Per bendrą Lietuvos ir Latvijos pareigūnų priemonę prie valstybių sienos užfiksuoti 4 KET pažeidimai
2022-11-30 prie Lietuvos ir Latvijos valstybių sienos, kelyje Klaipėda–Liepoja, vyko bendra Klaipėdos apskrities VPK ir Latvijos policijos pareigūnų priemonė, kurioje dalyvavo po vieną Palangos m. PK ir Latvijos Respublikos Kuržemės regiono policijos valdybos pareigūnų ekipažą. Per keturias valandas pareigūnai patikrino 278 transporto priemones ir užfiksavo keturis KET pažeidimus. Dviejų lengvųjų automobilių vairuotojai nesegėjo saugos diržų, vieno vairuotai transporto priemonei nebuvo atlikta privalomoji techninė apžiūra, dar vienasvairuotojas automobilio nebuvo apdraudęs privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.
Bendras priemones Klaipėdos apskrities ir Latvijos Respublikos policijos pareigūnai rengia reguliariai pagal bendradarbiavimo per sieną Šengeno erdvėje programą. Jų tikslas – patruliuojant kartu pasienio bei pajūrio teritorijose užtikrinti viešąją tvarką, eismo saugumą, vykdyti vairuotojų blaivumo kontrolę, užkardyti neteisėtą apyvartą akcizais apmokestinamomis prekėmis ar nelegalią migraciją.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Per priemonę Palangoje nustatyta 14 KET pažeidimų
2025 07 23 | Rubrika: Miestas
2025-07-22 Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai Palangoje, Vytauto g., vykdė policinę priemonę, per kurią tikrino dviračių ir elektrinių mikrojudumo priemonių vairuotojų blaivumą, ar jie laikosi visų kitų KET reikalavimų.
Priemonės metu Palangoje nustatyti keli prekybos alkoholiu pažeidimai
2025 06 30 | Rubrika: Miestas
2025 m. birželio 28-osios naktį, Palangoje, J. Basanavičiaus g., Palangos m. policijos komisariato pareigūnai vykdė tikslinę policinę priemonę, kurios metu vienoje iš Palangos naktinio pasilinksminimo vietų buvo nustatyti du pažeidimai.
Per bendrą priemonę Lietuvos–Latvijos pasienyje pareigūnai nustatė 8 pažeidimus
2024 05 10 | Rubrika: Miestas
2024 m. gegužės 8 d. ir 9 d. vyko bendras Klaipėdos apskrities VPK ir LR Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Pakrančių rinktinės, Latvijos Respublikos valstybinės policijos Kuržemės regiono policijos valdybos ir Latvijos Respublikos valstybinės sienos apsaugos pareigūnų patruliavimas.
Buvo sustabdytos ir patikrintos 105 transporto priemonės, kuriomis vyko 174 asmenys, nustatyti 8 pažeidimai.
2023-08-04 Palangos m. PK pareigūnai, ties kurorto Vytauto ir J. Basanavičiaus gatvių sankirta vykdė priemonę, skirtą važiuojančiųjų dviračiais ir le.
2022-11-30 prie Lietuvos ir Latvijos valstybių sienos, kelyje Klaipėda–Liepoja, vyko bendra Klaipėdos apskrities VPK ir Latvijos policijos pareigūnų priemonė, kurioje dalyvavo po vieną Palangos m. PK ir Latvijos Respublikos Kuržemės regiono policijos valdybos pareigūnų ekipažą.
Baltijos kelias: trijų Baltijos valstybių vėliavų instaliacija Palangoje ir Šventojoje
"Palangos tilto" informacija, 2021 08 16 | Rubrika: Miestas
Baltijos kelias – vienas iš svarbiausių istorinių įvykių Baltijos valstybių istorijoje. Rugpjūčio 23 dieną, pirmadienį, Palanga ir Šventoji kviečiagyventojus ir svečius paminėti šią istorinę datą. Baltijos kelias – neprievartinio pasipriešinimo kelias kovoje už savo valstybių Nepriklausomybę. Įsimintiną 1989 m. rugpjūčio 23 d., minint nusikalstamo Molotovo–Ribentropo pakto ir jo slaptųjų...
Koronaviruso atvejų daugėja ir Palangoje: trečiadienį kurorte užfiksuoti 5 nauji atvejai, šiuo metu juo serga 38 palangiškiai
"Palangos tilto" informacija, 2021 07 28 | Rubrika: Miestas
Per parą iš antradienio į trečiadienį Lietuvoje užregsitruoti 337 nauji koronaviruso atvejai, mirčių nefiksuota, skiepų sulaukė beveik 15 tūkstančių asmenų. Koronaviruso atvejų pastebimai padaugėjo ir Palngoje: trečiadienį kurorte užfiksuoti 5 nauji atvejai, šiuo metu juo serga 38 palangiškiai. O nuo pandemijos pradžios koronavirusu Palangoje iš viso susirgo 1240 žmonių.
Praėjusią savaitę Palangoje patikrinti 42 asmenys, grįžę ar atvykę iš užsienio valstybių, rasti du pažeidimai
"Palangos tilto" informacija, 2021 04 26 | Rubrika: Miestas
Kaip laikomasi saviizoliacijos reikalavimų, praėjusią savaitę Palangoje patikrinti 42 asmenys, grįžę ar atvykę iš užsienio valstybių, iš jų 11 – atvykusiųjų iš šalių, iš kurių atvykus taikomos sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės. Nustatyti 2 pažeidimai dėl saviizoliacijos laikymosi, surašytas 1 protokolas.
