NAUJIENŲ PABIROS

„Palangos tilto” informacija, 2013-10-07
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

P. Madzajų sveikino Palangos miesto ir Savivaldybės administracijos vadovai bei Tarybos nariai.

P. Madzajų sveikino Palangos miesto ir Savivaldybės administracijos vadovai bei Tarybos nariai.

Pagerbimas: penktadienį UAB „Palangos vandenys“ buvusiam direktoriui, tądien baigusiam savo darbą bendrovėje Pranui Madzajui, iškilmingai įteiktas Lietuvos vandentvarkos ūkio darbuotojo garbės ženklas. Kaip pabrėžė ženklą įteikęs Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos prezidentas Bronius Miežutavičius, iš viso Lietuvoje taip pagerbtų vandentvarkos ūkio darbuotojų nėra nei 40, o Palanga – pirmoji, turėsianti net du šio ženklo nusipelniusius asmenis: buvusį „Palangos vandenų“ direktorių Vitalių Litvaitį ir Praną Madzajų.
Išlydėti užtarnauto poilsio išeinantį P. Madzajų į poilsio namus „Pušynas“ susirinko gausus būrys bendrovės darbuotojų, kolegų iš kitų Lietuvos miestų bei Palangos vadovai. V. Litvaitis susirinkusiems priminė, jog bendras P. Madzajaus darbo stažas – 42 metai, iš jų 38 vandentvarkos įmonėse, iš pastarųjų – 24 metai UAB „Palangos vandenys“, kur 12 metų vadovauta bendrovei.
Palangos meras Šarūnas Vaitkus, visų palangiškių vardu padėkojęs P. Madzajui už jo sąžiningą darbą bei už tai, kad Palanga ir jos svečiai tiek metų turi gerą vandenį, įteikė buvusiam direktoriui jubiliejinį Palangos 760 metų medalį.
P. Madzajų sveikino Jūrininkų ligoninės Palangos departamento vedėjas Remigijus Kirstukas, vadinamosios vandens tiekėjų frakcijos „9+“ seniūnas, UAB „Telšių vandenys“ direktorius Alvydas Jasevičius, frakcijos nariai UAB „Tauragės vandenys“ direktorius Rimas Veisas, AB „Klaipėdos vanduo“ vadovas Leonas Makūnas, kolega UAB „Kretingos vandenys“ direktorius Gediminas Valinevičius, „Pušyno“ vadovas Vincas Nesteckis.
„Jeigu į savo išleistuves direktorius kviečia visą kolektyvą, vadinasi, jis buvo geras direktorius, o jeigu visas kolektyvas pakviestas susirinko – vadinasi, direktorius buvo mylimas ir gerbiamas“, – sakė UAB „Palangos vandenys“ direktoriaus pavaduotojas Antanas Žutautas.
P. Madzajus nuoširdžiai dėkojo visiems susirinkusiesiems, pabrėžė, jog visus tuos metus buvo malonu dirbti Palangoje, kur sutikta išties gerų žmonių ir puikių kolegų, ir pasidžiaugė, jog nuo penktadienio nebėra viršininkas savo darbuotojams, o politikai nebėra jo viršininkai.  


Krepšinis: nesėkmingai pirmąsias kovas Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pradėjo Palangos „Palanga“ – penktadienį kurorto krepšinio komanda išvykoje nusileido Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ ekipai, šeštadienį savo namuose buvo priversti pripažinti NKL debiutantų – Trakų „Trakai“ komandos – pranašumą.
Spalio 4 d. pirmosios rungtynės NKL čempionate „Palangai“ buvo nesėkmingos: Klaipėdoje 33 taškų skirtumu – 92:59 – jie nusileido uostamiesčio „Naftos-Universiteto“ krepšininkams. Klaipėdiečiai dar iki didžiosios pertraukos susikrovė dviženklę taškų persvarą – 44:29, o antroje rungtynių dalyje jau akivaizdžiai triuškino palangiškius. Klaipėdos komandos gretose rezultatyviausi buvo D. Matutis, pelnęs 14 taškų, V. Chodosovskis – 12 taškų, V. Tarolis – 11. Iš palangiškių išsiskyrė 14 taškų surinkęs R. Biliartas ir 13 taškų pelnęs I. Pavilonis.
Spalio 5 d. puikiai pradėję rungtynes su „Trakais“ – pirmąją dviejų minučių atkarpą pastarieji aikštės šeimininkams „Palangos“ krepšininkams pralaimėjo net 0:10, palangiškiai vėliau leido svečiams išsiveržti į priekį. Ir kiek besistengė juos pasivyti – mažiausias skirtumas buvo trečiajame kėlinyje, kai „Palanga“ atsilikinėjo nuo „Trakų“ 55:49, – mačo pabaigoje švieslentėje užfiksuotas nei „Palangos“ gerbėjų, nei pačios komandos netenkinantis rezultatas: 80:58.
Nugalėtojų komandoje išsiskyrė po 15 taškų pelnę ir po 5 kamuolius atkovoję T. Pipiras ir O. Olisevičius. „Palangos“ komandoje geriausius rezultatus parodė R. Biliartas, pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių, E. Kubilius surinko 11, K. Jonuška – 10 taškų.

„Palangos tilto“, eurobasket.lt, ve.lt inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Dėl įmonės socialiai jautrios ekonominės veiklos ir dėl sumenkusio dėl karantino vandens suvartojimo beveik kas penktas miesto įmonės UAB „Palangos vandenys“ darbuotojas yra prastovoje, atostogose, o kai kurie turi nedarbingumo biuletenius.


Išrinktas naujas Lietuvos kurortų asociacijos prezidentas

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 19 | Rubrika: Miestas

Neringoje vykusio Lietuvos kurortų asociacijos (LKA) visuotiniame suvažiavime rotacijos būdu išrinktas naujas asociacijos prezidentas – juo dvejų metų kadencijai tapo Druskininkų meras Ričardas Malinauskas, pakeitęs kadenciją baigusį Neringos miesto merą Darių Jasaitį.


Palangos savivaldybės didžiausia įmonė, UAB „Palangos komunalinis ūkis“, turi naują direktorių, Gediminą Valinevičių, iki šiol dirbusį Kretingos rajono savivaldybės įmonės „Kretingos vandenys“ direktoriumi. Įmonės vadovo vieta tapo laisva, kai dėl ligos ją paliko 12 metų jai vadovavęs Konstantinas Skierus. Palangiškiams G. Valinevičius yra gerai pažįstamas...


Miesto įmonės UAB „Palangos komunalinis ūkis“ veteranui Vygantui Petrauskui Palanga yra miestas, kuriame jis visais metų laikais susavo bendradarbiais–draugiška komunalinio „žaliųjų“komanda – rūpinasi kurorto „veidu“. O kad darbas įmonėje yra tapęs gyvenimo būdu, įrodo jo paties žodžiai:„Kai gatve eidamas pamatau nuorūką,taip ir...


Likus vos dviem savaitėms iki sutartimi numatyto UAB „Litesko“ iš miesto nuomojamo turto perėmimo į UAB „Palangos šilumos tinklai“ rankas, galima lengviau atsikvėpti – praėjusią savaitę buvo pasirašytos darbo sutartys su į miesto šilumos įmonę pereinančiais darbuotojais, priimti į darbą aukštesnės grandies vadovai, kurių...


Gyventojų šauksmai ir kaltinimai vagyste ir savivale. Iškviestų policijos pareigūnų bandymas išsiaiškinti, kas nutiko. Sumišę „Palangos butų ūkio“ darbuotojai, kurių dalis pasipustė kulnis kilus sąmyšiui. Ir apie „kažkokį nesusipratimą“ murmantis įmonės direktorius Danas Paluckas. Tokia scena praėjusio antradienio rytmetį...


Tomas Julius Žulkus – Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys, Statybos ir miesto ūkio komiteto pirmininkas bei Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus narys įsitikinęs, jog šie metai bus labai darbingi. „Šiuos metus drąsiai galima vadinti iššūkių Palangai metais – pradėta įgyvendinti daug ambicingų projektų...


NAUJIENŲ PABIROS

„Palangos tilto” informacija, 2013 10 07 | Rubrika: Miestas

Pagerbimas: penktadienį UAB „Palangos vandenys“ buvusiam direktoriui, tądien baigusiam savo darbą bendrovėje Pranui Madzajui, iškilmingai įteiktas Lietuvos vandentvarkos ūkio darbuotojo garbės ženklas. Kaip pabrėžė ženklą įteikęs Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos prezidentas Bronius Miežutavičius, iš viso Lietuvoje taip pagerbtų vandentvarkos ūkio...


„Vanduo yra pats brangiausias žemės turtas“ (mokslininkas, geologas, akademikas Aleksandras Karpinskis)


Šilumos ūkio veikla skendi šešėliuose

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 08 26 | Rubrika: Miestas

Po liepą įvykusio miestelėnų didžiulio mitingo, kuriame reikalauta nebepratęsti sutarties su šilumą tiekiančia įmone „Litesko“ bei atstatydinti įmonės direktorių Romualdą Jablonskį, patriukšmavus vasaros sezono įkarštyje, vėl grįžta prie svarbesnių reikalų – poilsiautojų, iš kurių gaunama apčiuopiamesnė nauda nei kibimas valdžiai į atlapus. Tačiau į redakciją atėję palangiškiai teigė taip...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas