Naujametinis koncertas „Džiaze (ne) tik merginos!“

Palangos tiltas, 2015-12-31
Peržiūrėta
292
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gintaro muziejus, Vytauto g. 17, Palanga
Gruodžio 31, 16 val.

Naujametinis koncertas „Džiaze (ne) tik merginos!“

Paskutinę metų dieną Palangos gintaro muziejaus koncertų salėje jaunatvišką, energingą, žavią ir subtilią muzikinę dovaną Jums dovanoti pasiruošę dainininkai Nelė Kovalenkaitė ir Vaidrius Smilinskas, klarnetininkas Viktoras Kusas bei pianistė Akvilė Šileikaitė. Sužavėti amerikietiškų miuziklų ir muzikos kinui atlikėjai itin sėkmingai ir šiltai pristatė publikos simpatijas jau pelniusią programą „Džiaze (ne) tik merginos“, o ją papildę žiemos švenčių garsais ir jaukiu širdžių atvirumu nekantriai kviečia susitikti gruodžio 31 dieną ir Palangoje!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį, gegužės 14 dieną, apie 14.41 val., Palangoje, Vytauto g., iš parduotuvės vaikinas ir dvi merginos pavogė vyrišką striukę „Prada“. 1957 m. gimęs vyras ir 1997 m. bei 1993 m. gimę moterys sulaikyti ir uždaryti į areštinę.
Šventinis koncertas VASAROS ŽVAIGŽDĖS Rugpjūčio 14 d. 20 val. Palangos koncertų salė


Šventinis koncertas VASAROS ŽVAIGŽDĖS Rugpjūčio 14 d. 20 val. Palangos koncertų salė


Vangiai pradėjusi Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezoną, Palangos reprezentacinis sporto klubas „Palanga“ sezono antrojoje pusėje įsibėgėjo – „susišlavė“ net penkias pergales iš eilės, garantuodama sau vietą atkrintamosiose varžybose, kurios prasideda jau šį šeštadienį. Tądien, 16 valandą, „Palanga“...Palangoje finišavo 2013 metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato kovos. Varžybas vainikavo Palangos „Sporto lizdo“ komandos triumfas, o žiūrovus džiugino žinomų futbolininkų pasirodymai ir parodomosios rungtynės su merginomis.


Kitą savaitę Palangos bendruomenei, pati jau tapusi jos dalimi, savo knygą itin intriguojančiu pavadinimu „Geismo dukterys“, pristatys jaunoji rašytoja Monika Budinaitė-Žadeikienė. Kaip pripažino Monika, jos ateities planuose jau ir antroji knyga, dėl kurios neparašytų eilučių autorė tiesiog nenustygsta vietoje, tačiau dar labiau jaudina netrukus į šį pasaulį pasibelsiantis vaikelis, tad...


Palangos Senosios gimnazijos merginos – labai arti stebuklo

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 09 | Rubrika: Kultūra

Neseniai Rokiškyje įvyko 2008-2009 m. Lietuvos moksleivių merginų krepšinio čempionato „Karūna“ finalinis etapas. Rokiškio miesto sporto centro salėje susirinko  4 geriausios Lietuvos merginų krepšinio komandos – moksleivės iš Vilniaus, Kauno , Rokiškio ir Palangos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius