Palangiškis paaiškino, kodėl nepardavė paties sukonstruoto dviračio už 1000 eurų

Palangos dviračių takais važinėjanti ypatinga transporto priemonė traukia praeivių ir kitų dviratininkų dėmesį. Aukso spalvos dviratis su dviem vairais, daugybe žibintų ir atšvaitų, specialiu veidrodėliu ir komfortišką važiavimą užtikrinančia sėdyne su atlošu – vienintelis visoje Lietuvoje, rašo delfi.lt žurnalistas Mindaugas Milinis.
Sakoma, kad paprastesnės transporto priemonės už dviratį nėra. O jį iš naujo „išrandantys“ tiesiog gaišta laiką. Vyriškis teigė, kad dviračiui panaudotą rėmą nusipirko dviračių remonto dirbtuvėse, kitas dalis taip pat sugalvojo ir įsigijo skirtingose vietose.
„Ilgiausiai užtrukau, kol sugalvojau galinio vaizdo veidrodėlio konstrukciją. Tie du „ragai“ nepatiko ir buvo nepatogūs. Dabar nereikia galvos sukinėti, matau, kas vyksta už nugaros“, – sakė Algimantas.
Dviratyje palangiškis sukonstravo du vairus, kuriu vienas skirtas važiuojant ilgą atstumą, kitas, įtaisytas virš pirmojo, reikalingas poilsiui.
„Pavyzdžiui, važiuojant nuo kalno, kai norisi išsitiesti ir atsilošti. Tam sugalvojau ir sėdynės atlošą, kad nugara pailsėtų“, – paaiškino savojo išradimo paskirtį ponas Algimantas. Dviračio saugumui jis skyrė ypatingą dėmesį, todėl įtaisė galybę žibintų ir atšvaitų, kad būtų matomas iš toli. Taip pat prie vairo pritvirtino dūdelę, kurią pūstelėjus išgaunamas garsas išsyk atkreipia užsižiopsojusių dviratininkų ar pėsčiųjų dėmesį ir priverčia traktis iš kelio. Palangiškis dviračiu važinėja kasdien ir griežtai laikosi eismo taisyklių. „Jei draudžiama važiuoti J. Basanavičiaus gatve, aš ja nevažiuoju. Pasirenku kitą maršrutą. Tie, kurie nesilaiko draudimo, elgiasi blogai“, – pastebėjo ponas Algimantas.
„Labai dažnai mano dviratį fotografuoja ir visi juo žavisi. Vienas žinomas palangiškis už jį man siūlė 1000 eurų, bet nepardaviau. Pasakiau, tegu pats susikonstruoja. Nes brangiausiai jame kainuoja ne atskiri mazgai ar konstrukcijos dalys, o mano sugaištas laikas“, – sakė palangiškis.
„Delfi“ žiniomis, Algimantas dviračio už 1000 eurų nepardavė todėl, kad buvo pasiūlyta per maža suma. Tokią sumą siūlęs „pirkėjas“ teigė, kad išradėjas už jį norėtų gauti 5000 eurų.
Mindaugas Milinis, Delfi.lt žurnalistas
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Panorę į Naujuosius metus žengti didžiuosiuose Lietuvos miestuose ar kurortuose dar gali pasirūpinti vieta apsistoti.
Ekspertai ramina: nekilnojamojo turto rinka nesustojo, sandoriai vyksta, tačiau kartkartėmis pasirodančios naujienos apie vis labiau brangstančias statybines medžiagas, trūkinėjančias tiekimo grandines ar bendroves, informuojančias, jog stabdo statybas, išties gąsdina planuojančius įsigyti būstą. Mat klausimas: pirkti dabar ar palaukti kaip niekad aktualus.
Šiaulių apylinkės prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje vienas asmuo kaltinamas iš vartojimo kreditų įmonių apgaule pasisavinęs beveik 23 tūkst. eurų, o kitas – ėmęs kreditus žmonėms sukčiaudamas.
Palangiškis paaiškino, kodėl nepardavė paties sukonstruoto dviračio už 1000 eurų
"Delfi", 2021 07 19 | Rubrika: Jūros vaikai
Palangos dviračių takais važinėjanti ypatinga transporto priemonė traukia praeivių ir kitų dviratininkų dėmesį. Aukso spalvos dviratis su dviem vairais, daugybe žibintų ir atšvaitų, specialiu veidrodėliu ir komfortišką važiavimą užtikrinančia sėdyne su atlošu – vienintelis visoje Lietuvoje, rašo delfi.lt žurnalistas Mindaugas Milinis.
Populiarių kurorto kavinių „A-petit“ ir „Šilelis" savininkas Gediminas Gečas "vaiko" peles: banke - vos 10 000 eurų, yra pasiskolinęs ir negrąžinęs 33 830 eurų, o automobilio vertė – vos 2 500 eurų
"Palangos tilto" informacija, 2020 08 07 | Rubrika: Miestas
Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...
Skinasi kelią Palangiškio kortelė: dviračio išradinėti nereikėjo
Rasa GEDVILAITĖ, 2017 11 06 | Rubrika: Miestas
Praėjusią savaitę Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstomas klausimas dėl Palangiškio kortelės. Palangiškiams tai – naujiena, tačiau, kaip juokavo „Palangos tilto“ pašnekovai, dviračio išradinėti nereikėjo – tokia kortele naudojasi kiti miestai jau keletą metų.
1000 kilometrų lenktynių finišo liniją Palangoje pirmas kirto lietuvis
Pagal Viešųjų ryšių agentūros „Visus Bonus“ pranešimą spaudai, 2013 07 15 | Rubrika: Miestas
Tradicines 1000 kilometrų autolenktynes savaitgalį laimėjo Nemunas Dagilis, atstovaujantis komandai „General Financing-Autopaslauga“. Jis pirmasis kirto 1000 kilometrų lenktynių finišo liniją, anksčiausiai įveikęs šią distanciją sudarančius 334 ratus.
Ant dviračio iš Palangos į Klaipėdą – ir istorinė pažintinė kelionė
2012 07 30 | Rubrika: Nuomonės
Esu prisiekusi dviračių mėgėja, tad, ko gero, nėra geresnio būdo išbandyti save, kaip sėsti ant dviračio ir pasipustyti padus į Klaipėdą. Taip ir padariau. Čia – mano įspūdžiai. 35 kilometrų kelionė „Vis tiek turi baigtis kada tas takas“, – galvoju sau. Baigėsi. Už maždaug 35 kilometrų. Po daugiau nei valandos jau nukabinus...
Palangos meras dažniau sės ant dviračio, kai taps Amsterdamo meru
Ugnė RAUDYTĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2010 09 26 | Rubrika: Miestas
Trečiadienį, tarptautinę dieną be automobilio, Lietuvoje minėjo daugelis šalies savivaldybių - kvietė gyventojus nesinaudoti tą dieną savo automobiliu, o vaikščioti pėsčiomis arba važiuoti dviračiu. Bet didžioji dauguma Palangos valdininkų su meru V. Stalmoku priekyje tądien neatsisakė automobilio patogumų. Kas, jeigu ne savivaldybės vadovai savo asmeniniu pavyzdžiu, turėtų kurti Palangos...
Valdžia paaiškino, kodėl perkama vaistinė
Dalia JURGAITYTĖ, 2009 12 04 | Rubrika: Miestas
Palangos miesto savivaldybės taryba, atsižvelgusi į Vyriausybės atstovės Klaipėdos apskrityje Kristinos Vintilaitės teikimą dėl 33 kv. m patalpų ir kiemo statinių, priklausančių UAB „Palangos vaistinė“, pirkimo, papildė ankstesniame posėdyje priimtą sprendimą, nurodydama Vyriausybės nutarimą, kuriuo reglamentuojamas nekilnojamojo turto įsigijimas.