Palanga kol kas laikosi ant kojų: Palanga suvaldė situaciją: visus šįvakar atskridusius iš Londono sutiko apgyvendinti „Vyturys“

"Palangos tilto" informacija, 2020-03-24
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Dar dieną Palangos meras Šarūnas Vaitkus pareiškime žiniasklaidai nuogąstavo, kad neįmanoma per kelias valandas Palangoje karantinuoti šį vakarą iš Londono į Palangą parskrisiančius keleivius, tačiau, kaip meras Šarūnas Vaitkus informavo antradienio vakare „Palangos tiltą“, vienintelį kurorto laikraštį, situaciją pavyko išspręsti: keleivius priėmė poilsio namai „Vyturys“.

Šįvakar iš Londono į Palangą atskrido 95 keleiviai, iš ryto skrydžiui buvo užsiregistravę 165. Delf.lt žurnalistai turėjo galimybę fotografuoti tik iš tolo – policija juos besiartinančius prie jų vijo šalin.

Į poilsio namus juos nuvežė Palangos "Vlasava" autobusai.

Tokiu būdu Palanga, kaip ir kitos šalies savivaldybės, įgyvendina Sveikatos apsaugos ministro Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendimą dėl asmenų izoliavimo savivaldybių administracijų numatytose patalpose.

Pagal jį, savivaldybės, kurių teritorijose yra tarptautiniai sienų kirtimo punktai (oro ar jūrų uostai) – taigi ir Palanga - yra įpareigos pasirūpinti ne tik savo savivaldybės gyventojais, bet ir užtikrinti asmenų, grįžusių iš užsienio (nepriklausomai, kurioje savivaldybėje jie yra registruoti), pervežimą, maitinimą ir saugumą laikinojo karantino vietose.

Dieną Š.Vaitkus kreipėsi į sveikatos apsaugos ministrą prašydamas atidėti vakar vėlų pakarą pasirašytą sprendimą ir duoti Savivaldybei bent keletą dienų pasirengti.
19 val val. meras Š.Vaitkus „Palangos tiltui“ teigė, jog situaciją pavyko suvaldyti.
„Labai gerai, kad skristi atvyko 95 asmenys, o ne 165 keleiviai, kurie buvo pateikę išankstinę registraciją“ – sakė Š. Vaitkus.
Anot jo, jau artimiausiu metu keleivius pasiims savivaldybių, kuriose jie yra registruoti, autobusai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gausios Palangos policijos pajėgos buvo sukeltos ant kojų dėl girto palangiškio, kuris švaistėsi ginklu, grasino moteriai, o atvykus policijai gąsdino aplinkinius, kad nusišaus.


Karantino Lietuvoje pabaiga numatoma tik šią savaitę. Tačiau praėjusį savaitgalį į Palangos pliažus suplūdusiems poilsiautojams karantinas ir apsauginės kaukės buvo nė motais. Nors daugelyje vietų tarp poilsiautojų nebuvo rekomenduojamo dviejų metrų atstumo, nė vienas nedėvėjo apsauginės kaukės.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Dar dieną Palangos meras Šarūnas Vaitkus pareiškime žiniasklaidai nuogąstavo, kad neįmanoma per kelias valandas Palangoje karantinuoti šį vakarą iš Londono į Palangą parskrisiančius keleivius, tačiau, kaip meras Šarūnas Vaitkus informavo vakare „Palangos tiltą“, vienintelį kurorto laikraštį, situaciją pavyko išspręsti: keleivius...


Po dienraščio "Klaipėda" publikacijos "Dėl sklypo Palangoje – mūšis" (2020 02 11) Nacionalinė žemės tarnyba jau švelnina situaciją dėl ketinimo nutraukti žemės nuomos sutartį su įmone "Klaipėdos viešbutis".


Prezidentas Gitanas Nausėda Naujuosius metus su žmona pasitiko Palangoje. Su šalies vadovu ir jo žmona didžiausiame šalies kurorte Naujųjų metų naktį bendravo Palangos meras Šarūnas Vaitkus su šeima.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Palangos kaip miesto politiką vykdo miesto Taryba ir jos pirmininkas, miesto meras, tačiau, vaizdžiai tariant, darbščiosios bitutės yra savivaldybės administracijos darbuotojai, kurie politikų sprendimus įgyvendina praktiškai. Joms jau septintus metus vadovauja Akvilė Kilijonienė, savivaldybės administracijos direktorė. Ji davė išskirtinį interviu „Palangos...


Įspūdingas šventinis fejerverkas, skambant muzikai ir ošiant jūrai – tokį reginį savo gyventojams ir svečiams pasiūlė Naujuosius pasitinkanti Palanga. Palangiškiai ir kurorto svečiai tradiciškai paskutines besibaigiančių metų minutes skaičiavo Jūratės ir Kastyčio skvere bei paplūdimyje – gruodžio 31-osios vidurnaktį nuo jūros tilto dangų...


Tešlagalvių juokai policiją sukėlė ne ant kojų, bet ant ausų

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2014 01 09 | Rubrika: Savaitės komentaras

Šią savaitę Palangą sudrebino seniai begirdėtas įvykis – kažkokie apsvaigę pašlemėkai iš Vilniaus paskambino Bendrojo pagalbos centro telefonu ir pranešė, kad kurorte esą yra užminuoti du visuomeninės paskirties pastatai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas