Palangiškis Kristupas Kerulis sužavėjo Italiją, dalį dainos atlikdamas itališkai

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-20

Rugsėjo mėnesį „Lietuvos Maximalisto” vardą pelnęs ir skatinamąja stipendija muzikos srityje įvertintas palangiškis Kristupas Kerulis nesustoja ir pergalingai atstovauja savo šalį užsienyje. Iš praėjusią savaitę Italijoje vykusio tarptautinio konkurso “TOPVoice. Italia”, kuriame dalyvavo arti 100 atlikėjų iš 9 Europos šalių, jis į Lietuvą parvežė 1-osios vietos taurę bei diplomą.
Tik prieš savaitę atšventusiam 14-ąjį gimtadienį Kristupui teko varžytis 14-15 metų amžiaus kategorijoje. Nors čia jis buvo jauniausias, tačiau tai nesutrukdė pergalingai pasirodyti ir palikti 14 konkurentų užnugaryje.
Šioje amžiaus grupėje pasirodė dalyviai iš 7 šalių, pasižyminčių, ypač stiprų vokalą turinčiais atlikėjais – iš Maltos, Italijos, Rumunijos, Lenkijos, Moldovos, Bulgarijos, Kristupas buvo vienintelis Lietuvos atstovas savo amžiaus grupėje. Lietuvė Milėja Stankevičiūtė konkurse dalyvavo 12-13 metų atlikėjų kategorijoje.
Laimėjęs Konkursą Italijoje, Kristupas gavo kvietimus į kitąmet vyksiančius tarptautinius konkursus Maltoje, Rumunijoje, Bulgarijoje bei JAV.
Sėkmingi jaunojo atlikėjo pasirodymai konkursuose – didžiulis mokytojo Vytauto Valio nuopelnas. Būtent jam, likus savaitei iki išvykimo į Italiją, kilo idėja dainos „See You again” repo dalį, kurią Kristupas atlieka lietuviškai, šį kartą repuoti itališkai.
„Idėja puiki, tik dvejojome, ar tikrai pavyks, nes laiko likę buvo labai mažai, o repą reikėjo išversti, kad rimuotųsi, be to dar ir įsisavinti. Didžiulis Ačiū Vytauto sesei Eglei, kuri ne vienerius metus praleidusi Italijoje, mums mielai sutiko pagelbėti. Kristupui puikiai pavyko repuoti italų kalba, tai liudijo komisijos įvertinimas bei publikos audringos ovacijos po pasirodymo,“ – sakė Kristupo mama Jurgita.
Paklaustas, kas paliko didžiausią įspūdį keturias dienas trukusiame konkurse, palangiškis nedvejodamas įvardino organizatorių staigmeną dalyviams apdovanojimų dieną. Visi dalyviai turėjo galimybę pasijusti išskirtiniais. Kiekvienas dalyvis buvo atvežtas prabangiu automobiliu „Tesla” (jo durys atsidarė lyg sparnai),iš jo išlipus, miesto meras kiekvienam spaudė ranką, po to laukė raudonas kilimas, interviu.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugsėjo mėnesį „Lietuvos Maximalisto” vardą pelnęs ir skatinamąja stipendija muzikos srityje įvertintas palangiškis Kristupas Kerulis nesustoja ir pergalingai atstovauja savo šalį užsienyje. Iš praėjusią savaitę Italijoje vykusio tarptautinio konkurso “TOPVoice. Italia”, kuriame dalyvavo arti 100 atlikėjų iš 9 Europos šalių, jis į...


Po Palangos miesto apylinkės teismo sprendimo, kuriuo buvo pripažinta, kad Kurhauzo bendrasavininkas Gediminas Jacka ir jo šeimos nariai tinkamai prižiūri jiems priklausančią pastato dalį, ir dėl to nėra pagrindo jos paimti į valstybės rankas (to siekia ieškovas, Kultūros paveldo departamentas ir trečiuoju asmeniu byloje esanti Palangos miesto savivaldybė), abi pusės...


Ant Naglio kalno skambėjo dainos ir legendos

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 03 30 | Rubrika: Miestas

Šeštadienio popietę pro Naglio kalną eidami ar dviračiais važiuodami palangiškiai ir miesto svečiai nustebę sustodavo ir skubėdavo kopti į patį kalną, mat nuo jo skambėjo muzika, dainos ir legendos. Čia į „Palangos dienų 2015“ renginių pynę įsiliejęs folkloro ansamblis „Mėguva“ sukvietė svečius pažiūrėti programos „Naglio kalno...


Šiandien Šventojoje gyvenantis beveik dvylikos metų Motiejus – sportiškas, muzikalus, gražus, gyvenimu besidžiaugiantis vaikas. Jo nepažįstantieji vargiai galėtų pagalvoti, jog kūdikystėje berniukas buvo pasmerktas nesulaukti pirmojo savo gimtadienio – Lietuvoje pagalbos jam nebebuvo. Jau beveik dešimt metų praėjo nuo tos dienos, kai, vaikui...


Ant Birutės kalno – lietuviškos ir latviškos dainos

"Palangos tilto" informacija, 2013 10 21 | Rubrika: Miestas

Sekmadienio pavakare nuo Birutės kalno plačiai skambėjo lietuvių ir latvių kalbomis atliekamos dainos. Čia Klaipėdos apskrities latvių asociacijos „Atpūta“ kvietimu rinkosi tie, kas norėjo paminėti baltų vienybės ir Latvijos Nepriklausomybės šventę.


Palangos Birutės parką šeštadienį praturtins liaudiškos melodijos. „Gražiausios žemaičių dainos“ – taip vadinasi paskutinysis ciklo „Ant krašto marės, Palangos miestelėj“ koncertas, vyksiantis jau tradicine tapusioje vietoje – ant Žemaičių kalnelio.


Valstybės vardu Kultūros paveldo departamentas (KPD) apsisprendė Jackų šeimai priklausančią Palangos Kurhauzo dalį perimti į savo nuosavybę. KPD kreipėsi į teismą, kad būtų apribota Jackų šeimos teisė disponuoti savo pastato dalimi. Prieš tai departamentas pranešė Gediminui Jackai, vienam Kurhauzo bendrasavininkų, kad KPD neleis jam net pradėti atstatymo darbų...


„Tai – mano gyvenimo būdas, visas gyvenimas“, - pripažino palangiškis Deividas Budkovas, draugų dar vadinamas Pitu, praėjusį sekmadienį savo talentu iš televizoriaus ekrano pasidalinęs su visais Lietuvos gyventojais. Aštuoniolikmetis vaikinas savo aistra – važinėjimu BMX dviračiu – sugeba užkrėsti daugelį jaunuolių, pats skindamas itin svarbias pergales ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.


Iškritęs pro balkono langą Vilniuje, žuvo palangiškis

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 11 | Rubrika: Kriminalai

Ketvirtadienio vakarą praėjus kelioms minutėms po krepšinio rungtynių, kuomet Lietuvos rinktinė įveikė Argentinos komandą, policijai buvo pranešta, kad sostinėje iš Vilniaus universiteto bendrabučio Saulėtekio alėjoje iškrito žmogus. Vėliau paaiškėjo, jog tai 20-metis palangiškis, neseniai pradėjęs mokslus Vilniaus universitete.


Futboliukas sužavėjo Šventosios moksleivius

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 03 04 | Rubrika: Kultūra

Lyg epidemija ar „smagus virusas“ po Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklas pasklido Lietuvos futbolo federacijos vykdomas projektas „Futboliukas“. Šiemet projekte dalyvauti panoro per 80 mokyklų visoje Lietuvoje, tačiau atrinktos – tik 24. Tarp jų – ir Šventosios pagrindinė mokykla.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas