Moksleivių klubas surengė šventinį ataskaitinį susirinkimą-koncertą

Alfredas PUMPULIS, 2013-05-06
Peržiūrėta
4
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Moksleivių klubas surengė šventinį ataskaitinį susirinkimą-koncertą

Praėjusią savaitę tėveliai bei jų atžalos sugūžėjo į Palangos moksleivių klubą, kuriame vyko šventinis – ataskaitinis Moksleivių klubo mokinių koncertas Motinos dienai. Moksleiviai parodė ne tik savo sugebėjimus šokių aikštelėje, tačiau ir dainavo bei grojo.

Koncertą pradėjusi Palangos moksleivių klubo direktorės pavaduotoja ugdymui Vanda Juodikienė, pasidžiaugė susirinkusių žiūrovų gausa ir klubo būrelių aktyvumu. Jo metu būreliai turėjo galimybę parodyti, ką išmokę per mokslo metus. Popietės eigoje buvo galima išvysti liaudiškų šokių ratelį, kuriam vadovauja Janina Serapinienė, liaudiškas dainas dainavo vaikų folkloro ansamblis ,,Kikilis“ su vadove Diana Šeduikiene priešakyje. Ypatingo pasiruošimo reikėjo estradinio muzikavimo būreliui, kuriam vadovauja Virginijus Vaitkus. Taip pat šokio ritmu judėjo ir mamas sveikino Daivos ir Pauliaus Sangavičių vadovaujamas sportinių šokių būrelis.
Šventiniame – ataskaitiniame koncerte dainavusi Palangos senosios gimnazijos moksleivė Snieguolė Rojutė apie renginį ir jo dalyvius sakė: „Aš – už moksleivių užimtumą ir aktyvų jaunimą. Geriau jauni žmonės savo laiką leidžia tokiose vietose, kaip ši, kur gali realizuoti savo sugebėjimus užuot „šlifavę“ gatves ir švaistę laiką“.
V. Juodikienė pasidžiaugė šauniais ir gabiais būrelių vadovais, nors pastebėjo, kad suburti vaikus kiekvienais metais reikia daugiau pastangų.
Būrelių narių pasirodymų, anot jos, planuojama ir daugiau.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos moksleivių klubas (Virbališkės takas 4) spalio 30 d. 16 val. kviečia į Moliūgų dekoravimo šventę.


Gruodžio 5-6 dienomis Palangoje apsilankė moksleivių iš Palangos miesto-partnerio Bergeno Riugeno saloje (Vokietija) „Am Grünen Berg“ mokyklos mokinių delegacija, vadovaujama mokytojų Ulrike Kling ir Elke Geist.


Tris dienas universalioje sporto arenoje vyko 2015/2016 metų sezono Lietuvos moksleivių krepšinio lygos Jaunių U-18 merginų krepšinio čempionato B diviziono finalinės varžybos. Penktadienį Alytaus SRC komanda 65:56 įveikė Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkes, o Palangos sporto centro žaidėjos 74:52 nugalėjo Ukmergės SC komandą. Rezultatyviausiai mūsų...


Praėjusį spalį Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyrius gausiame Palangos mokinių savivaldų forume, į kurį susirinko per 70 aktyvių kurorto moksleivių, aktyviai dirbo įvairiose grupėse, išklausė Palangos mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) laikinojo pirmininko Žygimanto Mitkaus pristatytą Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyriaus metinę ataskaitą bei...


Prieš Kalėdas Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos mokyklų savivaldų informavimo centras surengė keletą renginių moksleiviams.


Nepaisant didelio krūvio mokyklose, daugiau kaip pusė Palangos senosios gimnazijos moksleivių užsiima popamokine veikla. „Yra tokių vaikų, kurie suspėja visur. Jie eina dainuoti, lipdyti ar muzikuoti, šokti – jie kaip vijurkai sukasi visur“, – nuomonę išsakė Palangos moksleivių klubo direktorės pavaduotoja ugdymui Vanda Juodikienė.


Į mokyklėlę Palangoje besimokantys moksleiviai keliauja įvairiai: kas pėstute, kas dviračiais, o ką tėveliai iki durų automobiliu paveža. O štai 183 iš 1 tūkst. 823 kurorto bendrojo ugdymo įstaigų mokinių į pamokas atvažiuoja maršrutiniais autobusais arba pavėžėjami vadinamaisiais geltonaisiais autobusiukais.


Praėjusią savaitę tėveliai bei jų atžalos sugūžėjo į Palangos moksleivių klubą, kuriame vyko šventinis – ataskaitinis Moksleivių klubo mokinių koncertas Motinos dienai. Moksleiviai parodė ne tik savo sugebėjimus šokių aikštelėje, tačiau ir dainavo bei grojo.


„Praeitis... Dabartis... Kokia buvo Palanga, kokia ji dabar? Ką aš žinau apie miestą, kuriame gyvenu?“ Atsakymai į šiuos klausimus, keltus Palangos mokyklų moksleivių, sudėti į leidinį „Miestas, kuriame aš gyvenu“, penktadienį pristatytą kurorto viešojoje bibliotekoje.


Palangoje – Nacionalinės moksleivių akademijos žiemos sesija

„Palangos tilto“ informacija, 2013 01 07 | Rubrika: Jūros vaikai

  Visą savaitgalį Palangoje triūsė jaunieji protai, susirinkę į Nacionalinės moksleivių akademijos (NMA) žiemos sesiją. Gabiausi ir perspektyviausi Lietuvos moksleiviai ne tik gilinosi į tiksliųjų mokslų paslaptis, tačiau noriai bendravo, sužinojo, kas yra impresionizmas, ar tiesiog išmoko profesionaliai žengti pirmuosius šokio žingsnelius.  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas