Tris paras be elektros gyvenusiam Petrui Cirtautui padėjo mero Šarūno Vaitkaus reagavimas į "Palangos tilto" žinutę. Elektra jau yra!

Palangos tiltas, 2020-03-15
Peržiūrėta
1675
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pradingus elektrai po praėjusio ketvirtadienio vakaro- penktadienio rytmečio audros, palangiškis Petras Cirtautas, gyvenantis Palangoje, Gintaro g. 17., tris dienas  desperatiškai ieškojo pagalbos: "Jau trečią dieną po ketvirtadienio vakarą - penktadienio naktį siautusios audros dar neturime atstatyto elektros energijos tiekimo. Elektros neturi ir mano kaimynas, nors gatvėje elektra jau yra. Skambinau ESO - jie net nenori kalbėtis, aiškina, kad dar labai daug gyventojų yra su sutrikusiu elektros energijos tiekimu, arba jos visai nėra, o tarnyba nėspėja suktis. Aš sergu rimtomis ligomis, man elektra tiesiog būtina," - sekmadienį, kovo 15 d., paskambinęs į "Palangos tiltą" guodėsi palangiškis. Į palangiškio pagalbos šauksmą sureagavo meras Šarūnas Vaitkus, kuris pirmadienio ankstyvų rytą susisiekė su "Palangos tiltu" ir, gavęs P. Cirtauto telefono numerį, pavedė savo patarėjui Pranui Žeimiui paskambinti jam, o vėliau- į ESO. "Elektros tiekimas minėtam palangiškiui jau yra atstatytas. Kviesčiau palangiškius, kurie susiduria su problemomis šiuo metu skambinti ne tik redakcijai, tačiau apie jas pranešti ir Savivaldybei. Tik taip galėsime reaguoti ir pagal galimybes operatyviai padėti. Esame davę Savivaldybės darbuotojams itin jautriai ir operatyviai pagal g limybes reaguoti į palangiškių problemas," - sakė meras Š. Vaitkus. Redakcija primena, kad su Savivaldybe, paskelbus karantiną dėl koronaviruso, galima susisiekti e-paštu [email protected] arba telefonu  8 460 48705.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Ar gali būti, kad Lietuvai jau registruojant itin mažai naujų COVID atvejų, o daugumai ligonių jau pasveikus, vienas koronaviruso nešiotojas, kuriam liga buvo nustatyta kovą, iki šiol neišgirdo iš gydytojų, kad jis jau yra sveikas? Neįprasta istorija domėjosi "Palangos tiltas."


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Pradingus elektrai po praėjusio ketvirtadienio vakaro- penktadienio rytmečio audros, palangiškis Petras Cirtautas, gyvenantis Palangoje, Gintaro g. 17., tris dienas desperatiškai ieškojo pagalbos, o jos sulaukė ankstyvą pirmadienio rytą.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius