Naujoji „Palangos butų ūkio“ vadovė: mums svarbiausia – kurti naudą gyventojams

Palangos tiltas, 2017-10-05
Peržiūrėta
2084
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Daugiau nei 170 namų prižiūrinčiam „Palangos butų ūkiui“ vadovauja Jurgita Trinskienė.
Daugiau nei 170 namų prižiūrinčiam „Palangos butų ūkiui“ vadovauja Jurgita Trinskienė.

Daugiau nei 170 namų prižiūrinčiam „Palangos butų ūkiui“ vadovauti ėmė Jurgita Trinskienė. 10-ies metų patirtį rinkoje turinti specialistė vardina artimiausius įmonės planus: gerinti paslaugų kokybę, plėsti jų spektrą, siūlyti vis patogesnį aptarnavimą bei nuolat kurti naudą gyventojams.
„Klientams turime pasiūlyti geriausią aptarnavimą rinkoje už teisingą kainą – tikiu, kad sveika konkurencija tarp paslaugų teikėjų padeda sukurti geriausias sąlygas gyventojams. To ir siekiame, aktyviai tobulindami savo teikiamas paslaugas“, - sakė J. Trinskienė.
Šį rudenį „Palangos butų ūkis“ gaus progą išmėginti jėgas ir naujose srityse: įmonei patikėta administruoti prabangų „Alkos apartamentų“ kompleksą. J. Trinskienė projekto vystytojų pasitikėjimą vertina kaip didelį laimėjimą bei dar didesnį iššūkį.
Prabangių poilsio apartamentų kompleksas – pirmasis tokio tipo „Palangos butų ūkio“ klientas. Išskirtiniame objekte įmonė be įprastai teikiamų pastato priežiūros, eksploatacijos, inžinerinių sistemų priežiūros, laiptinių valymo, teritorijos tvarkymo paslaugų, teiks ir naują, iki šiol neišmėgintą konsjeržo paslaugą. Konsjeržas – asmeninis gyventojų asistentas, ne tik atliekantis apsaugos funkciją, bet ir galintis įgyvendinti įvairius pageidavimus: pavyzdžiui, nuvežti drabužius į valyklą, pristatyti pirkinius į namus ar net į darželį palydėti vaikus.
„Alkos apartamentus“ Palangos centre šiemet pastačiusios bendrovės „Minera“ atstovė Gintarė Karkauskienė sako, kad „Palangos butų ūkį“ „Alkos apartamentų“ administratoriumi pasirinkti paskatino patrauklus teikiamų paslaugų kainos ir kokybės santykis, įmonės lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti prie kliento poreikių.
„Siekiame suteikti apartamentų gyventojams išskirtinę gyvenimo pajūryje patirtį, komfortą ir ramybę. Todėl ieškojome itin patikimo ir profesionalaus partnerio, galinčio pasiūlyti plačiausią paslaugų krepšelį bei prisitaikyti prie neeilinių mūsų klientų poreikių“, - kalbėjo G.Karkauskienė.
Jos teigimu, „Alkos apartametai” yra išskirtinis gyvenamosios paskirties statinys, suprojektuotas žymaus architekto G. Natkevičiaus ir partnerių. Apartamentų statybai panaudotos pažangiausios statybinės technologijos ir projektavimo sprendimai, tad pastatas išsiskiria modernumu ir rafinuotumu. Jame įrengti 81 apartamentai, kurių plotas siekia nuo 32 iki 80 kv. m. Po namu yra įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.
Pasak J. Trinskienės, naujų klientų pasitikėjimas yra galimybė dar sparčiau tobulėti, plėsti žinias bei ugdyti komandos profesionalumą. Ji taip pat pabrėžia, jog naujas, kokybiškesnes ir patogesnes paslaugas įmonė siekia teikti visiems savo klientams. Vadovė sutiko plačiau papasakoti apie „Palangos butų ūkio“ ateities planus bei naujoves, kurių gali tikėtis visi įmonės prižiūrimų namų gyventojai.
– Kokie yra 2017-ieji metai „Palangos butų ūkiui“?
– Šiuos metus galime vadinti įmonės nuoseklaus augimo ir laimėjimų metais. Vis daugiau nekilnojamojo turto vystytojų patiki naujus projektus mums – šiemet ėmėme administruoti keliolika naujų daugiabučių mieste. Didėjantis klientų skaičius tapo svarbiausiu veiksniu, nulėmusiu gerėjančius finansinius veiklos rezultatus, todėl leidinys „Verslo žinios“, atsižvelgęs į tai, birželio pradžioje įteikė bendrovei „Metų gazelės“ apdovanojimą. Šio pripažinimo sulaukia tik sėkmingiausiai dirbančios ir sparčiai augančios šalies įmonės.
– Kokias naujoves pasiūlėte šiemet?
– Mūsų įmonės darbuotojai rūpinasi ne tik sklandžiu darbų atlikimu administruojamuose namuose Palangoje, bet ir konsultuoja gyventojus įvairiais daugiabučių namų priežiūros klausimais. Gyventojams nebereikia kiekvieną mėnesį rūpintis skaitiklių rodmenų surinkimu, mokesčių už paslaugas apskaičiavimu, nes visa tai už juos atliekame mes.
– Kokių gyventojų klausimų sulaukiate?
– Dažniausi – su būsto priežiūra susiję klausimai, bet būna atvejų, kai gyventojai prašo pagalbos sprendžiant ginčus dėl tarpusavio santykių, neteisėtai užimtų rūsio patalpų, automobilių parkavimo vietų ar kelio ženklų įrengimo, naminių gyvūnų laikymo teisėtumo ir panašai. Tokių klausimų sprendimas nėra tiesioginis mūsų darbas, tačiau su malonumu padedame klientams išspręsti visas jiems kilusias problemas ir džiaugiamės jų pasitikėjimu bei artimu ryšiu.
– Kokių patogumų „Palangos butų ūkio“ klientai gali tikėtis ateityje?
– Šiuo metu diegiame elektroninę sistemą, kuri pagerins paslaugų kokybę, tad jau neužilgo gyventojai visą aktualią informaciją gaus akimirksniu, o bet koks bendravimas su mumis jiems bus žymiai patogesnis. Tai – ypač svarbu, turint omenyje, kad Palanga – kurortinis miestas ir nemažai mūsų klientų bent dalį metų gyvena kitur, todėl savo turto priežiūrą nori perduoti patikimam būsto administratoriui.
– Kuo ypatinga būsto administravimo rinka Palangoje?
– Be keleto smulkesnių, Palangoje pastatų priežiūros ir administravimo paslaugas gyventojams teikia du didžiausi paslaugų tiekėjai – privatus ir savivaldybės valdomas. Žvelgiant iš gyventojo perspektyvos, man norėtųsi didesnės konkurencijos šioje srityje. Konkurencija skatina keistis, tobulėti ir užtikrinti aukščiausią paslaugos kokybę už gyventojams patrauklią kainą.
Mes šioje rinkoje išsiskiriame tuo, jog esame lankstūs ir dideli – priklausome tarptautinei pastatų priežiūros ir administravimo įmonių grupei „Civinity”. Tai leidžia klientams siūlyti įvairias paslaugas žemesniais kaštais, nei tai galėtų padaryti mažas rinkos dalyvis, paslaugas teikti greičiau ir efektyviau.

Jūsų komentaras:

vakaris 2018-08-24 06:51 ([email protected] / IP: 213.103.22.47)
Labai gražiai parašyta. Kiek buvo sumokėta? Kas parašyta neatitinka tikrovės . Tai pažadukai ir TINGINIAI. Su pagarba, laikinasis gyvenamojo Žirgų tak. komplekso administratorius. P.S. prieš skelbiant, faktus reikia patikrinti

Algis 2017-10-25 10:06 (IP: 78.60.136.82)
Ar žino gerb.vadovė, kad sąskaitos už paslaugas gyventojams pristatomos mėnesio gale, nors visi kiti paslaugų teikėjai sugeba tai padaryti iki 10 d.,kaip reikalauja įstatymai.

Taip pat skaitykite

Daugiau nei 170 namų prižiūrinčiam „Palangos butų ūkiui“ vadovauti ėmė Jurgita Trinskienė. 10-ies metų patirtį rinkoje turinti specialistė vardina artimiausius įmonės planus: gerinti paslaugų kokybę, plėsti jų spektrą, siūlyti vis patogesnį aptarnavimą bei nuolat kurti naudą gyventojams.


Ar jums įdomu, kur Palangoje yra įsigijęs būstą ir kiek už jį mokesčių moka žymus krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius? Ar vienas bei kitas Seimo narys? Jeigu gyvenate UAB „Palangos butų ūkis“ administruojamame daugiabutyje, prisijunkite prie savo paskyros butų ūkio motininės įmonės „Vitės valdos“ tinklapyje ir atidžiau joje pasižvalgykite....


Gyventojų šauksmai ir kaltinimai vagyste ir savivale. Iškviestų policijos pareigūnų bandymas išsiaiškinti, kas nutiko. Sumišę „Palangos butų ūkio“ darbuotojai, kurių dalis pasipustė kulnis kilus sąmyšiui. Ir apie „kažkokį nesusipratimą“ murmantis įmonės direktorius Danas Paluckas. Tokia scena praėjusio antradienio rytmetį...


Rugpjūčio 12 dieną sukaks lygiai metai, kai iki tol didžiąją daugumą kurorto daugiabučių administravusi bendrovė „Palangos butų ūkis“ pradėjo teismų procesus prieš jos paslaugų atsisakiusius ir kitą savo turto administratorių pasirinkusius palangiškius bei kitų miestų gyventojus, turinčius butus kurorte. Įkaitais paversti 35 namuose gyvenantys 905 žmonės, kurie kaip...


Iš savo rankų kurorto daugiabučių administravimo nenorintis paleisti, gyventojų pareikštos valios nepaisantis „Palangos butų ūkis“ pirmadienį ir trečiadienį išgirdo dar keturis jam nepalankius Palangos miesto apylinkės teismo sprendimus. Šįkart pirmosios instancijos teismas atmetė jų pretenzijas dėl daugiabučių Druskininkų g. 1, S. Nėries g. 3, J....


Palangiškiai atsidūrė butų ūkio interesų verpetuose

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 04 10 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Keli tūkstančiai Palangos gyventojų šiemet susidūrė su netikėtu rūpesčiu – dėl bendrovės „Palangos butų ūkis“ užsispyrimo jie priversti varstyti teismo duris.


Daugiabučiuose gyvenančių palangiškių apsisprendimą jų namų administratoriumi pasirinkti UAB „Palangos komunalinis ūkis“, teismams skundžiančiai ir prašančiai taikyti laikinąsias apsaugos priemones – uždrausti vykdyti sprendimą dėl administratoriaus keitimo, – UAB „Palangos butų ūkis“ pačiai teks pajusti, kas yra laikinosios apsaugos...


Palangos miesto apylinkės teismas, antradienį išnagrinėjęs dar vieną UAB „Palangos butų ūkis“ ieškinį dėl Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo, kuriuo „Palangos komunalinis ūkis“ skiriamas vieno iš kurorto daugiabučių administratoriumi, antrą kartą konstatavo, jog privačios įmonės interesai negali daryti įtakos butų savininkų...


Palangos miesto apylinkės teismas sausio 10 d. atmetė UAB „Palangos butų ūkis“ ieškinį, kuriame ji prašė panaikinti Savivaldybės administracijos priimtus teisės aktus, o taip pat įpareigoti Savivaldybės administraciją, kad ši nustatytų „Palangos butų ūkiui“ teisę administruoti miesto daugiabučius iki 2018-ųjų metų.


Kokie buvo praeinantys metai  UAB „Palangos butų ūkis“? Su kokiomis viltimis Naujuosius sutinka butus administruojanti, prižiūrinti ir valdanti bendrovė? Kokių naujovių ji pasiūlys 2011-aisiais? Apie tai „Palangos tilto“ korespondentė šnekėjosi su UAB „Palangos butų ūkis“ direktoriumi Raimundu Juodzevičiumi ir  UAB „Vitės valdos“, kuri valdo ir UAB „Palangos butų ūkis“...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius