Palanga jau planuoja būsimos Stalo šventės atrakcijas

Palangos tiltas, 2015-09-07
Peržiūrėta
250
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga jau planuoja būsimos Stalo šventės atrakcijas

Palangiškiai, savaitgalį vasarą palydėję jaukiomis ir nekasdieniškomis Birutės parko dienos atrakcijomis, jau planuoja kitus rugsėjo renginius. Svarbiausias iš numatomų – rugsėjo pabaigoje, 25-26 dienomis, kurorte vyksianti tradicinė šventė „Palangos stalas 2015“, kaip ir kasmet paskelbsianti Palangos rudens renginių sezono pradžią.
„Palangos stalas“, daugelio vadinama tiesiog Stalo švente, jau seniai tapo pamėgta ne tik vietos gyventojų, bet ir kurorto svečių. Kasmet ankstyvą rudenį prie vieno, ilgiausio šalyje stalo garsiojoje J. Basanavičiaus gatvėje susėdę palangiškiai savo bičiuliams, kaimynams ir svečiams pristato viską, ką turi geriausia – ne tik vaišina, bet ir kviečia pramogauti, taip pat – pasidžiaugia savo įmonės, įstaigos ar organizacijos vasaros pasiekimais, apibendrina prabėgusią vasarą bei padėkoja ištikimiesiems Palangos mylėtojams – svečiams, kasmet savo poilsiui besirenkantiems didžiausią šalies kurortą. Tai – netradicinė, jaukumu dvelkianti šventė, skirta ne tik smagiai visiems draugiškoje aplinkoje užbaigti prabėgusią vasarą, bet ir išradingai paminėti Pasaulinę turizmo dieną.
Šiemetinėje šventėje „Palangos stalas“ palangiškiai pasidžiaugs ne tik savo įstaigos ar asmeniniais pasiekimais – už aktyvią veiklą plečiant tarptautinius ryšius, Europos idėjų propagavimą bei šviečiamąją veiklą ugdymo įstaigose Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja šiemet Palangą įvertino Europos Tarybos Garbės vėliava. Šis garbingas apdovanojimas yra skiriamas įvertinus savivaldybės veiklą, narystę įvairiose vietos ir tarptautinėse organizacijose, dalyvavimą miestų partnerystės programose, užsienio bendradarbiavimą, tarptautinių renginių organizavimą, Europos idėjų ir vertybių propagavimą. Europos Tarybos Garbės vėliava rugsėjo pabaigoje į Palangą bus atgabenta Europos Parlamentinės Asamblėjos atstovų bei šventės „Palangos stalas“ metu viešai įteikta palangiškiams.
Šventės metu kurorte vyks ir daugiau renginių. Be jau tradicinių, šiemet numatoma naujovė – palangiškius subursianti Vėliavų eisena J. Basanavičiaus gatve. Joje, lydimi Palangos orkestro, kviečiami dalyvauti Palangos miesto visuomeninių ir kitų organizacijų, įstaigų atstovai, Palangos miestų-partnerių atstovai iš užsienio šalių ir, be abejo, visi norintys palangiškiai.
Kaip ir kasmet, originaliausiai šventei pasirengusių miestiečių laukia žaismingos nominacijos. Be jau įprastų, tokių kaip vaišingiausias, linksmiausias, originaliausias ir kt. stalas, šiemet pirmą kartą šventės „Palangos stalas“ istorijoje bus išrinktas ir europietiškiausias stalas.

Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Palangos Jūratės g. planuoja butų ir poilsio kompleksą

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 31 | Rubrika: Miestas

UAB „Palangos Agila“ kurorte planuoja rekonstruoti senus statinius, juose pasiūlyti butų ir verslo patalpų.


Ką daryti, jeigu valgant išsprūsta pokštas ar anekdotas? Atsiprašyti ir toliau tyliai valgyti? Ar „skelti“ dar vieną linksmą nutikimą, kad šventė būtų linksmesnė, o valgiai skanesni? Psichoterapeutas Olegas Lapinas sako, kad valgant prie šventinio šeimos stalo, juokauti pageidaujama: „Priešingu atveju šventė gali virsti...


Palangiškiai, savaitgalį vasarą palydėję jaukiomis ir nekasdieniškomis Birutės parko dienos atrakcijomis, jau planuoja kitus rugsėjo renginius. Svarbiausias iš numatomų – rugsėjo pabaigoje, 25-26 dienomis, kurorte vyksianti tradicinė šventė „Palangos stalas 2015“, kaip ir kasmet paskelbsianti Palangos rudens renginių sezono pradžią.


Apie 50, ar daugiau palangiškių, kurie kasmet iki šiol buvo operuojami Klaipėdos ligoninėse plušančių neurochirurgų, dėl Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) pradėtos vykdyti neurochirurgijos paslaugų optimizavimo programos 2014–2020 m. gali tekti, užuot gulus ant operacinio stalo Klaipėdoje, vykti į Kauną.


Jau tradiciškai į šventę susirinkusi visa Palanga kartu su savo svečiais rytoj susės prie ilgiausio Lietuvoje „Palangos stalo“. Ir, besidalindama vaišėmis, aptars, kokia buvo vasara. „Palangos tiltas“, prisidėdamas prie šio rudeninio viščiukų skaičiavimo, nusprendė peržvelgti, kas per šią vasarą – ir ne tik sezono...


Šių metų, vasario 25  dieną, Palangos senojoje gimnazijoje vyko stalo teniso turnyras mokyklos 90-mečiui paminėti. Varžybas organizavo šios mokyklos IIIb gimnazinės klasės moksleiviai T. Aleksandras ir M. Šimkus. Savo jėgas išbandyti ir linksmai praleisti laiką galėjo visi senosios gimnazijos moksleiviai. Žaidime dalyvavo net  14 komandų, kurių kiekvieną...


Praėjusį šeštadienį Palangą vėl užplūdo svečių minia, taip sugrąžindama į kurortą vasarą. Jau trečiąjį kartą vykusi šventė „Palangos stalas“ suviliojo rekordinį skaičių turistų, pasiryžusių prisėsti prie tūkstančio stalų ir pasimėgauti visomis teiktomis pramogomis, o jų būta daug ir įvairių. Visai šeimai skirta šventė suteikė progą drauge su pirmąjį kartą rengto žuvies barbekiu čempionato...


Palangiškių stalo tenisininkų pergalės

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 31 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį Sporto centro salėje vyko Lietuvos stalo teniso 61-osios IV lygos komandinio čempionato finalinio etapo varžybos dėl 19 - 24 vietos. Palangos stalo teniso komanda „Naglis“ ture iškovojo visas pergales ir Lietuvos IV lygos stalo teniso komandinėse pirmenybėse iškovojo 21 vietą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius