Palangoje – egzotika suaugusiam, o ypač vaikui: už keliolika eurų nubusite traukinyje prie jūros

Palangos tiltas, 2023-08-10
Peržiūrėta
1560
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga Camping Compensa nuotr.
Palanga Camping Compensa nuotr.

Miegoti traukinyje ir nubusti prie pat jūros? Laisvai. O ir atsieis vos keliolika eurų. Tokią taupią pramogą siūlantis kempingas Palangoje pasakoja kasmet sulaukiantis ne tik įmonių, kurios taip apgyvendina savo darbuotojų kompanijas, bet ir tėvų, šitokiu būdu supažindinančių savo vaikus su transporto priemone, kurioje kai kurie mažieji nė nėra buvę.

Pramoga už labai padorią kainą 

Kol dažnas vyresnės kartos atstovas nakvynę traukinyje yra patyręs bent vieną naktį, jauniausiems lietuviams tai – tikrų tikriausia egzotika. Palangoje įsikūręs kempingas kviečia naktį leisti traukinio vagono lovoje ir už tai nepakloti nė dvidešimtinės. 

Para asmeniui permiegoti tokioje netradicinėje vietoje kainuos 17 eurų, į šią kainą įeis lova kajutėje, galimybė naudotis bendra virtuve ir tualetu. Dušai taip pat yra, vienas užėjimas į dušą čia atsieis papildomą eurą. Iš viso yra 9 kupė, kurių kiekvienoje – po keturias lovas.

„Per vasarą turime bent 4 – 5 užsakymus, kai įmonės išsinuomoja visą traukinio vagoną. Tokiu atveju skaičiuojame po 50 Eur viena kupė. Įmonė čia apgyvendina visus savo darbuotojus, kartais jų būna ir mažiau nei 36. Keturiems suaugusiems žmonėms vienoje kupė gal kiek ankštoka, tad dažniausiai apsistoja dviese arba du suaugę ir vaikas“, – Delfi pasakoja kempingo administratorius Deividas Biržys.

Rekordas – 10 dienų: lietuviai pamėgo ne tik palapines, bet ir kemperius 

Anot pašnekovo, itin populiarus pasirinkimas – tėvai apsigyvena palapinėje, o jų atžalos – traukinio vagone. Tai – unikali patirtis ne vienam šiuolaikiniam vaikui, mat daugybei jų nė karto gyvenime neteko ne tik kad miegoti traukinyje, bet net ir juo kažkur vykti.

„Praeitą vasarą turėjome nemažai keliautojų, kurie važiuoja po visa Europą mašina, apsistoja traukinio vagone. Rekordas, man regis, – 10 dienų apsistojimas traukinio vagone. Tai dažniau nuotykių ieškantys žmonės“, – kalba administratorius ir priduria, jog viena įdomesnių pramogų traukinio vagone, pritraukianti suaugusius ir ypač vaikus – galimybė patraukti autentišką traukinio stabdį. Autentika šiame vagone – esminis raktažodis, tad ir į antro aukšto lovą lipsite ištraukiamomis kopetėlėmis.

D. Biržio teigimu, lietuviai vis dažniau renkasi poilsį nebe stacionariuose būstuose: palapinių zona vasarą būna tiesiog sausakimša, o vis daugiau tautiečių renkasi poilsiauti ir savo kemperiuose. Visgi, hostelių lietuviai vis dar neprisijaukina – mintis ilsėtis su nepažįstamais žmonėmis dalinantis kambarį čia vis dar neatrodo itin patraukli, nors užsienyje toks taupus poilsio variantas – net labai populiarus.

DELFI

Justina Asakavičiūtė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje savaitgalį vyksta didžiulis kurortinio sezono pradžios festivalis „Myliu Palangą“, sutraukęs minias poilsiautojų.


Palangoje atostogautojų neužimtų ir nerezervuotų kambarių vasaros sezonui dar yra labai daug, sako Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė. Vis tik, jei šį savaitgalį nusprendėte praleisti prie jūros, reiktų suskubti.


Nutraukta Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmuose nagrinėta civilinė byla dėl keliolikos tūkstančių eurų išieškojimo iš buvusio Kretingos rajono savivaldybės tarybos nario, tautodailininko Raimundo Puškoriaus.


Menininkų Vytauto Karčiausko ir Eugenijos Karčiauskienės kūrinys – skulptūra „Rytas prie jūros“ – perduota Palangos miesto savivaldybei – penktadienį pasirašyta šios skulptūros dovanojimo sutartis. Ją parašais patvirtino skulptūros autoriai ir Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Miegoti traukinyje ir nubusti prie pat jūros? Laisvai. O ir atsieis vos keliolika eurų.


Palanga – miestas prie jūros, turintis ypatingą aurą. Prancūzų rašytojas Alber'as Camus yra pastebėjęs, kad „kai kurios išskirtinės vietovės, pavyzdžiui, pajūrio miestai, atsiveria dangui“.


Neįgaliesiems privažiuoti prie jūros Palangoje tapo patogiau – paplūdimyje ties neįgaliesiems draugišku Lino taku įrengtas iki pat vandens vedantis plastiko takas su nuolydžiu į jūrą.


Apartamentai prie jūros - nuo 30 Eur! Kambarių rezervacija: ▪️internetu – booking.apartamentaitenisas.lt ▪️el. paštu – [email protected] ▪️telefonu – (8 460) 58033


Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Plungės apylinkės teismo sprendimą, kuriuo buvusi sodininkų bendrijos valdybos pirmininkė privalės atlyginti keliolika tūkstančių eurų sodininkų bendrijai padarytą žalą. Civilinę bylą pirmąja instancija nagrinėjo šešiolikos metų teisėjo darbo patirtį turintis Plungės apylinkės teismo Plungės...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius