Ne tik visi atostogauja - Palangos barus ir kavines atakuoja vagys.

Palangos tiltas, 2020-07-26
Peržiūrėta
1747
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ne tik visi atostogauja - Palangos barus ir kavines atakuoja vagys.

Kaip pranešė Klaipėdos VPK, Palangos barus ir kavines atakuoja vagys. Vien praėjusį penktadienį policijai pranešta apie tris įsilaužimus. J.Basanavičiaus gatvėje, išlaužus naktinio baro duris, iš jo patalpų pavogtas nešiojamas kompiuteris ir DJ pultas. Baro savininkai žalą įvertino 3000 eurų. Jūros gatvėje, išlaužus metalines žaliuzes, įsibrauta į užkandinę. Nors iš jos nieko nepavogta, sugadinti viduje buvę daiktai ir maisto produktai. Įsilaužėliai padarė 631 euro žalą. Tą pačią naktį įsilaužta ir į Kopų gatvėje esantį kioską. Išlaužus apsaugines žaliuzes, pavogta 150 eurų ir džiovinti vaisiai. Dingusių prekių kiekis ir žala dar tikslinama.

Dėl šių vagysčių pradėti tyrimai, praneša Klaipėdos apskrities policija.

Dar vienas turto sunaikinimo ar sugadinimo tyrimas Palangoje pradėtas dėl nuniokotos užkandinės Jūros gatvėje. Išlaužus užkandinės metalines žaliuzes, sugadinti viduje buvę daiktai ir maisto produktai, padaryta 631 euro žala.

Klaipėdos apskr. VPK

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 15-17 dienomis, Drevernoje ant Kuršių marių kranto įvyko 16-oji Klaipėdos universiteto (KU) organizuojama nacionalinė jūros mokslų ir technologijų konferencija „Jūros ir krantų tyrimai 2024“.


Kol vieni už poilsį pajūryje gerokai tuština kišenes, kiti gali lengviau atsikvėpti. Delfi išsiaiškino, kad nemažai universitetų ir kitų švietimo įstaigų Palangoje valdo poilsiui skirto nekilnojamojo turto. Ir daugelį šį įstaigų jungia bendras vardiklis – turto prestižinėje vietoje neketinama atsisakyti.


Klaipėdos apskrities pareigūnai pastebi, kad pastaruoju metu padaugėjo dviračių ir paspirtukų vagysčių.


Klaipėdos apskrities pareigūnai pastebi, kad pastaruoju metu padaugėjo dviračių ir paspirtukų vagysčių. 


Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos informacijos analizės skyrius informavo „Palangos tiltą“, kad Palangos mieste dėl smurto artimoje aplinkoje 2020 metais buvo pradėti 32, 2019 metais – 42 ikiteisminiai tyrimai; dėl vagysčių 2020 metais kurorte buvo pradėta 111, 2019 metais 100 ikiteisminių tyrimų. Dėl sukčiavimo 2020 metais buvo pradėti 3, 2019 metais – 10...


Klaipėdos apskrities pareigūnai dar kartą ragina neprarasti budrumo – sukčiai nesiliauja naudotis žmonių patiklumu. Paguodos žinia telefoninių sukčių apgautiems palangiškiams – vyksta ikiteisminiai tyrimai. Vadinasi, yra įtariamieji.


Palangos policija prašo visuomenės pagalbos – padėti atpažinti nuotraukoje užfiksuotą asmenį, galintį suteikti tyrimui apie dviračio ar dviračių vagystes vertingos informacijos. Kaip trečiadienį (rugpjūčio 19 d.) „Palangos tiltui“ sakė Kęstutis Bončkus, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus...


Kaip pranešė Klaipėdos VPK,  Palangos barus ir kavines atakuoja vagys.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos oro uoste vykdomas ES struktūrinių fondų finansuojamas projektas „Tarptautinio Palangos oro uosto degalų bazės modernizavimas- projektavimas“. Kaip pasakojo Palangos oro uosto direktoriaus pavaduotojas Edmundas Vaišnoras, jau pabaigti tvarkyti visi reikalingi dokumentai ir yra pradėti  darbai. „Jau gavome statybos leidimus ir yra pradėti vykdyti statybos darbai. Šiuo metu...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius