Netikėtas posūkis dėl baisios avarijos Palangoje vietos: Savivaldybė teigia, kad ji įvyko privačiame žemės sklype

Palangos tiltas, 2021-11-23
Peržiūrėta
1071
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Netikėtas posūkis dėl baisios avarijos Palangoje vietos: Savivaldybė teigia, kad ji įvyko privačiame žemės sklype

Kaip rašė „Palangos tiltas“, praėjusį šeštadienį, apie 23.20 val., Palangoje prieš vidurnaktį miesto ribose, Didžiojoje gatvėje, griovyje, vandens kanale, rastas apsivertęs automobilis, jame – dviejų žmonių, vyro ir moters, kūnai. Paaiškėjo, kad šiame baisiame autoįvykyje žuvo 37 metų Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė L. ir jos 38 metų vyras Egidijus.

Antradienį, lapkričio 23 d., Savivaldybė paprašė „Palangos tilto“ paskelbti tokį jos komentarą:

Kadangi žiniasklaidoje pasirodė neteisinga informacija apie avariją, siunčiame Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjo pavaduotojo komentarą.

Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Vytautas Indreika: „Viešojoje erdvėje paskelbta informacija, neva avarija įvyko Didžiojoje gatvėje, neatitinka tikrovės. Atkreiptinas dėmesys, kad pravažiavimas, kuriame įvyko tragiška avarija, nėra Didžioji gatvė, ir jis nepriklauso Palangos miesto savivaldybei. Tai – privačių asmenų detaliuoju planu suplanuotas privažiavimas į jų nuosavybės teise valdomus žemės sklypus“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

 Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Vytautas Indreika: „Viešojoje erdvėje paskelbta informacija, neva avarija įvyko Didžiojoje gatvėje, neatitinka tikrovės. Atkreiptinas dėmesys, kad pravažiavimas, kuriame įvyko tragiška avarija, nėra Didžioji gatvė, ir jis nepriklauso Palangos miesto savivaldybei. Tai – privačių asmenų...


Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėtoje civilinėje byloje dėl aplinkai padarytos žalos priteisimo konstatavo, jog visi atsakovams nuosavybes teise priklausančiame sklype augę medžiai – 21 juodalksnis – buvo saugotini, nes augo Palangos aerodromo apsaugos zonoje.


Privačių žemės sklypų savininkai raginami tinkamai rūpintis savo nuosavybe ir, esant poreikiui, kuo skubiau susitvarkyti jiems priklausančius žemės sklypus, antraip sklypas gali būti įtrauktas į nenaudojamų, apleistų sklypų sąrašą. Tai grėstų didesniais – 4 procentų – žemės mokesčio ar žemės nuomos mokesčio tarifais. 


Reikalaujant Nacionalinei žemės tarnybai (NŽT) ir Palangos miesto savivaldybei, Palangos teismo rūmai 2020 m. lapkričio 11 dienos sprendimu prieš terminą nutraukė Nacionalinės žemės tarnybos 2012 metų gegužės 29 dieną su UAB „Serenitė“ sudarytą 1,06 ha valstybinės žemės, esančios Šventojoje, nuomos sutartį, nes sklypas yra neprižiūrėtas, o sklype stovi...


Rugilė, dirbanti kambarių tvarkytoja Palangoje, teigia delfi.lt, kad valytojos, dirbančios privačiame sektoriuje Palangpje, dažnai yra apsukamos aplink pirštą.


Lietuvos vyriausiais administracinis teismas neskundžiamu sprendimu konstatavo, kad Palangos miesto savivaldybė buvo teisi ginče su privataus sklypo savininku, atsisakydama keisti Klaipėdos pl. esančio sklypo žemės naudojimo paskirtį į daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių teritoriją.


Palangoje iš avarijos vietos jaunuoliai spruko mišku. Panašu, kad vienam bėgliui susisuko galva ir netrukus jis jau skuodė atgal, tiesiai į policijos pareigūnų glėbį.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Buvusio Palangos policijos komisariato vadovo Alvydo Katkausko byla dėl piktnaudžiavimo tarnyba pasisuko netikėta linkme – pirmos instancijos teismas konstatavo, kad atleisti komisariato vadovo nebuvo už ką. Tiesa, buvusiam pareigūnui tenka liudyti kitoje baudžiamojoje byloje – dėl prekybos poveikiu.


Palangoje įvyko jau dvidešimtasis festivalis „Sportas visiems“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 03 | Rubrika: Sveikata

Palangoje savaitgalį įvyko jau dvidešimtasis festivalis „Sportas visiems“. Tris dienas – nuo penktadienio iki sekmadienio – Lietuvos kultūros sostinėje Palangoje tiek vietos gyventojai, tiek svečiai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas mėgėjiškose sporto rungtyse. Be išankstinės dalyvių registracijos organizuojamos varžybos vyko įvairiose...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius