Gabrielius Landsbergis patvirtintas savo paskutinei kadencijai TS-LKD pirmininko pareigose, Šarūnas Vaitkus į postus nepretendavo

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-09-26
Peržiūrėta
1638
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Inga Šileikienė, Šarūnas Vaitkus, Irena Degutienė, Ramutis Šeštokas
Inga Šileikienė, Šarūnas Vaitkus, Irena Degutienė, Ramutis Šeštokas

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sekmadienį, rugsėjo 26 dieną, buvo patvirtintas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionys demokratų (TS-LKD) pirmininku, tai paskutinė jo kadencija šiose pareigose.

Suvažiavime dalyvavo ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus, skyriaus nariai Petras Kaminskas, Ramutis Šeštokas ir skyriaus sekretorė Inga Šileikienė.

Š. Vaitkus, kuris anksčiau buvo TS-LKD pirmininko pavaduotoju, šįkart nepretendavo nė į vieną partijos postą.

„Pernelyg dideli atstumai važinėti (iš Palangos į Vilnių),“ – Š. Vaitkus paaiškino „Palangos tiltui.“

Į partijos pirmininko postą buvo pasiūlyti Radvilė Morkūnaitė- Mikulėnienė, Paulius Saudargas, Jonas Survila, Laurynas Kasčiūnas, Monika Navickienė.

„Visi – vilniečiai,“ – pastebėjo Š. Vaitkus.

TS-LKD Palangos skyriaus Taryba į partijos prezidiumą buvo pasiūliusi Mindaugo Skritulsko kandidatūrą.

Vyko slaptas balsavimas, kol kas jo rezultatai nežinomi.

Metų pradžioje TS-LKD ketino surengti tiesioginius ir pirmus atvirus partijos pirmininko rinkimus, tačiau visiems iškeltiems kandidatams atsiėmus savo kandidatūrą, išskyrus dabartinį lyderį, užsienio reikalų ministrą Gabrielių Landsbergį, rinkimų atsisakyta. 

G. Landsbergis TS-LKD vadovauja nuo 2015 metų. Ši partija Seime turi didžiausią – 50 narių – frakciją, į Vyriausybę yra delegavusi devynis ministrus ir premjerę. 

 

 

Jūsų komentaras:

POLITKALINIAI 2021-09-26 18:34 (IP: 162.158.222.164)
Šimonytė šiandien visa burna rėkia TS-LKD suvažiavime, kad remia ir rems partneryatės įstatymą. Politkaliniams ir tremtiniams, bei krikdemams turėtų būti nesmagu už tokias propaguojams "vertybes". Ar už tai kovojome susikibę rankomis už Lietuvos Nepriklausomybę ?

Antanina 2021-09-26 18:05 (IP: 162.158.183.179)
Teisingai padarė, kad nepretendavo Šarūnas į postus šioje partijoje. Su tokia politika, vertybių išdavimu ji pasmerkta.

Taip pat skaitykite

Lygiai prieš savaitę Seimas patvirtino, jog ateinantys tiesioginiai merų ir savivaldybių tarybų rinkimai vyks kitų metų kovo 5 dieną.  „Manau, jog būtų sąžininga jau dabar pasakyti, kokia mano pozicija dėl dalyvavimo rinkimuose į Palangos mero pareigas,“ – savo įrašą Facebook (Meta), paskelbtą penktadienį, rugsėjo 30 d., pradeda Palangos meras Šarūnas Vaitkus, kuris yra Tėvynės Sąjungos...


Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sekmadienį, rugsėjo 26 dieną, buvo patvirtintas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionys demokratų (TS-LKD) pirmininku, tai paskutinė jo kadencija šiose pareigose. Suvažiavime dalyvavo ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus, skyriaus nariai Petras Kaminskas, Ramutis Šešokas ir skyriaus sekretorė Inga Šileikienė. Š. Vaitkus...


Pranešama, kad Palangoje pirmadienį buvo patvirtintas vienas naujas koronaviruso atvejis, kurorte šia liga šiuo metu serga 71 palangiškis.


Šeštadienį (balandžio 24 d.) įvyko Lietuvos socialdemokratų partijos Palangos skyriaus visuotinis ataskaitinis susirinkimas. Skyriaus pirmininke naujai 2021-2023 metų kadencijai išrinkta Svetlana Grigorian. Už ją balsavo 23 skyriaus bičiuliai, už Mindaugą Gružauską, vienintelį S. Grigorian varžovą rinkimuose, 14 bičiulių. S.Grigorian teikimu, jos pavaduotojais tapo...


Ketvirtadienio (vasario 27 d.) vakarą    įvykusiame Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių Demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus ataskaitiniame susirinkime skyriaus pirmininku naujai keturių metų kadencijai buvo išrinktas dabartinis skyriaus pirmininkas, miesto meras Šarūnas Vaitkus. Iš 79 susirinkimui užsiregistravusių skyriaus narių už jį balsavo...


Siekiant įgyvendinant bendruomeninių organizacijų plėtros politiką Savivaldybėje, stiprinti bendradarbiavimą tarp Savivaldybės institucijų, įstaigų ir bendruomeninių organizacijų, Savivaldybės tarybos sprendimu trejų metų kadencijai sudaryta bendruomeninių organizacijų taryba.


Klausimas dėl Tarybos Antikorupcijos komisijos pirmininko atidėtas

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 30 | Rubrika: Miestas

Miesto savivaldybės Taryba ketvirtadienį, rugpjūčio 29 d., nepaskyrė Tarybos Antikorupcinės komisijos pirmininko, nors mero Šarūno Vaitkaus teikimu, į pareigas buvo siūlomas socialdemokratdarbietis Domininkas Jurevičius.


Rinkimus liberalai prisiminė tik baigiantis kadencijai

Alvydas ZIABKUS, "Lietuvos rytas", 2015 02 06 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Atsitiko tai, kas buvo užprogramuota. Kuo arčiau rinkimai, tuo labiau šiai kadencijai į vieną koaliciją susibūrę Palangos konservatoriai ir liberalai ima skersakiuoti vienas į kitą ir jau raitojasi rankoves.


Šeštadienį Palangos socialdemokratai rinkosi į ataskaitinį-rinkiminį visuotinį susirinkimą. Pagrindiniai klausimai buvo pirmininko, pavaduotojų ir komisijų ataskaitos, kurioms partijos nariai pritarė vienbalsiai, tvirtinimas.


Valdantiesiems nepatinka pirmininko kandidatūra

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 12 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį posėdžiavusi miesto valdžia antrą kartą nepritarė siūlomai Etikos komisijos pirmininko kandidatūrai. Vadovaujantis Vietos savivaldos įstatymu ir patvirtintu Savivaldybės tarybos reglamentu, šis postas priklauso pasiskelbusiai Tarybos politinei mažumai. Pastaroji vėl siūlė komisijai vadovauti Tarybos narę Salomėją Slaboševičienę, kurios kandidatūra valdančiajai daugumai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas