Palangoje – dalyvių skaičiumi rekordinis teniso turnyras

Palangos tiltas, 2023-07-27
Peržiūrėta
6453
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Teniso turnyras "Profitus" taurei laimėti (Aldo Kazlausko nuotr.) FOTO: ORGANIZACIJOS NUOTR.
Teniso turnyras "Profitus" taurei laimėti (Aldo Kazlausko nuotr.) FOTO: ORGANIZACIJOS NUOTR.

Liepos viduryje Palanga buvo tapusi Lietuvos teniso mėgėjų sostine. Didžiausia šios sporto šakos entuziastus jungianti interneto platforma ir turnyrų organizatorius „Teniso namai“ čia surengė turnyrą „Profitus“ taurei laimėti, į kurį sugužėjo net 164 dalyviai. Anot turnyro organizatorių, pagal dalyvių skaičių tai kol kas yra didžiausias savaitgalio jų bet kada rengtas turnyras.

Varžybų dalyviai pagal pajėgumą buvo suskirstyti į šešis divizionus – tris vyrų dvejetų, du mišrių dvejetų ir moterų dvejetų. 

Pajėgiausios vyrų Masters grupės čempionais tapo Robertas Zelickas ir Arnas Zilnys, finale 6:2 3:6 10:3 įveikę Liną ir Marių Mėgelaičius. Top divizione niekas neprilygo Raimondui Griciui ir Mindaugui Volungevičiui, kurie lemiamame susitikime 6:0 6:3 sutriuškino Dainių Diržauską ir Andrių Morkevičių. Top Challenge pogrupio finale Tomas Kvaraciejus ir Aurimas Zimnickas 6:3 5:7 10:7 įveikė Mindaugą Gedminą ir Dainių Stundį.

Stipriausiame mišrių dvejetų divizione nugalėtojų vardas atiteko Inesai Narkutei ir A. Zilniui. Lemiamame susitikime jie 6:4 6:4 nugalėjo Mariją Šiaučiūnaitę ir Tomą Bagdanskį. Žemesnio pogrupio finale Lidija Žylevičienė ir Vaidas Žylevičius 6:2 6:2 įveikė Gretą Misiūrienę ir Žilviną Baltmiškį. 

Įtemptame moterų dvejetų turnyro finale Edita Papečkienė ir Neringa Siumbrienė 6:4 7:6(4) įveikė Gintarę Jančytę ir Stefaniją Jokštytę. 

Tris dienas dešimtyje Palangos kortų vykusio turnyro dalyviai iš viso sužaidė per 150 susitikimų. Daugiausiai čempionų vardų „Profitus“ turnyre – net 4 – šiemet iškovojo varžybų šeimininkai palangiškiai. Čempionų taurės taip pat iškeliavo į Vilnių, Klaipėdą, Alytų, Marijampolę ir Telšius. Iš viso turnyre buvo sunaudota daugiau kaip 500 teniso kamuoliukų.

Palangoje vykęs turnyras yra jau tradicinės „Teniso namų“ vasaros „Dvejetų taurės“ varžybų dalis. Birželį pirmasis serijos turnyras buvo surengtas Birštone, o rugsėjo 15-17 dienomis „Dvejetų taurės“ sezonas pasibaigs varžybomis Druskininkuose. 

„Teniso namai“ jungia beveik 6 tūkst. teniso ir padelio žaidėjų visoje šalyje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos viduryje Palanga buvo tapusi Lietuvos teniso mėgėjų sostine. Didžiausia šios sporto šakos entuziastus jungianti interneto platforma ir turnyrų organizatorius „Teniso namai“ čia surengė turnyrą „Profitus“ taurei laimėti, į kurį sugužėjo net 164 dalyviai.


Liepos 6–7 dienomis Palangoje praūžė jau tradiciniu tapęs kviestinis teniso turnyras „Nordstreet Tennis Cup“. 


Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje, gruodžio 7 dieną, jau dešimtą kartą vyko tradiciniu tapęs skaitovų antrąja užsienio kalba konkursas „Kalėdiniai skaitymai“. 


Liepos 8–9 dienomis Palangoje šurmuliavo jau tradiciniu tapęs kviestinis teniso turnyras „Nordstreet Tennis Cup“. 


Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė. Čia susirinko visi teniso mylėtojai ir entuziastai, tarp kurių buvo ir Edgaras Jankauskas, Ervinas Kvitkauskas, Vladas Numavičius ir kiti.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Vasario 8 dieną Palangos miesto savivaldybėje vykusios Kraujo donorystės akcijos sėkmė pranoko organizatorių – VšĮ Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos filialo darbuotojų – lūkesčius. Norą dalyvauti neatlygintinos donorystės akcijoje pareiškė 58 kurorto gyventojai. Gydytojui patikrinus bendrą šių savanorių sveikatos būklę, donorais tapo 45 palangiškiai.


Šį savaitgalį prasideda tradicinis ITF Palanga OPEN teniso turnyras. Džiugu, kad jau 51 kartą į Palangą susirinks ne tik stipriausi Lietuvos teniso žaidėjai, bet ir stiprūs žaidėjai iš užsienio.


Šių metų, vasario 25  dieną, Palangos senojoje gimnazijoje vyko stalo teniso turnyras mokyklos 90-mečiui paminėti. Varžybas organizavo šios mokyklos IIIb gimnazinės klasės moksleiviai T. Aleksandras ir M. Šimkus. Savo jėgas išbandyti ir linksmai praleisti laiką galėjo visi senosios gimnazijos moksleiviai. Žaidime dalyvavo net  14 komandų, kurių kiekvieną...


Linijinių šokių festivalyje – rekordinis dalyvių skaičius

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 15 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį J.Basanavičiaus gatvėje tradiciškai rinkosi linijinių šokių mėgėjai. Šiemet jų skaičius buvo rekordinis – 2 tūkst. 100 šokėjų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius