Naujasis LSDDP Palangos skyriaus pirmininkas Jonas Kubilius: „Noriu aktyvaus tiesioginio bendravimo su kurorto bendruomene“

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-06-12
Peržiūrėta
2369
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jonas Kubilius tapo LSDDP Palangos skyriaus pirmininku
Jonas Kubilius tapo LSDDP Palangos skyriaus pirmininku

Palangos miesto politikos veteranei, miesto Tarybos narei ir Lietuvos Socialdemokratų Darbo partijos (LSDDP) Palangos skyriaus pirmininkei Elenai Kuznecovai nekandidatuojant naujai partijos skyriaus pirmininko kadencijai, kurorto politikoje atsirado naujas veidas – LSDDP Palangos skyriaus pirmininku buvo išrinktas Jonas Kubilius.  Jis pernai dalyvavo rinkimuose į Seimą vienmandatėje Mėguvos apygardoje, kurioje beveik pusę rinkėjų sudaro palangiškiai. J. Kubilius atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.

–Kodėl sutikote užimti LSDDP Palangos skyriaus pirmininko  pareigas?

–Esu LSDDP Palangos skyriaus narys. Be savo profesinės veiklos, aktyviai domiuosi politika, esu baigęs politikos mokslus Klaipėdos universitete. 2020 metais LSDDP skyrius mane delegavo dalyvauti Seimo rinkimus vienmandatėje Mėguvos apygardoje. Todėl ir gavęs  pasiūlymą kandidatuoti į skyriaus pirmininkus, sutikau. Skyriaus pirmininko rinkimuose buvau ne vienas kandidatas. Puoselėdami demokratiškąsias vertybes, turėjome debatus, kandidatų klausimų-atsakymų sesiją. Po ilgų diskusijų, skyriaus nariai vienbalsiu sutarimu išreiškė pasitikėjimą ir pirmininku išrinko mane. Tuo pačiu labai norėčiau padėkoti kolegoms už išreikštą pasitikėjimą ir suprantu gautą atsakomybę. Šioje kelionėje laukia daug darbo ir tikiuosi pateisinsiu kolegų ir bendruomenės lūkesčius.      

– Ar žinojote iš anksto, kad Elena Kuznecova, kuri užėmė pirmininkės pareigas iki šiol, nedalyvaus skyriaus pirmininko rinkimuose? 

–Elenos Kuznecovos sprendimas man nebuvo staigmena, apie jį žinojau, ir esame dėl to turėję ne vieną ilgą pokalbį. Elena šiuo metu nori daugiau laiko skirti savo aktyviai veiklai Palangos miesto Taryboje, bendravimui su rinkėjais ir asmeniniam gyvenimui. Gerbiamai Elenai – nuoširdžiausia mano padėka už mentorystę, pagarbą ir pasitikėjimą.

–Ar neatsitiks, kad LSDDP vėl prisijungs prie LSDP ar taps naujos kairės partijos dalimi?

–Laikas tai parodys. Mano nuomone, Lietuvoje kairiųjų jėgų ateitis yra jų vienybėje, todėl manau , kad  anksčiau ar vėliau šis procesas turėtų įvykti.  Vertinant šiandienos Lietuvos politinę areną, LSDDP – partija, kuri visais savo veiksmais nuosekliai laikosi kairiosios politinės doktrinos. 

– Kokias matote didžiausias Palangos problemas? Kaip siūlote jas spręsti?

–Palangos miestas labai keičiasi ir tik į gerąją pusę. Miestas vystomas, problemos yra sprendžiamos, ir svarbiausia nesustoti. Džiugu, kad ir mūsų partijos du atstovai Palangos miesto Taryboje prisideda prie šių pokyčių. Mieste vykstant  intensyviems pokyčiams svarbiausia nepamiršti bendruomenės problemų, jas nuosekliai vertinti ir rasti sprendimų būdus. 

– Jūsų pavaduotojai--man negirdėti žmonės. Prašau pristatykite juos...

–Mano pavaduotojais skyriaus nariai išrinko Darių Saldūną ir Gediminą Leišį. Abu yra palangiškiai, iki šiol  buvę skyriaus tarybos nariais. Darius yra automatizuotų procesų valdymo inžinierius ir laisvalaikiu mėgsta medžioti. Jis puoselėja savo šeimos vertybes būti politiškai aktyviu bendruomenės nariu, kaip ir jo a.a. tėtis Liudas Saldūnas palangiškiams gerai žinomas buvęs medikas ir Palangos miesto tarybos narys. Gediminas yra maisto gaminių paruošimo specialistas, mano bendraamžis, draugų ir pažįstamų vertinamas už nuoširdumą ir tvirtą žodį.     

–Kokia jūsų skyriaus politinė programa minimum ir kokia maximum?

–Pirmiausia mūsų siekiamybė pradėti  aktyvų tiesioginį bendravimą su bendruomene, nes pandemijos metu tokia galimybė apribota. Sekantys tikslai – gausinti Palangos LSDDP skyriaus narių skaičių ir pradėti ruoštis savivaldos rinkimams ir įgyti žmonių pasitikėjimą.

– Ar du LSDDP mandatai 2023-2027 metų miesto Taryboje jums būtų didelis pasiekimas?

–Kiekvienos partijos tikslas turėti daugiau mandatų, mūsų politinė organizacija yra ne išimtis. Šiuo metu skyriuje turime tikrai stiprią komandą, kuri yra orientuota į bendruomenę ir turime didelį norą įrodyti rinkėjams, kad mes esame politiškai atsakingi, ne žodžiais, o darbais. 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje balandžio 19 dieną surengtos Lietuvos ir Ukrainos draugystės dienos „Draugystės dienos“ rezultatai gerokai viršijo lūkesčius vykusios rezultatai gerokai viršijo lūkesčius: surinkta 16 504 eurai. „Tik dar kartą įsitikinome, jog kartu galime išties labai daug!“ savo Facebook paskyroje pirmadienį, balandžio 25 dieną, parašė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.


Palangos miesto politikos veteranei, miesto Tarybos narei ir Lietuvos Socialdemokratų Darbo partijos (LSDDP) Palangos skyriaus pirmininkei Elenai Kuznecovai nekandidatuojant naujai partijos skyriaus pirmininko kadencijai, kurorto politikoje atsirado naujas veidas – LSDDP Palangos skyriaus pirmininku buvo išrinktas Jonas Kubilius.  Jis pernai dalyvavo rinkimuose į Seimą vienmandatėje...


Trečiadienį, birželio 2 dieną, įvykusiame Lietuvos Socialdemokratų Darbo partijos (LSDDP) Palangos skyriaus ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime buvo išrinktas skyriaus pirmininkas, jo pavaduotojai, suformuota nauja Taryba, išrinkti delegatai į birželio 19 dieną vyksiantį LSDDP partijos suvažiavimą.


Vasario 16-ąją Laisvės partija nuotolinių steigiamųjų susirinkimų metu įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne. Palangos skyriaus pirmininku išrinktas Tadas Baršketis. „Esu jaunas palangiškis. Bet esu kilęs iš mažo miestelio. Pabaigęs mokslus Vilniuje, grįžau dirbti į Klaipėdą, kur susipažinau su savo būsima žmona. Sutuoktinė jau gyveno Palangoje, tad atvykau ir...


Antradienį, vasario 4 d., Palangos miesto bendruomenei pristatyta 2019 m. Klaipėdos apskrities policijos bei Palangos miesto policijos veiklos ataskaita.


Partijos Tvarka ir teisingumas Palangos skyrius turi naująjį vedlį – juo tapo Raimondas Abromas, bet visuotiniame skyriaus susirinkime praėjusį penktadienį vyravo erzelis tarp įvairių skyriaus „flangų“ – rodės, ims ir visi netrukus išsivaikščios. Kurorto „tvarkiečiai“ suskubo rinkti naująjį pirmininką po to, kai buvusi pirmininkė Aldona...


Praėjusį penktadienį naujajai Lietuvos Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) Palangos skyriaus pirmininko kadencijai kurorto liberalcentristai perrinko dabartinį pirmininką, Palangos miesto vicemerą Saulių Simę.


 Buvęs Darbo partijos Palangos skyriaus pirmininkas Vygantas Žylė, mėginęs pirkti buvusio lopšelio-darželio „Saulutė“ pastatą, savivaldybės aukciono komisijai nutarus privatizuojamą objektą laikyti neparduotu, apskundė tokį sprendimą Klaipėdos apygardos teismui, kuris vyro ieškinį atmetė. V. Žylė tuomet šio teismo sprendimą apskundė Lietuvos Apeliaciniam Teismui. Bet V. Žylė liko...


Praėjusią savaitę Maskvoje lankėsi gausi Palangos atstovų delegacija. „Maskviečiams pasakojome apie Lietuvos kurortus, sveikatingumo ir reabilitacijos paslaugas Palangoje. Diskutavome apie poilsio Palangoje privalumus ir trūkumus. Dėl didžiausio trūkumo nuomonės sutapo –  neturėjimas tiesioginio skrydžio iš Maskvos į Palangą“, - pasakojo apie susitikimą „Palangos“ viešbučio...


Pradėjo dirbti naujasis policijos vadovas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 05 | Rubrika: Miestas

Prieš praėjusį savaitgalį kurorto policijos pareigūnams pristatytas naujasis jų vadas Jurgis Kažys, iki šiol dirbęs Kretingos rajono policijos komisariato vadovu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius