Nufilmavo Palangos centrinę gatvę paryčiais: „Vieną akimirką myli, kitą – jau mušasi“

Palangos tiltas, 2024-07-02
Peržiūrėta
1853
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nufilmavo Palangos centrinę gatvę paryčiais: „Vieną akimirką myli, kitą – jau mušasi“

Ankstyvo ryto vaizdai pro langus Basanavičiaus gatvėje – tikras realybės šou. Štai, iš vakaro šventę žmonės ima aiškintis asmeninius santykius. O nuotaikos kaip mat keičiasi nuo meilių apkabinimų iki svaidymosi kumščiais.

Iš pradžių vyras baltais marškinėliais nenulaiko moters ant rankų. Bėgdamas patiesia ją ant asfalto ir užkrenta pats.

Tuomet kupinas šiltų emocijų kitas kompanijos vyras pilkais marškinėliais apkabina du savo draugus. 

Nurimsta tik atvykus policijos pareigūnams  

Tačiau ima megztis nerami diskusija ir netrukus nuotaika keičiasi – apsikabinimus dalinusį draugą tenka tramdyti.

Kita vertus, net laikomas šis siekia trenkti besijuokiančiam vyrui, pastarasis irgi nevengia pasistumdyti. O štai kompanijos moterys ima drausminti vyrus. Viena jų padėti atskubėjusį draugą išsiveda už rankos. 

Pasirodžius policijos pareigūnams kompanija staiga praretėja, su policija pasikalbėti lieka viena porelė.  

Kaip nurodė Klaipėdos apskrities policijos Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnai, pirmadienį apie 7 val. 21 min. buvo pranešta, kad Palangoje, J. Basanavičiaus g., konfliktuoja keli asmenys. 

Pareigūnams atvykus 7 val. 30 min. konfliktas jau buvo išblėsęs, konfliktuojančių asmenų nebuvo.  

„Vieną akimirką myli, kitą – jau mušasi“ 

„Power Hit Radio“ programų direktorius ir laidų vedėjas Saulius Baniulis, matęs konfliktą, pasakoja, jog iš pradžių policijai sudrausminus konfliktiškai nusiteikę vyrai nurimo. Tačiau po gero pusvalandžio taika išblėso ir vėl įsiplieskė muštynės.  

„Vieną akimirką myli, kitą – jau mušasi“, – užsiminė jis.  

Pridūrė, jog jau vakar matė panašių vaizdų.  „Gal mes po smagios nakties su draugais rytais galvojame, kad labai linksmai atrodom, bet, ko gero, atrodom taip apgailėtinai, kaip šitame įraše, tokie tik sau čempionai“, –  svarstė S. Baniunis.

šaltinis: tv3.lt / aut. naujienų portalas tv3.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ankstyvo ryto vaizdai pro langus Basanavičiaus gatvėje – tikras realybės šou. Štai, iš vakaro šventę žmonės ima aiškintis asmeninius santykius. 


Palangos miesto savivaldybės Saugaus eismo komisija priėmė sprendimą viena valandą sutrumpinti laiką, iki kada į J. Basanavičiaus gatvę rytais gali įvažiuoti krovininiai automobiliai.


Po to, kai spalio pradžioje populiarumo siekianti viena menkai žinoma muzikinė grupė Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčioje nufilmavo skandalingą video siužetą, jos klebonas Kęstutis Balčiūnas sakė „Palangos tiltui“, kad parapijos bendruomenė „renka dokumentus ir kreipsis“ dėl įvykio į prokuratūrą. Tačiau, regis, Bažnyčia atsuko kitą skruostą – Telšių vyskupija...


Kai vienoje susirašinėjimo programėlėje mano mobiliajame telefone ilgiau nei dieną nesublykčioja 20 metų baltarusio, Ukrainos kariuomenės samdinio Dzmitrijaus Lisičiko vardas, sunerimstu. „Ar esi gyvas?“ – neapleidžia mintis. Kai paskutinį kartą kalbėjomės liepos viduryje, Dzmitrijus didelių naujienų man neturėjo. Skaitykite visą straipsnį laikraštyje „Palangos tiltas.“


Nors atidžiai rinkau žodžius ir vengiau žodžio „karas“, Aidos akyse tvenkėsi ašaros – ji net sapnuoti negalėjo, kad kada nors gyvens Palangoje, o jos šalį draskys užpuolikas. Tačiau Aidos Movchanskos, ukrainiečių pabėgėlės, veide suspindėdavo šypsena užsiminus apie darbą Palangos vaikų reabilitacijos sanatorijoje ,,Palangos Gintaras.“ „Man čia – nuostabu. Žmonės, kolektyvas – labai draugiški....


Palanga pagaliau atsikratė sovietinės ideologijos simbolio – pačiame kurorto centre Antrojo pasaulinio karo pabaigoje žuvusiųjų sovietų karių palaidojimo vietoje buvusio paminklo – obelisko su sovietų simbolika.


Palangos J. Basanavičiaus gatvėje jau sklando artėjančių šv. Velykų nuotaikos – J. Basanavičiaus gatvę šiandien padabinto įspūdingo dydžio margučiai.


Ei, Šarai, stabdyk tas suknistas lenktynes valstybinės reikšmės kelyje. Kodėl tūkstančiai vairuotojų turi keisti savo maršrutus važiuodami neasfaltuotais ir dulkinais aplinkiniais keliukais, kodėl beveik savaitę yra uždaromas viadukas?


Šventoji turės naują, modernią miesto aikštę pačioje miestelio širdyje.


Palangoje jau juntama artėjančios vienos iš gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykų – nuotaikos: miestiečių ir svečių pamėgtą J. Basanavičiaus gatvę padabino įspūdinga Margučių alėja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius