Palangos konservatoriai keturių metų kadencijai pirmininku išrinko Šarūną Vaitkų

"Palangos tilto" informacija, 2020-02-27
Peržiūrėta
1864
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ketvirtadienio (vasario 27 d.) vakarą įvykusiame Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių Demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus ataskaitiniame susirinkime skyriaus pirmininku naujai keturių metų kadencijai buvo išrinktas dabartinis skyriaus pirmininkas, miesto meras Šarūnas Vaitkus. Iš 79 susirinkimui užsiregistravusių skyriaus narių už jį balsavo 55, už Veroniką Skeberdytę – 21, o 3 biuleteniai buvo rasti sugadinti. Iš viso kurorto konservatorių skyrius turi 139 narius. Buvo balsuojama slaptu balsavimu.
„Džiaugiuosi, kad skyriaus pirmininko rinkimai įvyko demokratiškai, džiaugiuosi, kad mūsų skyrius per pastaruosius metus pastebimai išaugo, o Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių Demokratų palaikymas per paskutinius savivaldybės Tarybos rinkimus pernai buvo rekordiškai didelis – net 62 procentai visų balsavusiųjų savo balsą atidavė už mus. Vadinasi, Palangos gyventojai vertina mūsų darbus, pastebi teigiamus pokyčius mieste,“ – po susirinkimo Šarūnas Vaitkus telefonu sakė „Palangos tiltui.“
Susirinkime nebuvo plačiau diskutuota, kokį kandidatą skyrius kels į artėjančius Seimo rinkimus Mėguvos vienmandatinėje apygardoje, į kurią įeina Palanga, dalis Kretingos rajono ir dalis Klaipėdos. Buvo sutarta, kad skyrius kandidatus į LR Seimą iškels balandžio 2 d. Susirinkime vieningai buvo priimtas sprendimas būtent šiuo klausimu sušaukti visuotinį susirinkimą balandžio 2 dieną, o kandidatai skyriaus tarybai bus siūlomi iki kovo 16 d.
Palangos konservatoriai išrinko penkis skyriaus pirmininko Š. Vaitkaus pavaduotojus. Pirmuoju pavaduotoju tapo Mindaugas Skritulskas, kiti pavaduotojai yra šie: Akvilė Kilijonienė, Albertas Martinaitis, Ramutis Šeštokas (bus atsakingas už Šventąją) ir Saulius Simė (bus atsakingas už darbą su jaunimu). Į skyriaus Tarybą buvo išrinkta 15 narių. Į ją įeina visi skyriaus pirmininko pavaduotojai.
„Tai – labai rimta komanda, man, kaip pirmininkui, bus didelė pagalba. Kada nors jie pakeis partijos skyriaus vadovus,“ – sakė Š. Vaitkus.
Šiandien skyriaus Taryboje buvo priimti nauji partijos nariai. Pernai skyrių papildė apie 15 naujų narių.
Kurorto konservatorių ataskaitiniame susirinkime dalyvavo du Seimo nariai, TS-LKD frakcijos nariai Jurgis Razma ir Paulė Kuzmickienė. Anot Š. Vaitkaus, J. Razma pastebėjo, kad palangiškiai konservatoriai gausiai susirinko į ataskaitinį susirinkimą ir jame aktyviai dalyvavo.

Jūsų komentaras:

Janina 2020-02-27 21:02 (IP: 84.15.180.109)
Sveikinu Šarūnai !

Taip pat skaitykite

Trečiadienį, gruodžio  6 dieną, Tėvynės Sąjungos-LKD Palangos skyrius rinkosi į rinkiminį-ataskaitinį susirinkimą.  Skyriaus pirmininku dar vienai kadencijai buvo išrinktas Šarūnas Vaitkus.


Ketvirtadienį, rugsėjo 21 dieną, įvykusiame Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus susirinkime buvo pasiūlyti kandidatai į kitąmet įvyksiančius šalies prezidento ir Europos Parlamento narius. 


Trečiadienį, gegužės 31 d., Vilniuje vykusiame Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) narių suvažiavime Lietuvos merai Palangos merą Šarūną Vaitkų perrinko antrajai LSA viceprezidento kadencijai. „Džiaugiuosi ir esu dėkingas už tokį įvertinimą ir pasitikėjimą,“ – Š. Vaitkus dėkoja Facebook įraše.


Šeštadienį (balandžio 24 d.) įvyko Lietuvos socialdemokratų partijos Palangos skyriaus visuotinis ataskaitinis susirinkimas. Skyriaus pirmininke naujai 2021-2023 metų kadencijai išrinkta Svetlana Grigorian. Už ją balsavo 23 skyriaus bičiuliai, už Mindaugą Gružauską, vienintelį S. Grigorian varžovą rinkimuose, 14 bičiulių. S.Grigorian teikimu, jos pavaduotojais tapo...


Ketvirtadienio (vasario 27 d.) vakarą    įvykusiame Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių Demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus ataskaitiniame susirinkime skyriaus pirmininku naujai keturių metų kadencijai buvo išrinktas dabartinis skyriaus pirmininkas, miesto meras Šarūnas Vaitkus. Iš 79 susirinkimui užsiregistravusių skyriaus narių už jį balsavo...


Siekiant įgyvendinant bendruomeninių organizacijų plėtros politiką Savivaldybėje, stiprinti bendradarbiavimą tarp Savivaldybės institucijų, įstaigų ir bendruomeninių organizacijų, Savivaldybės tarybos sprendimu trejų metų kadencijai sudaryta bendruomeninių organizacijų taryba.


Palangos ir Kretingos rajono konservatoriai Naujuosius metus pradėjo draugystės pliūpsniais: praėjusį antradienį kurorto konservatoriai viešėjo Kretingoje, o vakar vakare kretingiškiai atvyko į Palangą atsakomojo vizito. Nors oficialiai kalbama, kad kaimyninių rajonų konservatoriai rinkosi „šventiškai pasisėdėti“ vis dar prisimenant senuosius metus...


Savaitgalį įvykę Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko rinkimai abejingų nepaliko ir TS-LKD Palangos skyriuje. Rinkimuose dalyvavo beveik šimtas iš 136 kurorto skyriaus narių.


Rinkimus liberalai prisiminė tik baigiantis kadencijai

Alvydas ZIABKUS, "Lietuvos rytas", 2015 02 06 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Atsitiko tai, kas buvo užprogramuota. Kuo arčiau rinkimai, tuo labiau šiai kadencijai į vieną koaliciją susibūrę Palangos konservatoriai ir liberalai ima skersakiuoti vienas į kitą ir jau raitojasi rankoves.


Šeštadienį Palangos socialdemokratai rinkosi į ataskaitinį-rinkiminį visuotinį susirinkimą. Pagrindiniai klausimai buvo pirmininko, pavaduotojų ir komisijų ataskaitos, kurioms partijos nariai pritarė vienbalsiai, tvirtinimas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius