Ne tik visi atostogauja - Palangos barus ir kavines atakuoja vagys.

Palangos tiltas, 2020-07-26
Peržiūrėta
106
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ne tik visi atostogauja - Palangos barus ir kavines atakuoja vagys.

Kaip pranešė Klaipėdos VPK, Palangos barus ir kavines atakuoja vagys. Vien praėjusį penktadienį policijai pranešta apie tris įsilaužimus. J.Basanavičiaus gatvėje, išlaužus naktinio baro duris, iš jo patalpų pavogtas nešiojamas kompiuteris ir DJ pultas. Baro savininkai žalą įvertino 3000 eurų. Jūros gatvėje, išlaužus metalines žaliuzes, įsibrauta į užkandinę. Nors iš jos nieko nepavogta, sugadinti viduje buvę daiktai ir maisto produktai. Įsilaužėliai padarė 631 euro žalą. Tą pačią naktį įsilaužta ir į Kopų gatvėje esantį kioską. Išlaužus apsaugines žaliuzes, pavogta 150 eurų ir džiovinti vaisiai. Dingusių prekių kiekis ir žala dar tikslinama.

Dėl šių vagysčių pradėti tyrimai, praneša Klaipėdos apskrities policija.

Dar vienas turto sunaikinimo ar sugadinimo tyrimas Palangoje pradėtas dėl nuniokotos užkandinės Jūros gatvėje. Išlaužus užkandinės metalines žaliuzes, sugadinti viduje buvę daiktai ir maisto produktai, padaryta 631 euro žala.

Klaipėdos apskr. VPK

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apskrities pareigūnai dar kartą ragina neprarasti budrumo – sukčiai nesiliauja naudotis žmonių patiklumu. Paguodos žinia telefoninių sukčių apgautiems palangiškiams – vyksta ikiteisminiai tyrimai. Vadinasi, yra įtariamieji.


Palangos policija prašo visuomenės pagalbos – padėti atpažinti nuotraukoje užfiksuotą asmenį, galintį suteikti tyrimui apie dviračio ar dviračių vagystes vertingos informacijos. Kaip trečiadienį (rugpjūčio 19 d.) „Palangos tiltui“ sakė Kęstutis Bončkus, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus...


Kaip pranešė Klaipėdos VPK,  Palangos barus ir kavines atakuoja vagys.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Nuolat skubėdami neretai pamirštame savo sveikatą. Atrodo, kad visas problemas išsprendžia gydytojo paskirta vaistų tabletė ar taip išpopuliarėję maisto papildai, todėl dažnai net nepastebime iš pasalų prislinkusios klastingos ligos, kurios požymių neišdavė nei simptomai, nei pati moderniausia instrumentinės diagnostikos įranga. Apie tai, kodėl svarbūs kraujo...


Palangoje pradėti pėsčiųjų perėjų apšvietimo įrengimo darbai. Šiuo metu darbai verda Kretingos bei J. Janonio gatvėse, savo eilės laukia Vytauto g. ir Mokyklos g., o Medvalakio, Sodų bei Taikos gatvėse beliko sumontuoti tik šviestuvus.  


Šiemet labai anksti į Lietuvą atkeliavo vėsoki orai. Toli gražu ne tris, o daugiau dienų vidutinė paros temperatūra – žemesnė nei 10 laipsnių, bet dienomis saulėti orai nepadeda valdžiai apsispręsti, skelbti Palangoje oficialią šildymo pradžią ar dar ne. Visgi darželiai ir mokyklos gali būti pradėti šildyti jau nuo pirmadienio.


Apie nuosavą būstą svajoja kone kiekvienas lietuvis. Ko gero, norą turėti savo būstą būtų galima pavadinti nacionaliniu lietuvių tautos bruožu. Mes nesinuomojame būsto – mes jį perkame. „Palangos tiltas“ pasidomėjo kaip sekasi nekilnojamojo turto agentūroms pardavinėti butus, nuosavus namus bei žemės sklypus Palangoje – kokia nekilnojamojo turto Palangoje paklausa ir...


Vakar įvyko Palangos savivaldybės Tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 19 Tarybos narių. Mero Šarūno Vaitkaus siūlymu, darbotvarkė buvo papildyta dviem klausimais – dėl Kelių direkcijos skirto 1, 67 milijono litų miesto keliams ir gatvėms paskirstymo ir  administracinės komisijos prie miesto savivaldybės sudarymo.


Palangos oro uoste vykdomas ES struktūrinių fondų finansuojamas projektas „Tarptautinio Palangos oro uosto degalų bazės modernizavimas- projektavimas“. Kaip pasakojo Palangos oro uosto direktoriaus pavaduotojas Edmundas Vaišnoras, jau pabaigti tvarkyti visi reikalingi dokumentai ir yra pradėti  darbai. „Jau gavome statybos leidimus ir yra pradėti vykdyti statybos darbai. Šiuo metu...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius