Palangoje – tradicinės Rotary sporto žaidynės ir labdaros bėgimas

Palangos tiltas, 2022-08-24
Peržiūrėta
1325
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje – tradicinės Rotary sporto žaidynės ir labdaros bėgimas

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį šimtai rotariečių su šeimomis susirinks į Palangoje vyksiančias tradicines sporto žaidynes – „Rotariadą“. Jau dvidešimt pirmą kartą rengiamoje rotariečių sporto šventėje tikimasi sulaukti arti tūkstančio dalyvių iš Lietuvos bei svečių iš užsienio šalių, kurių tikslas ne tik pasportuoti, bet ir paremti Lietuvos paralimpiečius. Šiemet rotariečiai sieks dar daugiau – pirmą kartą rengiamame labdaros bėgime surinktas lėšas skirs gėlo vandens stotelių įrengimui kurorte.

Rugsėjo 1-4 dienomis Palangos sporto arenas ir aikštynus užplūsiantys  rotariečiai susirungs 14-likoje skirtingų sporto rungčių, tokių kaip paplūdimio tinklinis, krepšinis, šachmatai, tenisas, biliardas, smiginis, golfas ir kitų. Varžybose bus išdalinti 27 medalių komplektai.

Į Palangą atvyks ir Lietuvos paralimpinio komiteto delegacija. Paralimpiečiai Rotariados dalyvius ir svečius jau yra supažindinę su dviem paralimpinėmis rungtimis – rutulio stūmimu ir tinkliniu sėdint. Pastaroji rungtis šiemet Rotariadoje pirmą kartą taps įskaitine. 

Nors visus vienys sportas, tačiau šventės dalyviai sau kelia dar didesnių tikslų. 

 „Šiemet pirmą kartą šalia tradicinių sporto rungčių varžysimės ir labdaros bėgime „Už švarią Baltiją“, kuris vyks rugsėjo 3 dieną. Visos bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos gėlo vandens stotelių įrengimui kurorte. Kviečiame prisijungti visus, kam svarbi ekologija. Tikimės, kad pastatytos gėlo vandens stotelės ženkliai sumažins plastiko vartojimą kurorte“, – sakė Lietuvos Rotary apygardos valdytoja Jurgita Turulienė.

Pati įveikusi 10 maratonų – Vilniuje, Kaune, Niujorke, Berlyne, Čikagoje ir Bostone, šį rudenį startuoti besiruošianti Londono maratone, J. Turulienė visus kviečia jungtis ir bėgti už ekologiją.

„Kviečiame kartu bėgti ne tik rotariečius ir jų šeimų narius, bičiulius, bet ir Palangos, Klaipėdos aplinkinių regionų gyventojus, kurorto svečius, visus kuriems svarbi aplinkosauga ir Baltijos jūra. Ir nesvarbu, ar bėgsite, o gal tik eisite. Pagal galimybes, galėsite pasirinkti trasos, kuri vingiuos gražiausiomis kurorto vietomis, ilgį“, – registruotis bėgimui kvietė Rotary valdytoja Jurgita.

5 km trasa vingiuos nuo Palangos stadiono per botanikos parką, Meilės alėją, Palangos tiltą ir Basanavičiaus gatvę. Norintys įveikti 10 km, ta pačia trasa bėgs dukart. Nemokamai vieną ratą Palangos stadione kviečiami bėgti vaikai iki 12 metų.

„Darna su gamta ir vieni kitais yra mūsų gražios ateities garantas. Kartu mes galime daugiau, todėl kviečiu visus jungtis į bėgimą „Už švarią Baltiją” ir prisidėti prie kilnaus šio renginio tikslo - gėlo vandens stotelių pastatymo Palangoje, kurios skatins naudoti mažiau plastiko! Ateitis priklauso nuo mūsų, todėl svarbūs net patys mažiausi žingsneliai!", – sako viena iš bėgimo ambasadorių, vidutinių ir ilgų nuotolių bėgikė, daugkartinė Lietuvos čempionė, olimpietė Vaida Žūsinaitė.

Registracija į labdaros bėgimą čia : https://bit.ly/3R40d37 

 

Lietuvos Rotary apygardos inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau šią savaitę Palangoje griaudės gražiausių ir greičiausių sportinių automobilių varikliai – vyks tradicinės tarptautinės „Aurum 1006 km“ lenktynės. 


Pirmąjį rugsėjo savaitgalį Lietuvos pajūryje rengiamos XXI- osios tradicinės Lietuvos Rotary klubų sporto žaidynės „Rotariada“, kurių metu bus renkama parama Lietuvos paralimpiniam komitetui. 


Pirmąjį rugsėjo savaitgalį šimtai rotariečių su šeimomis susirinks į Palangoje vyksiančias tradicines sporto žaidynes – „Rotariadą“.


Druskininkuose Palangos meras Šarūnas Vaitkus pristatė 2025 m. XII Pasaulio lietuvių sporto žaidynių viziją: Palangos miesto istoriją, gamtą, kultūrą, sporto bazes, tradicijas ir infrastruktūrą. 


Pasaulio lietuvių sporto žaidynės 2025 metais vyks Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2022 06 22 | Rubrika: Miestas

Pasaulio lietuvių sporto žaidynės – tarptautinis, gilias tradicijas turintis sporto renginys, suburiantis tūkstančius Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių mūsų tautiečių, ir ši sporto fiesta 2025 metais vyks Palangoje.


Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis” jau daugelį metų įsijungia į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos organizuojamą projektą „Lietuvos mažųjų žaidynės”. 


Šį savaitgalį šimtai rotariečių su šeimomis susirinks į Palangoje vyksiančias tradicines sporto žaidynes – „Rotariadą“. Jau dvidešimtą kartą rengiamoje rotariečių sporto šventėje tikimasi sulaukti arti tūkstančio dalyvių iš Lietuvos Rotary, Rotaract, Interact klubų bei svečių iš užsienio šalių kurių tikslas ne tik pasportuoti, bet ir paremti Lietuvos paralimpiečius.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Ar paramos ir labdaros Palangoje nėra kam... padalinti?

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2015 12 03 | Rubrika: Miestas

Artėjant didžiausioms metų šventėms vis dažniau – ir, ko gero, įkyriau – esame kviečiami ir raginami aukoti įvairių labdaros ir gerumo akcijų metu, tuomet renkamos lėšos vaikams, sunkiai besiverčiančioms šeimoms, onkologiniams ligoniams ir visiems, kuriems reikia vienokios ar kitokios pagalbos. Palangiškiai noriai aukoja, bet, pasirodo, kad surinktos...


„Coca-Colos“ labdaros karavanas apsilankė ir Palangoje

Palangos kultūros centro direktorius Nerijus Stasiulis, 2010 12 19 | Rubrika: Miestas

Gruodžio 15 dieną Palangos Baltijos jūros šalių Kalėdų alėjoje svečiavosi A. Adamkienės labdaros fondo ir kompanijos „Coca – Cola“ jau vienuoliktą kartą organizuojamas Kalėdų karavanas. Šiais metais labdaros karavanas važiuodamas per Lietuvą rinko aukojamą sportinį inventorių, kurį vėliau padovanos 14 kaimo mokyklų. Džiugu, kad Kalėdų Senelį, atvykusį su vienu iš šviesos instaliacijomis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius