D. Paluckas antrai kadencijai išrinktas LSDP Palangos skyriaus pirmininku

„Palangos tilto” informacija, 2013-03-25
Peržiūrėta
167
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

40 balsų  įveikęs konkurentą, antrai kadencijai buvo perrinktas D. Paluckas.
40 balsų įveikęs konkurentą, antrai kadencijai buvo perrinktas D. Paluckas.

Šeštadienį Palangos socialdemokratai rinkosi į ataskaitinį-rinkiminį visuotinį susirinkimą. Pagrindiniai klausimai buvo pirmininko, pavaduotojų ir komisijų ataskaitos, kurioms partijos nariai pritarė vienbalsiai, tvirtinimas.
Svarbiausiu įvykiu tapo pirmininko rinkimai. Buvo pasiūlyti du kandidatai – Danas Paluckas, pastaruosius dvejus metus vadovavęs skyriui ir šventojiškis Rimantas Patrauskas. 
40 balsų įveikęs konkurentą, antrai kadencijai buvo perrinktas D. Paluckas.
Po balsavimo kalbinti kurorto socialdemokratai prisipažino, neabejoję, kad pirmininko pareigas vėl eis D. Paluckas.
Anot kalbintų LSDP Palangos skyriaus narių, prie skyriaus vairo stovint D. Paluckui, pagerėjo atmosfera skyriaus viduje, buvo sustiprinta skyriaus padėtis tiek mieste, regione ir šalyje.
D. Paluckas komplimentų susilaukė ne tik iš Palangos skyriaus narių, bet ir iš Vyriausybės atstovo, Ministro pirmininko A. Butkevičiaus patarėjo kultūros, jaunimo ir sporto klausimais Justo Pankausko.
Jis džiaugėsi, kad D. Paluckui vadovaujant skyriui, skyriaus veikla tapo atviresnė ir labiau girdima mieste, kad pradėta intensyviau bendrauti su kitais LSDP skyriais, ypatingai su Vakarų Lietuvos regiono.
„Daną Palucką nors kartą per mėnesį galima sutikti Vilniuje: LSDP būstinėje, Seime ar Vyriausybėje. Tai – labai geras perspektyvaus politiko ženklas“, – sakė J. Pankauskas.
Vis tik D. Paluckas pripažino, jog kai kurie dalykai skyriuje buvo šiek tiek apleisti, o kai kuriems klausimams spręsti paprasčiausiai pritrūko laiko.
D. Paluckas žadėjo trūkumus ištaisyti.
Po pirmininko rinkimų buvo išrinkti ir pirmininko pavaduotojai, skyriaus taryba bei kelių komisijų nariai.
Pavaduotojais tapo Jūratė Pocienė, Mindaugas Jonušas ir Alvydas Vadeika. Skyriaus tarybą nuo šiol sudarys 15 žmonių. Taip pat paskirti atstovai, atstovauti Palangos skyriui LSDP taryboje, prezidiume ir konferencijose.

 

Jūsų komentaras:

Stasys 2013-04-10 19:00 (IP: 78.61.217.194)
O tai Minedą išrinko pavaduotoju?

Stasys 2013-04-10 18:57 (IP: 78.61.217.194)
Ar Minedas tapo Palucko pavaduotoju?

Konservams NE 2013-03-27 21:20 (IP: 84.46.246.222)
Čia ne vestuvės, liudininkų ir liudytojų nereikia. Svarbu, kad D. Paluckas perinktas (balsų sk. nesvarbus), vadinasi dirbo gerai. Pasistiprino komandą, šaunuolis, taip ir toliau. O Palangos tilto redakcijai skiriu pliusą.

justc 2013-03-27 12:40 ([email protected] / IP: 78.61.149.74)
Sveikinimai pirmininkui ir visai jo komandai!

LIUDYTOJAS 2013-03-26 21:49 (IP: 85.206.87.239)
NEPILKIT PURVO APSIŠAUKELIAI VISKAS BUVO TEISNINGAI PAGAL PARTIJOS STATUTA BUVAU IR MACIAU. sĖKMĖS PIRMININKUI.

lsdp 2013-03-26 18:18 (IP: 84.46.255.231)
55 dalyviai neismaneli

blakems 2013-03-26 16:00 (IP: 78.61.104.50)
jegu patys dalyvavot , tai ko lazdavojates . O jei peizavojates , tai ko dalyvavote !?!?! Gal ir kava draugiskai gerete ...

Liudininkas 2013-03-26 13:59 (IP: 78.61.251.251)
Be svečių susirinkime dalyvavo 55 bičiuliai.

LIUDININKAS 2013-03-26 13:57 (IP: 78.61.111.225)
juokas ima 40 balsu laimejo .Saleje tiek zmoniu nebuvo

Taip pat skaitykite

Palangos TS-LKD skyrius gegužės pabaigoje kreipimesi į partijos Prezidiumą primena, kad TS-LKD Palangos skyrius – vienas iš stipriausių skyrių Palangoje, o skyriaus pirmininkas ir miesto meras Šarūnas Vaitkus yra išrinktas meru trečiai kadencijai, o konservatoriai turi absoliučią daugumą miesto Taryboje.


Ketvirtadienio (vasario 27 d.) vakarą    įvykusiame Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių Demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus ataskaitiniame susirinkime skyriaus pirmininku naujai keturių metų kadencijai buvo išrinktas dabartinis skyriaus pirmininkas, miesto meras Šarūnas Vaitkus. Iš 79 susirinkimui užsiregistravusių skyriaus narių už jį balsavo...


TS-LKD Palangos skyriaus nariai tikisi, kad aiškumo daugiau atsiras rytoj, ketvirtadienį, vasario 27 d., per skyriaus ataskaitinį- rinkiminį susirinkimą. Tikimasi, kad miesto meras Šarūnas Vaitkus, kuris yra ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas, pasakys savo apsisprendimą dalyvauti ar ne ateinančiuose Seimo rinkimuose.


Kitą savaitę Vyriausioji rinkimų komisija spręs, ar Palangos politiką Daną Palucką atleisti iš tarybos kaip nuslėpusį teistumą, ar leisti atsistatydinti pačiam.


Šeštadienio pavakare į pabaigą einant puikiam kurortiniam sezonui ir karštai vasarai, ne mažiau karštam būsiančiam politinio sezono rudeniui pasirengti į visuotinį susirinkimą rinkosi TS-LKD Palangos skyriaus nariai. Gausiausią būrį narių – net 132 – iš Palangoje esančių politinių partijų turinti bendruomenė vienbalsiai patvirtino 43 kandidatų...


Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Palangos skyriaus pirmininkas Danas Paluckas ir iš skyriaus pašalinti bičiuliai Justinas Masalskas bei Viktoras Gecas karo kirvių neužkasė ir praėjusį pirmadienį per įvykusį partijos prezidiumo posėdį. Prašant ką tik iš Sočio Olimpinių žaidynių sugrįžusiam partijos pirmininkui Algirdui Butkevičiui taikytis –...


Praėjusią savaitę tėveliai bei jų atžalos sugūžėjo į Palangos moksleivių klubą, kuriame vyko šventinis – ataskaitinis Moksleivių klubo mokinių koncertas Motinos dienai. Moksleiviai parodė ne tik savo sugebėjimus šokių aikštelėje, tačiau ir dainavo bei grojo.


Šeštadienį Palangos socialdemokratai rinkosi į ataskaitinį-rinkiminį visuotinį susirinkimą. Pagrindiniai klausimai buvo pirmininko, pavaduotojų ir komisijų ataskaitos, kurioms partijos nariai pritarė vienbalsiai, tvirtinimas.


Praėjusį savaitgalį Vilniuje surengtame partijos Tvarka ir teisingumas (TT) Tarybos posėdyje dalyvavo ir TT Palangos skyriaus pirmininkė Aldona Stasiulaitienė bei skyriaus narė Nijolė Petkutė.


 Buvęs Darbo partijos Palangos skyriaus pirmininkas Vygantas Žylė, mėginęs pirkti buvusio lopšelio-darželio „Saulutė“ pastatą, savivaldybės aukciono komisijai nutarus privatizuojamą objektą laikyti neparduotu, apskundė tokį sprendimą Klaipėdos apygardos teismui, kuris vyro ieškinį atmetė. V. Žylė tuomet šio teismo sprendimą apskundė Lietuvos Apeliaciniam Teismui. Bet V. Žylė liko...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius