Nuotykiai Palangoje: po avarijos sprukęs vyrukas pasiklydo ir parbėgo į pareigūnų glėbį

"Delfi", 2020-03-09
Peržiūrėta
709
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje iš avarijos vietos jaunuoliai spruko mišku. Panašu, kad vienam bėgliui susisuko galva ir netrukus jis jau skuodė atgal, tiesiai į policijos pareigūnų glėbį. Šio automobilio ekipažas pabėgo į mišką. „Reidas TV“ praneša, kas vienas kompanijos dalyvių buvo toks girtas, kad miške užkliuvęs už kelmo, susisukus galvai, apsisuko ir pradėjo bėgti atgal-į policijos glėbį. Kiti veikėjai ieškomi. Žydrai mėlynas automobilis uždarytas į policijos saugomų automobilių stovėjimo aikštelę.

www.delfi.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Poilsiautojams užplūdus kurortinius miestelius, nesnaudžia ir ilgapirščiai. Vagys šluoja viską, kas paliekama be priežiūros, tad policijos pajėgos taip pat kaip reikiant sustiprintos. Vien Palangoje poilsiautojų ramybę saugos tris kartus daugiau pareigūnų, o visoje Lietuvoje jų išvysti galite ir ant riedžių, ir raitų, ir net patruliuojančių keturračiais, rašo delfi.lt  žurnalistė Rita...


Palangos policija informuoja, kad Kovo 19–21 dienomis Palangoje bus vykdomos prevencinės priemonės ir padidintas policijos pareigūnų dėmesys vairuotojų blaivumui.


Palangoje iš avarijos vietos jaunuoliai spruko mišku. Panašu, kad vienam bėgliui susisuko galva ir netrukus jis jau skuodė atgal, tiesiai į policijos pareigūnų glėbį.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Penktadienį, gruodžio 27 d. ,Palangos centre per eismo įvykį į medį rėžėsi automobilis, Pranešama, kad nukentėjo kūdikis.


Išspirdama vieną ministrą iš pareigų prezidentė Dalia Grybauskaitė yra nurodžiusi apsispręsti – jis verslininkas ar politikas? Bet yra veikėjų, kurie puikiai viską derina – ir politiką, ir verslą, ir advokatavimą, ir užtarnautą poilsį. Prisistatė pensininku. Palangos miesto tarybos narys, anksčiau buvęs partijos Tvarka ir teisingumas atstovu, o neseniai tapęs...


Rūta STANIULYTĖ Kas antrą dieną vykstantys budėjimai, vos keturios nedarbo dienos per mėnesį, papeikimai dėl mažiausios netvarkos, geležinė drausmė. Apie gelbėtojų gyvenimo subtilybes gelbėjimo tarnybos vadovas   Jonas Pirožnikas pasakojo prevencinio reido metu, į jį pasikvietęs ne tik „Palangos tilto“ žurnalistę, bet ir gelbėtoją Artūrą Liuimą bei Palangos miesto...


Rudenėlio takeliais - į gamtos glėbį

Lopšelio-darželio „Nykštukas“ auklėtoja S. Kairienė, 2010 10 13 | Rubrika: Miestas

Sukasi metų ratas kaskart atnešdamas vis naują rugsėjį. Lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ šiais mokslo metais didelis dėmesys bus skiriamas ekologinių pradmenų ugdymui. Juk nuo artimiausios aplinkos prasideda vaiko pažinimo pasaulis. Žengdamas po mažą žingsnelį, vaikas išmoks pamatyti rudens spalvų grožį, išgirsti lapų šnarėjimą, paglostyti rudašonį kaštoną.


Meras pasiklydo tarp informacijos ir reklamos

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2010 02 26 | Rubrika: Miestas

Palangos padangėje trinktelėjo lyg iš giedro dangaus – miesto meras Vytautas Stalmokas pagrasino svarstysiąs galimybę atsistatydinti.


Pernai gruodį Savivaldybės kontrolieriaus tarnyba patikrino, kaip vykdoma Aplinkos apsaugos rėmimo specialioji programa. Audito metu nustatyta, kad leidimuose naikinti želdinius nesurinkta per 9 tūkst. litų siekianti suma.  Savivaldybės Komunalinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Vytautas Vizgirdas, išduodamas leidimus želdynams naikinti, savo nuožiūra vertina kertamų medžių vertę...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius