Pagerbtas architektas Leonas L.Mardosas

„Palangos tilto“ informacija, 2009-10-23
Peržiūrėta
2230
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Trečiadienį Gintaro muziejaus salėje jubiliejaus proga buvo pagerbtas architektas Leonas Laimutis Mardosas. Šią šventę paminėti panorę Palangos miesto valdininkai ir architektai, atvykę iš Klaipėdos, pamalonino dėmesiu ir dovanomis visų gerbiamą architektą.

 

Palangos Kultūrinio paveldo taryba pradėjusi šventinę popietę pirmiausia kreipėsi į miesto valdininkus ir aptarė svarbiausias archeologines kurorto problemas. Visi išsakė nerimą dėl archeologinių vietovių planų, dėl objektų atrankos.

Svarbiausiu tą popietę tapusiu, pasak Kultūrinio paveldo tarybos pirmininko Petro Grecevičiaus, „Kultūros paveldo objektu“ L.L.Mardosas paminėtas po iškeltų architektūrinių klausimų. Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyresnysis specialistas paveldosaugai ir etninei kultūrai Dainius Sobeckis pristatė susirinkusiems svečiams L.L.Mardoso pasiekimus ir svarbiausius gyvenimo faktus, suteikdamas pradžią sveikinimų ceremonijai. Gražiausius linkėjimus panoro išreikšti Klaipėdos universiteto vardu pirmininkas P.Grecevičius ir rektorius V.Žulkus, Palangos miesto savivaldybės atstovai, Klaipėdos architektai, buvę miesto merai, nepamiršo savo nario ir Kavos draugija. Visi susirinkusieji mielai pasidalino patirtais išgyvenimais kartu su mylimu architektu L.L.Mardosu ir suteikė garbės visiems kartu pajausti šių žavių akimirkų malonumą. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Mūsų vienas iš žymiausių visų laikų dainininkų Stasys Povilaitis niekada nėra dainavęs ant naujosios Palangos koncertų salės scenos. Tačiau begalė jo pasirodymų buvo surengta senojoje – Vasaros estradoje, kurią rekonstravus dabar ir turime pačią didžiausią renginių aikštelę Palangoje.  „O dar Stasys buvo tas artistas ir grandiozinis Palangos mylėtojas, kuriam galėjome paskambinti ir...


Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Kovo 11-ąją pagerbtas Kovo 11-osios Akto signataro, buvusio Palangos miesto mero Algimanto Vinco Ulbos atminimas. Visų palangiškių vardu Palangos meras Šarūnas Vaitkus padėjo ant signataro kapo gėlių.


„Šito Palangos Kurhauzo atstatymo etapo pabaigtuvių laukia rimtos bėdos,“ – sakė žinomas kurorto architektas Edmundas Benetis, užėjęs į „Palangos tiltą“ pasidalinti savo nuogąstavimais. 


Pirmadienį, spalio 21-ąją, Savivaldybėje meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas, administracios direktorė Akvilė Kilijonienė priėmė ir su garbingu devyniasdešimtmečio jubiliejumi pasveikino garbų svečią - buvusį Palangos miesto vyriausiąjį architektą Leoną Mardosą.


Buvęs vyriausiasis Palangos miesto architektas Leonas Laimutis Mardosas švenčia 90 – ąjį gimtadienį.


Apie 15 tūkstančių eurų iš Palangos miesto savivaldybės už priverstines pravaikštas prisiteisęs buvęs Palangos vyriausiasis architektas Svajūnas Bradūnas vėl dirba širdžiai mielą darbą – laimėjo konkursą Neringos savivaldybės vyriausiojo architekto pareigoms užimti. „Buvau vienintelis jo dalyvis, o mano kelionė iš Palangos į Neringą užtrunka dvi...


Buvęs Palangos miesto vyriausiasis architektas, vienas iš Palangos bendrojo plano autorių, Leonas Laimutis Mardosas mini garbingą 85 metų jubiliejų. Ta proga pirmadienį architektą pasveikino Palangos meras Šarūnas Vaitkus bei Savivaldybės tarybos narys Remigijus Alvydas Kirstukas.


Vakar į savo kabinetą, iš kurio Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų buvo išvesdintas sausio 29 dieną, grįžo Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas, Palangos vyriausiasis architektas Svajūnas Bradūnas. Liepos 5 d. Klaipėdos apygardos prokuratūra panaikino nutarimą dėl skyriaus vedėjo laikino nušalinimo nuo pareigų.


Sakote, buvęs? Bet jis, kaip ir popiežius ar prezidentas, palangiškiams taip bus visada žinomas: „kurorto vyriausiasis architektas…” Kuomet pradedame kalbėti apie Palangą, unikalų, istorinį šalies kurortą, buvęs vyriausiasis miesto architektas Edmundas Benetis žodžių į vatą nevynioja ir išsako kritišką bei objektyvią nuomonę: „Man...


Pagerbtas architektas Leonas L.Mardosas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 23 | Rubrika: Kultūra

Trečiadienį Gintaro muziejaus salėje jubiliejaus proga buvo pagerbtas architektas Leonas Laimutis Mardosas. Šią šventę paminėti panorę Palangos miesto valdininkai ir architektai, atvykę iš Klaipėdos, pamalonino dėmesiu ir dovanomis visų gerbiamą architektą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius