Pagalbos šauksmas iš Palangos atrakcionų: jaučiasi lyg vergai

"Palangos tilto" informacija, 2019-08-30
Peržiūrėta
1896
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos policija pradėjo tyrimą dėl kurorte veikiančiuose atrakcionuose galimai išnaudojamų Čekijos piliečių, rašo lrytas.lt Policija gavo duomenų, jog Palangoje, Šventosios gatvėje veikiančių atrakcionų savininkas iš Čekijos netinkamai elgiasi su savo darbuotojais – taip pat Čekijos piliečiais. Gauta informacijos, jog atrakcionų savininkas savo darbuotojus galimai baugina, muša, yra atėmęs jų pasus, o naktimis užrakina patalpose. Policijai pranešta, jog darbuotojai galimai gyvena antisanitarinėmis sąlygomis. Policijos teigimu, nustatyta, kad nuo birželio 1-osios prieš 41 metų vyrą ir šiuo metu neaiškiomis aplinkybėmis dingusį 36 metų vyrą buvo naudojamas fizinis smurtas, jiems buvo grasinama, jie išnaudojami priverstinio darbo tikslais. Policija sulaikė 35 metų atrakcionų savininką. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl prekybos žmonėmis.
Tačiau tautiečių išnaudojimu priverstiniam darbui įtariamo Čekijos piliečio pirmadienį nebus prašoma suimti. „Į teismą nebus kreipiamasi, bus skirtos švelnesnės kardomosios priemonės“, – sakė Klaipėdos apygardos prokuratūros atstovė Ignė Rotautaitė-Pukenė. 1984 metais gimęs atrakcionų savininkas sulaikytas šeštadienį, policijai gavus duomenų ir pradėjus ikiteisminį tyrimą dėl prekybos žmonėmis ir priverstinio darbo Palangoje.
Kaip vėliau pranešė Lietuvos Respublikos prokuratūra, Palangoje veikiančių atrakcionų savininkui iš Čekijos pirmadienį skirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas, registracija policijos įstaigoje. Pirminiais duomenimis, pas čeką dirbo du tos pačios šalies piliečiai ir vienas Lenkijos pilietis.

Jūsų komentaras:

DavidSal 2020-08-12 15:16 ([email protected] / IP: 162.158.111.72)
[url=https://megaremont.pro/msk-restavratsiya-vann]Реставрация сантехники[/url]

Kathyrn 2019-08-31 06:32 ([email protected] / IP: 41.203.78.244)
Comment j'ai retrouvé mon mari Merci au Dr Eboh d'avoir ramené mon mari et apporté une grande joie à ma famille ??? Je m'appelle Kathryn Louise, mon ex-mari m'a larguée il y a deux semaines après que je l'ai accusé d'avoir vu quelqu'un d'autre et de l'avoir insulté. Je veux qu'il revienne dans ma vie mais il refuse tout contact avec moi. J'étais tellement perplexe et ne sais pas quoi faire. J'ai donc demandé de l'aide à Internet et j'ai vu comment un lanceur de sorts aidait les gens à récupérer leur ex. J'ai donc contacté le lanceur de sort et lui ai expliqué mon problème. et il a jeté un sort pour moi et m'a assuré de 48 heures que mon ex reviendra à moi et à ma plus grande surprise le troisième jour, mon ex est venu frapper à ma porte et implorer pardon. Je suis tellement heureuse que mon amour soit de retour et, pas seulement, nous sommes sur le point de nous marier. Encore une fois merci Dr Eboh, vous êtes vraiment talentueux et doué. [email protected] est la seule réponse. Il peut être d'une grande aide et je ne cesserai pas de le publier car il est un homme formidable. Email: [email protected] ou +2348053823815. [email protected]

Lina 2019-08-30 13:23 ([email protected] / IP: 84.15.235.33)
Palangos tiltas neatsakingai viesina realybes neatitinkancia informacija. Si traukinuko nuotrauka nieko bendra neturi su minetais atrakcionas Sventojoje. O pranesus redakcijai apie tai gavome atsakyma, kad jiem neidomu. Vat ir ziniu portalas. Geda zurnalistams, jei juos galima taip pagarbiai vadinti.

Taip pat skaitykite

Antradienį Klaipėdos apygardos teisme pradėta nagrinėti prekybos žmonėmis byla. Joje kaltinimai pateikti 3 Čekijos piliečiams, atrakcionų savininkams, išnaudojusiems 2019 m. Palangoje grupę Lenkijos ir Čekijos darbininkų.


Pagalbos šauksmas iš Palangos atrakcionų: jaučiasi lyg vergai

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 30 | Rubrika: Miestas

Palangos policija pradėjo tyrimą dėl kurorte veikiančiuose atrakcionuose galimai išnaudojamų Čekijos piliečių, rašo lrytas.lt Policija gavo duomenų, jog Palangoje, Šventosios gatvėje veikiančių atrakcionų savininkas iš Čekijos netinkamai elgiasi su savo darbuotojais – taip pat Čekijos piliečiais.


Šiemet šalies mokytojams atlyginimai skaičiuojami pagal naują – etatinio – darbo užmokesčio modelį. Šalies mastu skambėjo įvairių atsiliepimų. Kai kurie mokytojai nusivylė, kadangi gavo mažesnius, o ne didesnius atlyginimus, kaip žadėta. Kaip žinia, naujos pertvarkos dažnai sukelia sąmyšį ir ne visada pateisina lūkesčius.Apskritai, šiemet buvo...


Kova dėl apleisto ir niekieno netvarkomo sklypo, esančio Saulėlydžio gatvėje, kuris atsiveria priešais ten gyvenančių žmonių akis, galėjo tęstis tikriausiai jau kokį dešimtmetį, jei ne ilgiau. Bet niekam iki šiol nerūpėjo. O kai vienai aktyviai palangiškei parūpo ir ji ėmė aiškintis, kam gi priklauso ir kas turi tvarkyti šį sklypą, kilo daug klausimų....


Palangoje stringa už dviejų ir daugiau žmonių nesunkų sužalojimą dėl neatsargumo teisiamo Olandijos piliečio Petruso Leanderio baudžiamosios bylos nagrinėjimas, nes nepavyksta surasti olandų kalbos vertėjo. 42 metų P. Leanderis yra atrakcionų, kuriuose daugiau kaip prieš dvejus metus beveik valandai žemyn galva buvo pakibę vaikai, savininkas.


Palanga turi proga pasidžiaugti: rugsėjo 24-ąją Klaipėdos apygardos administracinis teismas paskelbė sprendimą, kuriuo konstatavo, jog kurorto Savivaldybės administracija pagrįstai ir teisėtai atsisakė derinti atrakcionų parko projektą adresu J.Basanavičiaus g. 43. Atrakcionų parką čia norėjo įkurdinti liūdnai pagarsėjusi bendrovė „Leander LTU“.


Palangiškis Jonas Valužis sako, kad šimtams kurorto ir visos šalies vaikų per devynis metus suteikė begalę džiaugsmo žaidimų atrakcionuose Vytauto gatvėje, dešimtims palangiškių – ir darbo vietą, o į savivaldybės biudžetą įbyrėjo ne vienas tūkstantis litų įvairių mokesčių, surinktų vykdant atrakcionų veiklą. Vyrą piktina, kad jis yra lyginamas su...


Olandai, vadovaujantys atrakcionų parkui J. Basanavičaus gatvėje, yra speičiami į kampą - vakar Klaipėdos apygardos teismas priėmė sprendimą, kol bus priimtas teismo sprendimas, taikyti iki tol laikinąsias apsaugos priemones -  sustabdyti atrakcionų veiklą. Tokiu būdu teismas patenkino Meilės al. 5 dalį sklypo olandams nuomojančios bankrutuojančios bendrovės „Kurorto statyba“...


Bangų gatvės gyventojai jaučiasi įkaitais

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 29 | Rubrika: Miestas

Bangų gatvės 4 namo gyventojai kreipėsi į miesto valdžią su prašymu praplatinti įvažiavimą į namo kiemą. Pasak šiame name gyvenančios Miros Vileikienės, dabar įvažiavimas labai siauras, o juo naudojasi net penki daugiabučiai. Palangiškė pasakojo, kad gyventojai nori susitvarkyti kiemo teritoriją, apsodinti medžiais, įrengti gėlynus, vaikų žaidimo aikštelę bei praplėsti aikštelę...


Žirgų apsuptyje jaučiasi laimingi

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 03 20 | Rubrika: Kultūra

Žybteli juodos akys, suvilnija žvilgantys karčiai, prunkštelėjimas... Kone pusę tonos sveriantis gyvūnas trukteli savo šeimininką, laikantį pavadį... Štai taip prasidėjo pasimatymas su įspūdingais gamtos sutvėrimais Edmundo ir Jolantos Baubliauskų žirgyne.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius