Palangiškiai!? Kiek galima? Susirinkime savo šiukšles!

Palangos tiltas, 2015-04-20
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Palangiškiai!? Kiek galima? Susirinkime savo šiukšles!

Balandžio 25 d., šeštadienį, 10:00 val. visoje Lietuvoje, taip pat ir Palangoje, vyks kasmetinė švarinimosi akcija "DAROM 2015".
VšĮ "Mes darom" - tai nevyriausybinė pelno nesiekianti visuomeninė aplinkosaugos organizacija, įkurta 2008 metais.
Šiais metais bus tvarkomos 5 nešvariausios Palangos bei Šventosios miestuose esančios vietos:
1. Ošupio upelio pakrantės Kunigiškėse/Vietinių gyventojų vadinamas "Pasaulio kraštas";
2. Šventosios upės pakrantės. Akcijos dalyviai renkasi prie Šventosios seniūnijos, Šventosios g. 14;
3. Prie Klaipėdos pl. ir Bangų g. sankryžos esantys miškai. Prie Gabijos g. esantys miškai ir netoliese esanti teritorija aplink garažus;
4. Netoli Palangos oro uosto esantis valstybinis miškas, prie naujojo posūkio važiuojant į Šventąją. Tikslaus adreso nėra, tačiau arčiausias adresas prie tvarkomos vietos - Liepojos pl. 10;
5. Rąžės upės pakrantės ties Kretingos g. į Žirgų tak. pusę.
Prie taškų Jus pasitiks akcijos "DAROM 2015" koodrinatoriai.
Patogiai apsirenkite, ginkluokitės pirštinėmis ir iki susitikimo!

Pagarbiai
Žygimantas Mitkus
Akcijos "DAROM 2015" koordinatorius Palangoje
Mob. tel. +37065796624
El. paštas: [email protected]
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai gauna nemažai gyventojų klausimų dėl galimybės tiesiogiai konsultuotis pas gydytojus specialistus. VLK pranešime spaudai primena, kad daugeliu atvejų reikia kreiptis į šeimos gydytoją, tačiau kai kada apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu turi galimybę pas gydytoją specialistą patekti ir be...


Balandžio 25 d., šeštadienį, 10:00 val. visoje Lietuvoje, taip pat ir Palangoje, vyks kasmetinė švarinimosi akcija "DAROM 2015".


Nuo šių metų įsigaliojus naujoms Žemės mokesčio įstatymo (ŽMĮ) nuostatoms, nustatyti vėlesni žemės mokesčio deklaracijų pateikimo mokėtojams ir šio mokesčio sumokėjimo terminai, informuoja Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).


Praėjusį ketvirtadienį Palangos moksleivių klube vyko „Šviesoforo“ konkursas – antrasis etapas, kurio metu Palangos pradinių klasių mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias apie saugų eismą. Konkurse dalyvavo trijų mokyklų – „Baltijos“ pagrindinės, Pradinės bei Šventosios mokyklų – pradinių klasių atstovai.


Už kieno šiukšles sumoka pensininkai?

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto gyventojas, 2010 11 15 | Rubrika: Miestas

Baigiasi metai, kai Palangos gyventojus užgulė gerokai padidėjusi rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą. Dar šį pavasarį, kai buvo suskaičiuoti visi rinkliavos mokėtojai, buvo aišku, kad pinigų už šiukšles surinksime daugiau, nei reikia sukauptų atliekų išvežimui į sąvartyną.


Ketvirtadienį, posėdžiavusi miesto valdžia dar kartą pakoregavo vietinės rinkliavos mokestį už šiukšles. Šįsyk, priimtas sprendimas palankus verslininkams, kuriems minėto mokesčio našta sumažėjo net kelias dešimtis kartų, tačiau gyventojų problemos taip ir liko neišspręstos. Be to, skubos tvarka buvo pritarta pasiūlymui, kad verslininkai rinkliavą už šiukšles  galės susimokėti nuo...


Pernai lapkritį miesto valdžia įteisino naujus vietinės rinkliavos už šiukšles tarifus bei patvirtino šiukšlių surinkimo tvarką. Naujųjų metų išvakarėse įvykusiame savivaldybės Tarybos posėdyje žengtas antrasis žingsnis – suteikta galimybė juridiniams asmenims vietinę rinkliavą susimokėti pagal deklaruotų komunalinių atliekų kiekį.


Įteisinti naują vietinės rinkliavos mokestį už šiukšles Palangos valdžiai nepavyko. Pagal parengtą sprendimo projektą planuota tarifą už šiukšles skaičiuoti nuo turimo gyvenamojo ploto bei ūkinės veiklos. Tokiam projektui pasipriešino Vyriausybės atstovė Klaipėdos apskrityje Kristina Vintilaitė.


Mažieji palangiškiai parodė savo talentus

„Palangos tilto“ informacija, 2009 03 17 | Rubrika: Kultūra

Kovo 10-osios popietę Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ buvo didelis sujudimas – būrys krykštaujančių vaikų kartu su savo tėveliais bei mamytėmis skubėjo į salę, kurioje tądien įvyko šventinis renginys „Mūsų talentai – Lietuvos gerovei“.


Palangiškiai internete. Kas, kur ir už kiek?

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 29 | Rubrika: Miestas

Savo gyvenimo daugelis be kompiuterio ar juo labiau interneto platybių neįsivaizduoja. Panaršius įvairiausiose interneto svetainėse paaiškėjo, kad palangiškiai – aktyvūs internautai. Virtualioje erdvėje jie pardavinėja įvairius daiktus, ieško pažinčių bei reklamuoja dažniausią savo veiklą – būsto nuomą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas