Net keturių šalių čempionų komandos susirinko į Palangą

Palangos tiltas, 2018-10-18
Peržiūrėta
1893
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Net keturių šalių čempionų komandos susirinko į Palangą

Praėjusį savaitgalį universalioje Palangos arenoje susirinko 10 stipriausių keturių šalių keturiolikmečių krepšininkų komandų. Tris dienas dviejose aikštelėse kovojo Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, ir Lenkijoskomandos. Įvyko 27 rungtynės, iš kurių net trijoseprireikė pratęsimų, 13 rungtynių baigėsi ne didesniu nei 5 taškų skirtumu.
A pogrupyje pirmąsias vietas užėmusios Maskvos „Dinamo“ ir Plungės SRC komandos pusfinalio rungtynėse susitiko su B pogrupio stipriausiomis komandomis iš Kauno „Žalgirio KM“ ir Maskvos „Trinta“.Nugalėję pusfinalio kovose, „Žalgirio“ ir „Trintos“krepšininkai įnirtingai kovojo ir finale. Tik trijų taškų pranašumu pergalę rezultatu 77-74 iškovojo Lietuvos čempionai. Jiems buvo įteikta specializuotos krepšinio parduotuvės „SPORTPOINT“ taurė. Geriausiems komandų žaidėjams buvo įteiktos sportinės „Adidas“ kuprinės, o naudingiausiam turnyro žaidėjui iš Maskvos „Dinamo“ komandos S. Savkovui– naujausi „Pro Bounce ADIDAS“krepšinio bateliai.
„Žemaitijos” komanda, kuri buvo sudaryta iš Klaipėdos, Palangos ir Raseinių žaidėjų, turnyre iškovojo 5 vietą. Geriausiokomandos žaidėjo prizas atiteko Palangos sporto centro auklėtiniui Justui Žiubriui.
Turnyro metu visų komandų žaidėjai stebėjo ir „Palangos kuršių“ kovą prieš Jonavos „Sintek-Jonava“ komandą. Rungtynių pertraukos metu„Kuršių“ komandos žaidėjai turnyro dalyviams įteikė 205 centimetrų aukščio rėmėjų iškeptą šakotį. Sėkmės dalyviams linkėjo Rusijos Generalinio konsulato Klaipėdoje konsulas Sergėjus Čerkalinas.
Visų komandų treneriai, vadovai bei tėveliai liko labai patenkinti turnyro organizuotumu, rungtyniavimo, gyvenimo ir laisvalaikio sąlygomis Palangoje. Mūsų miesto keturiolikmečių komandą per Kalėdų atostogas į turnyrą pakvietė lenkai iš Vloclaveko miesto, o per pavasario atostogas – maskviečiai.

Krepšinio treneris Regimantas JUŠKA

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos „Olimpas“ ir kitos Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) komandos pradeda antrąjį čempionato etapą. Palangiškių strategas Sandis Buškevicas teigia, kad tai sezono stadija, kai visos komandos pradės rodyti geriausią savo žaidimą. 


Europos Komisijai (EK) svarstant mažinti šprotų ir strimelių kvotas 2024 metams Baltijos šalių žvejai penktadienį Palangoje rengia piketą.


Paskutinį kovo ketvirtadienį Palangos literatai „Takai per kopas“ susirinko į poezijos popietę – almanacho „Duonos kelias“ pristatymą.


Vakar, spalio 30 d., įvyko Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) Tarybos posėdis. Jame, be kita ko, buvo sudaryta LSA grupė iš keturių šalies merų teikti konsultacijas Vyriausybei savivaldybių klausimais. Tarp keturių merų - ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus, kuris yra LSA viceprezidentas.


Antradienio vakare (vasario 26 d.) Palangos kurorto muziejuje vyko kandidatų į Palangos miesto savivaldybės merus debatai, kuriuos organizavo iniciatyva „Žinau, ką renku“. Iš keturių kandidatų į debatus atvyko tik dabartinis meras Šarūnas Vaitkus bei „valstiečių“ atstovas Darius Kubilius. Visuomeninio rinkimų komiteto „Pirmyn, Palanga ir...


Praėjusį savaitgalį universalioje Palangos arenoje susirinko 10 stipriausių keturių šalių keturiolikmečių krepšininkų komandų. Tris dienas dviejose aikštelėse kovojo Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, ir Lenkijoskomandos. Įvyko 27 rungtynės, iš kurių net trijoseprireikė pratęsimų, 13 rungtynių baigėsi ne didesniu nei 5 taškų skirtumu.


Gegužės 28 dieną 17 valandą „Ramybės“ galerija (Vytauto g. 35, Palanga) kviečia į net keturių parodų atidarymą.


„Nykštuko“ komanda apgynė salės futbolo čempionų titulą

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 02 11 | Rubrika: Sportas

Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis...


Antano Mončio namuose-muziejuje penktadienį visuomenei pristatyta keturių apie vaizdų kultūrą kūrybiškai mastančių ir savo individualias idėjas vaizdinėje formoje perteikiančių kūrėjų – Shaun’o Camp’o, Rimanto Plungės, Remigijaus Venckaus ir Aritonės Plungienės – paroda, kurios vienas tikslų, anot kūrėjų, nesutikti su nusistovėjusia arba įprasta žiūrėjimo...


Baltijos jūros regiono šalių šventinių ambasadų veiklos pratęsimas

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 08 | Rubrika: Kultūra

Visą mėnesį Palangoje vyko Baltijos jūros regiono šalių Kalėdų alėjos šventė, veikė dešimties Baltijos jūros regiono šalių šventinės ambasados.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius