į jūsų drobes, suprastum: teptuką jūsų rankoje vedžioja Dievas. Tad lenkiame galvą prieš jus – dailininką, kūrėją“, – tai tik viena citata iš praėjusią savaitę Palangos miesto viešojoje bibliotekoje skambėjusių pačių nuoširdžiausių kalbų, kurios buvo skirtos savo 60-ojo jubiliejinio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius