Palanga - turizmo parodoje „Adventur 2014“ Vilniuje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014-01-28
Peržiūrėta
2010
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga - turizmo parodoje „Adventur 2014“ Vilniuje
Savaitgalį Vilniuje vykusioje tarptautinėje turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje „Adventur 2014“ Palanga pristatyta kartu su keliais pajūrio regiono miestais: Klaipėda, Klaipėdos rajonu, Skuodu, Šilute bei Kretinga. “Pristatėme visą Vakarų Lietuvą – siekėme keliautojams parodyti, jog Lietuvos pajūryje tikrai yra ką veikti. Be to, informacija apie visą regioną turistus domina labiau, nei tik vienas miestas”, – sakė Palangos turizmo informacijos centro direktorės pavaduotoja Egidija Smilingienė. Turizmo paroda „Adventur“ – trijų dienų renginys, planuojantiems atostogas pristatantis išsamią informaciją apie keliones, naujus potyrius ir pažinimo džiaugsmus. Šiemetinės parodos akcentas – poilsis su šeima. Apsilankiusiuosius prie Palangos stendo domino labai įvairi informacija – parodoje pristatytas kurorto metų renginių kalendorius, informacija apie viešbučius, sanatorijas bei SPA centrus, taip pat – miesto infrastruktūros naujovės. „Parodos lankytojai daug klausinėjo apie restauruotą Kurhauzą – domėjosi, ar galima jame apsilankyti, taip pat teiravosi apie statomą kempingą, sporto kompleksą, kitas Palangos naujoves“, – sakė E. Smilingienė. Daug lankytojų klausimų sulaukta ir apie artėjančią šventę „Palangos stinta“. Turizmo parodoje apsilankė ir Palangos miesto vadovai: meras Šarūnas Vaitkus, Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė bei miesto Tarybos narys Julius Tomas Žulkus. Miesto vadovai pripažino, jog Vilniuje vykstanti turizmo paroda Palangai yra labai svarbi, kadangi didžioji dalis kurorto svečių yra būtent mūsų šalies piliečiai. „Todėl Palangos naujoves pristatyti Lietuvoje yra ne mažiau svarbu, nei užsienyje vykstančiose turizmo parodose“, – sakė A. Kilijonienė.   Kurorto savivaldybės administracijos direktorė taip pat atkreipė dėmesį, jog Palanga, parodoje prisistačiusi viename stende su kitais pajūrio miestais, sulaukė didelio lankytojų susidomėjimo. „Sprendimas kooperuotis pajūrio atstovams parodoje buvo išskirtinis – turistus dominanti informacija apie visą regioną buvo pateikta vienoje vietoje, ir tai pasitarnavo parodos lankytojams, besidomintiems poilsio ir sveikatingumo galimybėmis pajūriu“, – sakė A. Kilijonienė.  

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos senosios gimnazijos geografai praėjusį šeštadienį (sausio 28 d.) vyko į Vilniuje vykusią tarptautinę turizmo parodą „ADVENTUR 2023“, kurioje jie dalyvavo nacionaliniame geografinių žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.


Pasaulinė turizmo diena – puiki proga kiek atsikvėpti nuo įtemptų darbų bei įvertinti pasiektus rezultatus. O pasidžiaugti išties turime kuo – jūsų dėka Palangos kurorto vardas kasmet vis garsiau skamba už šalies ribų, o Lietuvos bei užsienio svečiai vis dažniau renkasi Palangą savo kokybiškam ir turiningam poilsiui. 


Rugsėjo 27-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena. Šių metų Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos paskelbta Pasaulinės turizmo dienos tema – „Turizmas – pokyčių ir augimo veiksnys“.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje švenčiama pasaulinė turizmo darbuotojų diena. Ši diena ypač ypatinga Palangos Turizmo Informacijos centrui, kuris šią savaitę švenčia centro įkūrimo dvidešimtemtį. Palangos TIC direktorė Rasa Kmitienė dėkojo visiems atvykusiems į šventę ir visiems linkėjo kantrybės, ištvermės ir sugebėjimo nuspėti turistų...


Balandžio 5 dieną Baltarusijos sostinėje Minske prasidėjo 20-oji tarptautinė turizmo paroda „Leisure 2017“, kurioje pristatomas ir Palangos kurortas. Paroda truks keturias dienas iki balandžio 8 dienos.


Vasario 10-12 dienomis Palangos kurortas buvo pristatytas Estijos sostinėje Taline.


Balandžio 22-24 d. parodų ir kongresų centre MT Polska, surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje (Lenkija) LATO’16 buvo pristatytas Palangos kurortas. Tai didžiausia tarptautinė turizmo paroda visoje Lenkijoje. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu besidomintiems Lenkijos gyventojams gauti pasiūlymus vasarai ar savaitgaliams Palangoje.


Palanga - turizmo parodoje „Adventur 2014“ Vilniuje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 28 | Rubrika: Verslas pinigai

Savaitgalį Vilniuje vykusioje tarptautinėje turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje „ Adventur 2014“ Palanga pristatyta kartu su keliais pajūrio regiono miestais: Klaipėda, Klaipėdos rajonu, Skuodu, Šilute bei Kretinga.


Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 26 | Rubrika: Miestas

Palangos kurortas pristatytas balandžio 20-22 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje vykusioje XVII tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „LATO 2012“. Lietuvai parodoje atstovavo Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijos, kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo informacijos centrai (TIC). Informacija apie Palangą teikta bendrame Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius