Palanga pristatyta didžiausioje Lenkijos tarptautinėje turizmo parodoje

Palangos tiltas, 2016-05-02
Peržiūrėta
2297
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga pristatyta didžiausioje Lenkijos tarptautinėje turizmo parodoje

Balandžio 22-24 d. parodų ir kongresų centre MT Polska, surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje (Lenkija) LATO’16 buvo pristatytas Palangos kurortas. Tai didžiausia tarptautinė turizmo paroda visoje Lenkijoje. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu besidomintiems Lenkijos gyventojams gauti pasiūlymus vasarai ar savaitgaliams Palangoje.
Informacija apie Palangos kurortą teikta bendrame Lietuvos turizmo įmonių stende. Lietuvos stendas buvo įrengtas pačioje matomiausioje vietoje prie įėjimo į parodų rūmus. Stendo rengėjas – kelionių organizatorius UAB „Senamiesčio gidas“. Palangos kurortą pristatė Palangos turizmo informacijos centro vyriausiasis specialistas Mindaugas Surblys. Bendrame Lietuvos stende savo paslaugas taip pat pristatinėjo Palangos apgyvendinimo paslaugas teikiančios įmonės: viešbučių „Vanagupė“, „Palangos vėtra“, „Alanga“, „Amberton Green Apartments“ atstovai, sanatorijos-viešbučio „Gradiali“ atstovai, sveikatos centro „Energetikas“ ir „SPA Amber Palace“ atstovai. Be Palangos Lietuvos pajūrio regionui atstovavo Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras ir Šilutės turizmo informacijos centras.
Parodoje susidomėjimas Palangos kurortu buvo itin didelis. Lankytojus domino įvairi informacija: kurorto infrastruktūra, susisiekimas, kurorto naujovės, pramogos ir poilsio galimybės, renginiai, apgyvendinimas. Visus lankytojus galima išskirti į dvi grupes: viena jų – tie, kurie jau buvo Palangoje, o antroji – tie, kurie domisi Lietuva ir Palangos kurortu bei ruošiasi apsilankyti.
Palangos turizmo informacijos centras parodoje pristatė naują katalogą lenkų kalba „Kocham Połange“, kuriame pateikta plati informacija apie Palangos kurortą, laisvalaikio galimybes, naujienas. Buvo pristatomi ir kiti leidiniai: specialus sanatorinio gydymo ir SPA galimybių leidinys, dviračių trasų žemėlapiai, turistinis Lietuvos pajūrio žemėlapis. Taip pat parodoje buvo pristatomas naujas leidinys lenkų kalba apie Lietuvos kurortus ir kurortines gyvenvietes „Kurorty Litwy oraz obszary uzdrowiskowe“, kurį išleido Lietuvos kurortų asociacija.
Lenkija išlieka viena iš labiausiai perspektyvių turizmo rinkų ne tik Palangoje, bet ir visoje Lietuvoje. Turistai iš Lenkijos, pagal Palangos turizmo informacijos centro lankytojų statistikos duomenis, patenka tarp svarbiausių ir gausiausiai kurortą lankančių turistų. Palangos turizmo informacijos centras per 2012 m. sulaukė 4085 turistų iš Lenkijos, 2013 m. – 4466, 2014 m. – 3519, 2015 m. – 3994 lenkų turistai.
Turistų iš Lenkijos srauto augimą palankiai turėtų paveikti 2016 m. kovo 31 d. atidaryta nauja skrydžių kryptis iš Varšuvos į Palangos tarptautinį oro uostą. Skrydžius vykdo Lenkijos aviakompanija „LOT“. Nuo kovo pabaigos iki birželio 12 d. LOT oro linijos iš Varšuvos į Palangą skraidins tris kartus per savaitę, o vasaros sezonu – net penkis kartus per savaitę. Nauja skrydžių kryptis sutrumpins kelionės laiką ir tikimasi, kad atvers plačias duris mūsų kaimynams iš Vakarų. Palanga – viena pirmųjų krypčių, kurias „LOT“ įtraukė į savo maršrutų žemėlapį oficialiai baigus sėkmingą restruktūrizavimo procesą. Lietuva yra labai svarbi rinka tiek verslo, tiek laisvalaikio tikslais keliaujančių keleivių atžvilgiu.
Tarptautinę turizmo parodą „LATO‘16“ aplankė beveik 26 tūkst. lankytojų, kurie ieško naujų idėjų ir krypčių vasaros kelionėms.

Palangos turizmo informacijos centro inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos senosios gimnazijos geografai praėjusį šeštadienį (sausio 28 d.) vyko į Vilniuje vykusią tarptautinę turizmo parodą „ADVENTUR 2023“, kurioje jie dalyvavo nacionaliniame geografinių žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.


Rugsėjo 27-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena. Šių metų Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos paskelbta Pasaulinės turizmo dienos tema – „Turizmas – pokyčių ir augimo veiksnys“.


Lietuvos balandininkų triumfas didžiausioje Europos parodoje

"Palangos tilto" informacija, 2018 11 23 | Rubrika: Miestas

Lapkričio 6-11 dienomis Lietuvos dekoratyvinių balandžių asociacija, kuriai priklauso ir Palangos balandininkų klubas, dalyvavo 29-ojoje Europos balandžių ir naminių gyvūnų parodoje „Europashau 2018“ Herninge, Danijos karalystėje. Lietuvos delegaciją sudarė šeši balandininkai. Lietuviai iš parodos grįžo ne tuščiomis, jie parsivežė garbingų apdovanojimų.


Balandžio 5 dieną Baltarusijos sostinėje Minske prasidėjo 20-oji tarptautinė turizmo paroda „Leisure 2017“, kurioje pristatomas ir Palangos kurortas. Paroda truks keturias dienas iki balandžio 8 dienos.


Vasario 10-12 dienomis Palangos kurortas buvo pristatytas Estijos sostinėje Taline.


Balandžio 22-24 d. parodų ir kongresų centre MT Polska, surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje (Lenkija) LATO’16 buvo pristatytas Palangos kurortas. Tai didžiausia tarptautinė turizmo paroda visoje Lenkijoje. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu besidomintiems Lenkijos gyventojams gauti pasiūlymus vasarai ar savaitgaliams Palangoje.


Palanga - turizmo parodoje „Adventur 2014“ Vilniuje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 28 | Rubrika: Verslas pinigai

Savaitgalį Vilniuje vykusioje tarptautinėje turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje „ Adventur 2014“ Palanga pristatyta kartu su keliais pajūrio regiono miestais: Klaipėda, Klaipėdos rajonu, Skuodu, Šilute bei Kretinga.


Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 26 | Rubrika: Miestas

Palangos kurortas pristatytas balandžio 20-22 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje vykusioje XVII tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „LATO 2012“. Lietuvai parodoje atstovavo Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijos, kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo informacijos centrai (TIC). Informacija apie Palangą teikta bendrame Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA...


Palanga pristatyta parodoje „VIVATTUR 2010“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 05 | Rubrika: Miestas

Vasario 26 dieną Palangos miesto delegacija vyko į didžiausią tarptautinę jau 16-tą turizmo, sporto ir laisvalaikio parodą „VIVATTUR 2010“, vykusią Vilniuje parodų centre „Litekspo“. Minėta paroda – viena didžiausių ir labiausiai lankomų parodų Baltijos šalyse. Šiemet parodoje dalyvavo 152 dalyviai iš 19-os šalių.


Palanga pristatyta Rygoje

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 02 09 | Rubrika: Miestas

Vasario 5-7 dienomis Palangos turizmo informacijos centras ir kurorto viešbučių atstovai dalyvavo  17-oje tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour-2010“, įvykusioje Latvijos sostinėje Rygoje. Tai svarbiausias renginys Baltijos valstybėse, apimantis įvairius turizmo sektorius, kelionių agentūras ir operatorius, transporto paslaugų teikėjus, viešbučius, SPA centrus ir kitus turizmo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius