Out of Office palangiškiams su palangiškio kortele dovanoja nemokamą apsilankymą ir pavaišins kava

Linas JEGELEVIČIUS, 2023-09-14
Peržiūrėta
10729
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Out of Office palangiškiams su palangiškio  kortele dovanoja nemokamą apsilankymą ir pavaišins kava

Palangoje, S. Dariaus ir S. Girėno g. 13, įsikūrusi bendradarbystės (angl. coworking) erdvė „Out of Office“ arba tiesiog „3O“, kurioje darbas virsta poilsiu, šią vasarą regėjo tikrą antplūdį lankytojų. „Tiek iš sostinės ofisų, tiek ir laisvai samdomų savo srities profesionalų. Liepą ir rugpjūtį abiejų salių užpildymas siekė beveik šimtą procentų. O dabar, visą rugsėjį, palangiškiams su palangiškio kortele siūlome pas mus darbuotis su didele nuolaida. Pirmas apsilankymas – nemokamas, pavaišinsime ir kava,“ – „Palangos tiltui“ sakė Martynas Rimavičius, UAB „Greitos bitės" ir Out of Office direktorius.

Kaip kilo tokia idėja?

– Po įsimintinos vasaros norime priminti apie save ir vietiniams! Juolab, kad sparčiai daugėja ir persikėlusių čia iš didžiųjų miestų, kurie galbūt nežino apie Out Of Office. Kadangi patys irgi tokie esame, kažkada persikėlėme iš didžiųjų miestų gyventi į pajūrį, nusprendėme pasiūlyti visiems „vietiniams” itin draugiškas sąlygas visą rugsėjo mėnesį.

–  Matyt, dauguma palangiškių vis dar mieliau dirba iš savo namų?

– Na, o ar jūs bandėte realiai dirbti iš namų, ypač jei jie – tam nepritaikyti. Nuo pietų kaista atmosfera grižus vaikams, šalia kaimynas – įjungęs žoliapjovę, arba (ir vėl) iškilo neatidėliotinų buities reikalų? Mes  bandėme, todėl ir džiaugiamės dedikuota darbui erdve, kur dirbti – tikras malonumas.

– Ką siūlote palangiškiams pas save?

– Itin autentišką, jaukią atmosfera, patogias darbo vietas, mini - virtuvėlę, tobulą darbingoms mintims ir susikaupimui vaizdą pro langą, puikią kavą (nariams visą laiką – nemokama!), aktyvią zona su stalo tenisu, poilsio zona lauke, ir, žinoma, WIFI greitaveiką.

–  Regis, bendradarbystės rinka Palangoje kaista – atsiranda daugiau verslininkų, vystančių tokią verslo idėją. Kuo jūsų 3O yra pranašesnė?

–  Kaip sako NT „profai”: lokacija, lokacija ir dar kartą –  mūsų lokacija. Ji išties unikali –  lyg ir visai centre, bet tuo pačiu visai šalia jūros, Birutės parko, dviračių tako ir atokiau nuo centrinės gatvės šurmulio. Be to, Out of Office įsikūręs autentiškame pastate, su unikaliu interjeru, ir vaizdais pro langus tiesiai i pušyną. 

–  Paminėkite, prašau, kokios žinomos kompanijos naudojosi darbo vietomis pas jus šią vasarą? 

–  Gal būtų lengviau išvardyti tas, kurios nesinaudojo (šypsosi). Pas mus apsilankė Swedbank, Orion Securities, VšĮ Investuok Lietuvoje, Profitus, Rockit, Front IT, Triniti Jurex, Delfi, Sustain Academy, Elektrum, Atomic Garden.

–  Kokias naujas bendradarbystės tendencijas regite?

–  Po pandemijos – nauja realybė. Daug darbdavių, jau priimdami darbuotoją, iškart pasako ir apie hibridinio darbo galimybes. T.y. dalį laiko darbuotojas gali dirbti iš pasirinktos vietos. Pažangesnės įmones tam išskiria ir papildomą biudžetą. Tai yra puiki papildoma motyvacija padaryti darbą dar geriau! Kita vertus, daugėjant bendradarbystės erdvių, laimi tos, kurios gali pasiūlyti daugiau nei tik „antrą” darbo vietą, bet ir įdomesnes erdves, bendruomenę, unikalią vietą, harmoniją su gamta.

–  O kiek kainuos palangiškiams su palangiškio kortele darbuotis pas jus po rugsėjo?

– Manome, kad sutarsime simbolinę kainą (šypsosi). Užsukite pasikalbėti į Dariaus ir Girėno g. 13 prie kavos puodelio! Arba parašykite mums elektroninį laišką:  [email protected] 

– Ar dirbsite visą žiemą?

– Planuojame dirbti rugsėji ir dalį spalio mėnesio, žiūrėsime kokie orai bus, mat pastatas nėra pilnai pritaikytas žiemos sezonui. Tačiau jau šią žiemą startuojame su darbostogų pasiūlymu saulėtoje Alikanteje! Taip, ten irgi bus Out Of Office padalinys!


 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Bendradarbystės erdvė „Out of Office“ Palangoje veiks ir žiemą, naujoje vietoje. Unikali pajūrio bendruomenės iniciatyva įgauna pagreitį – atidaro antras, didesnes nei 220 kv. m. patalpas darbui, kūrybai ir poilsiui Gabijos viešbutyje, šalia Birutės parko.


Informuojame, kad su „Palangiškio kortele“ bilietams į Palangos „Olimpo“ namų rungtynes Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir Karaliaus Mindaugos taurės (KMT) turnyre taikoma 20 proc. nuolaida. 


Prasidėjus naujiems mokslo metams, gydymo įstaigos pastebi, kad mokinių tėvai vėl kreipiasi į gydytojus dėl pažymų praleistoms pamokoms pateisinti.


Palangoje, S. Dariaus ir S. Girėno g. 13, įsikūrusi bendradarbystės (angl. coworking) erdvė „Out of Office“ arba tiesiog „3O“, kurioje darbas virsta poilsiu, šią vasarą regėjo tikrą antplūdį lankytojų. „Tiek iš sostinės ofisų, tiek ir laisvai samdomų savo srities profesionalų. Liepą ir rugpjūtį abiejų salių užpildymas siekė beveik šimtą procentų. O dabar, visą rugsėjį, palangiškiams su...


Palanga dovanoja taikų poilsį savo miesto partnerio Bučos (Ukraina) vaikams, kurių šeimos nukentėjo nuo karo. Šeštadienį, liepos 1 d., į vasaros poilsio stovyklą didžiausiame Lietuvos kurorte atvyko pirmoji grupė. 


Turime jums gerą žinią! Artėjančių mokslo metų pradžios proga rugsėjo 1 diena Palangos apžvalgos ratas dovanoja 50 % nuolaidą visiems moksleiviams  Maloniai kviečiame pasitikti mokslo pradžią ir rudens sezoną mūsų apžvalgos rate. #palangosapzvalgosratas


Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kaip ir kasmet vasaros sezonui papildomai ieško apie 600 darbuotojų , kuriems siūlo nemokamą apgyvendinimą Baltijos pajūryje, kasmėnesines premijas bei ypač patogų darbo grafiką. 


Iki balandžio 30 dienos Palangos savivaldybės administracijos antrojo ir trečiojo aukšto fojė veiks žinomo palangiškio dailininko, poeto ir kolekcininko Vytauto Kuso paroda „Spalvų virpesiai“.


Nuolaidos palangiškio kortelės turėtojams spalį


Tradicinis „Palangos tilto“ kavarytis šią savaitę kaip niekada atitiko savo pavadinimą, nes buvo kalbama būtent apie... kavą. Tiksliau kalbant, kad jos puodeliu nemokamai galėtų pasivaišinti neįgalintis jos kavinėje nusipirkti miesto senjoras ar bet kuris kitas miestelėnas, gyvenantis su susiveržtu diržu. Ar gali miesto kavinės parodyti, kad jos yra socialiai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius