Palangos konservatoriai pirmininku mato Gabrielių Landsbergį

Linas JEGELEVIČIUS, 2015-04-20
Peržiūrėta
1934
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gabrielius Landsbergis
Gabrielius Landsbergis

Savaitgalį įvykę Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko rinkimai abejingų nepaliko ir TS-LKD Palangos skyriuje. Rinkimuose dalyvavo beveik šimtas iš 136 kurorto skyriaus narių.
Už Gabrieliaus Landsbergio kandidatūrą balsavo 54 Palangos konservatoriai, už Irenos Degutienės – 23, Jurgio Razmos – 5, Laimos Liucijos Andrikienės – 3, už Manto Adomėno – 1.
Visoje Lietuvoje G. Landsbergis, tęsiantis savo žymaus senelio dinastiją, pelnė 4525 konservatorių balsus.
Už buvusią Seimo pirmininkę 66-erių metų Ireną Degutienę balsavo 3913 partijos narių.
Sekmadienio vakarą I. Degutienė jau pasveikino savo jaunąjį varžovą su pergale rinkimuose, bet pasirodo, sveikinimai buvo per anksti.
Paaiškėjus, kad dviejuose nedideliuose skyriuose buvo fiksuota pažeidimų, partijos Priežiūros komitetas ir Centrinė balsavimo komisija nuspendė balsų iš šių skyrių nepriskaičiuoti.
Iš viso, nepriskaičiavus Elektrėnų ir Švenčionių skyrių balsų, rinkimuose dalyvavo 9090 konservatorių atstovų. Iki pergalės pirmajame ture G. Landsbergiui trūko 21 balso.
„Manau, kad labai gerai, jog dauguma bendrapartiečių balsavo už G. Landsbergį. Partijai labai reikia atsinaujinimo ir atšviežinimo“, – „Palangos tiltui“ sakė vienas TS-LKD Palangos skyriaus lyderių Dainius Želvys.
Anot jo, dabar labai svarbu leisti G. Landsbergiui „leisti įsibėgėti“, o žmonėms „priprasti“ prie jo žinomos pavardės.
„Jam (G. Landsberiui – aut.) dabar labai reikia laiko. Bet manau, kad jis aiškiai pasiuntė žinią, jog ir be Andriaus Kubiliaus palaiminimo jis yra stiprus lyderis. Kas žino partijos vidų, žinojo, kad ne viskas gražiai jame atrodė. Norėtųsi, kad naujasis pirmininkas galvotų apie naują regionų politiką, apie pakeitimus partijos valdymo struktūrose“, – sakė D. Želvys.
Jis įsitikinęs, kad turėtų būti suteiktas „šansas“ visiems gerai savivaldybių Tarybų rinkimuose pasirodžiusiems konservatoriams.
„Pavyzdžiui, manau, kad labai sėkmingai rinkimuose pasirodęs Šarūnas Vaitkus galėtų tapti G. Landsbergio, kurio išrinkimu jau neabejojama, vienu iš pavaduotojų“, – sakė D. Želvys.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trečiadienį, gruodžio  6 dieną, Tėvynės Sąjungos-LKD Palangos skyrius rinkosi į rinkiminį-ataskaitinį susirinkimą.  Skyriaus pirmininku dar vienai kadencijai buvo išrinktas Šarūnas Vaitkus.


Šiltu pavasario oru į Palangą išsiruošę keliautojai automobiliais jau fiksuojami naujomis kameromis. Tokia priemone negali pasigirti nė viena Lietuvos savivaldybė.


Valdantiesiems ir toliau nesutariant dėl siūlymo pratęsti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą maitinimo įmonėms, iniciatyvą pateikimo stadijoje parėmę konservatoriai žada ir toliau laikytis savos pozicijos. 


Ketvirtadienio (vasario 27 d.) vakarą    įvykusiame Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių Demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus ataskaitiniame susirinkime skyriaus pirmininku naujai keturių metų kadencijai buvo išrinktas dabartinis skyriaus pirmininkas, miesto meras Šarūnas Vaitkus. Iš 79 susirinkimui užsiregistravusių skyriaus narių už jį balsavo...


Rinkimų karuselę Palangoje pirmieji įsuka Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) Palangos skyrius: lapkričio 3 ir 4 dienomis, nuo 13 iki 17 valandos, skyriaus rinkimų štabe Vytauto g. 85 (jį lengva rasti, nes šiuo adresu yra įsikūrusi ir laikraščio „Palangos tiltas“ redakcija) kurorto konservatoriai galės balsuoti net dėl trijų...


Palangos ir Kretingos rajono konservatoriai Naujuosius metus pradėjo draugystės pliūpsniais: praėjusį antradienį kurorto konservatoriai viešėjo Kretingoje, o vakar vakare kretingiškiai atvyko į Palangą atsakomojo vizito. Nors oficialiai kalbama, kad kaimyninių rajonų konservatoriai rinkosi „šventiškai pasisėdėti“ vis dar prisimenant senuosius metus...


Savaitgalį įvykę Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko rinkimai abejingų nepaliko ir TS-LKD Palangos skyriuje. Rinkimuose dalyvavo beveik šimtas iš 136 kurorto skyriaus narių.


Klubo „Palanga“ organizuotose politinių partijų Palangos skyrių krepšinio varžybose praėjusį sekmadienį visus nurungė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus komanda. Kurorto konservatoriai finale aštuonių taškų skirtumu įveikė socialdemokratus.


A. Butkevičius perrinktas socialdemokratų pirmininku

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 06 | Rubrika: Miestas

Premjeras Algirdas Butkevičius šeštadienį vykusiame suvažiavime buvo perrinktas socialdemokratų pirmininku. Už jį balsavo 705 suvažiavimo delegatai, prieš buvo 40 atstovų.


Pažiūrėkime, ką mato... bitė

„Palangos tilto“ informacija, 2009 02 16 | Rubrika: Kultūra

Kavinėje „Ronžės uostas“ atidaryta kretingiškės, Jurgio Pabrėžos gimnazijos dvyliktokės Barboros Varkojytės fotografijų paroda „Viskas bitės akimis“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius