„Palanga“ NKL aštuntfinalyje prieš Joniškio „Delikatesą“ išsiveržė į priekį

2015-03-19
„Palanga“ NKL aštuntfinalyje prieš Joniškio „Delikatesą“ išsiveržė į priekį

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) trečiosiose aštuntfinalio rungtynėse „Palangos“ ekipa po įnirtingų rungtynių praėjusį antradienį 85:79 palaužė Joniškio „Delikateso“ pasipriešinimą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė 2:1.
Nerezultatyvioje rungtynių pradžioje po penkių pirmojo kėlinio minučių neženkliai pirmavo „Palangos“ klubas (6:4). A. Drungilas ir M. Pukinskas apsikeitė tolimais metimais ir pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 16:13.
T. Garrisono pastangomis palangiškiai antrajame kėlinyje išlaikė nedidelę persvarą (30:23), o į ilgąją pertrauką V. Sirvydžio auklėtiniai išėjo kiek geresnės nuotaikos negu varžovai (40:37).
N. Anglickio baudų metimai „Delikateso“ komandą buvo priartinus iki dviejų taškų, bet palangiškiai surezgė kelias sėkmingas atakas ir vėl nutolo (55:50). Tolimu šūviu kėlinį užbaigė „Palangos“ ekipos kapitonas P. Šakinis (61:55).
Ž. Petraičio ir Š. Kulevičiaus tempiamas „Delikatesas“ vis priartėdavo prie palangiškių, bet persverti rezultato savo pusėn nepavykdavo (74:65). 38-ąją minutę D. Anužis bei Ž. Petraitis apsikeitė tolimais metimais, o komandas skyrė vienas taiklus metimas (79:77). Paskutinę minutę prasidėjo baudų metimų loterija, kurią laimėjo ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė „Palangos“ krepšininkai (85:79).
„Palanga“: Deividas Anužis – 23 (5 atk. kam., 10 rez. perd., 12 išprov. praž.), Travis Garrison – 15 (8 atk. kam.), Erikas Kubilius ir Adomas Drungilas pridėjo po 13, Povilas Šakinis – 10, Deividas Keburys – 6 (5 atk. kam.), Domininkas Matutis – 3, Ernestas Bružas – 2, Benas Vaitulionis taškais nepasižymėjo. Rokas Mažionis ir Deividas Petravičius aikštėje nepasirodė.
„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis – 19, Šarūnas Kulevičius – 18 (7 atk. kam.), Nerijus Anglickis – 17, Mantas Pukinskas – 10.
Ketvirtosios aštuntfinalio rungtynės įvyko vakar Joniškyje. Į jas išvyko ir „Palanga“ sirgalių pilnas autobusas.

BC „Palanga“ inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) trečiosiose aštuntfinalio rungtynėse „Palangos“ ekipa po įnirtingų rungtynių praėjusį antradienį 85:79 palaužė Joniškio „Delikateso“ pasipriešinimą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė 2:1.


Pirmose aštuntfinalio rungtynėse praėjusį ketvirtadienį „Palanga“ ir „Delikatesas“ du su puse kėlinio žaidė taškas į tašką, tačiau po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmė palangiškiai. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai po permainingų rungtynių 87:78 įveikė Joniškio „Delikateso“ komandą ir serijoje iki trijų pergalių...


Tris darbo dienas – praėjusį penktadienį, pirmadienį ir antradienį, – Šventojoje, Jūros gatvėje nesigirdėjo technikos burzgimo, nesimatė triūsiančių kelininkų. Per šias dienas aiškintasi, ar darbai vykdomi pagal projektą ir ar pats projektas parengtas tinkamai. Tuo abejojo šventojiškiai, o kelininkai sustabdė darbus, pritarę, kad geriau viską...


Sunki užduotis valdžiai: numatyti bent porą ėjimų į priekį

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 02 27 | Rubrika: Savaitės komentaras

Sulaukėme ankstyvo pavasario. Nors naktimis šaltukas dar pažnaibo, bet dieną vis kaitriau pašildanti saulutė į pajūrį jau pargena būrius paukščių.


P.Žeimys rinkimų maratoną pradės konkurentus užleidęs į priekį  7

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 04 12 | Rubrika: Savaitės komentaras

Politikoje niekada negalima sakyti „niekada“. Politikoje ilgiau išliks tas, kuris neduos tvirtų pažadų nurodydamas konkrečius terminus, nes politikas negali garantuoti tai, kas nuo jo nepriklauso. Kalbėdamas apie ateitį jis negali būti konkretus, nes ir pats nėra tikras, kaip viskas pasisuks.


Netrukus pasibaigus šildymo sezonui, UAB „Palangos butų ūkis“ imsis darbų, kurių pavasarį daugiabučių gyventojams prireikia daugiau nei žiemos metu - daugiabučių namų būklės patikros. Deja, jų gyventojai ne visada yra geranoriški butų ūkio darbuotojams. „Dažnai susiduriame su tokia problema, jog  nustačius, kad namui reikia atlikti būtinus darbus, gyventojai purto galvas. „Niekur...


Vakar ir šiandien Palangoje, „Gabijos“ viešbutyje, teisėjų, prokurorų ir policijos pareigūnų mokymus kaip kovoti prieš vyrų smurtą prieš moteris šeimose surengė šios srities specialistė, JAV teisininkė Cheryl Tomas. Ji šių metų kovo mėnesį žurnalo „Newsweek“ buvo tituluota nominacija „Moterys, kurios sukrėtė pasaulį“.


Bendrovė „Palangos vandenys“ dėl prieš dešimtmetį pasirašytos sutarties su UAB „ „Palangos šilumos tinklai“ ir po kurio laiko tuomečio mero Raimundo Palaičio iniciatyva papildytos įmonei nenaudingu susitarimu, kreipėsi į teismą. Vilniaus miesto 2 – asis apylinkės teismas, išnagrinėjęs bylą, pakeitė sutarties tarp UAB „Palangos vandenys“ ir šiuo metu valdančios miesto šilumos ūkį UAB...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas