Palangoje – ypatingas Alano Chošnau vasaros vakaras
Rugpjūčio 19 dieną Palangos koncertų salėje Alanas Chošnau surengs koncertą „Ypatingas vasaros vakaras“. Į pajūrį atlikėjas atvyksta su gyva grupe ir programa, kurioje skambės tiek klausytojams gerai žinomos dainos, tiek dabartinę jo kūrybos kryptį atspindintys kūriniai.
Po pavasarį didelio publikos dėmesio sulaukusio akustinio etapo Palangoje Alanas Chošnau renkasi kitą koncertinę formą. Rugpjūčio 19-osios vakarą jo muzika skambės gyvai su grupe – plačiau, ritmiškiau ir su didesniu sceniniu pulsu, tačiau išlaikant tai, kas svarbiausia jo kūryboje – žodį, emociją ir ryšį su publika.
„Man svarbu, kad kiekvienas koncertas turėtų savo nuotaiką ir savo prasmę. Palangoje norisi ne tiesiog dar vieno pasirodymo, o vakaro, kuris turėtų eigą, kvėpavimą ir energiją. Kad muzika išlaikytų artumą, bet kartu turėtų ir jėgos“, – sako Alanas Chošnau.
Palangoje skambėsianti programa bus sudaryta taip, kad gyvos grupės formatu atsiskleistų ir klausytojų pamėgtos dainos, ir naujesni kūriniai. Tai vasaros vakaras pajūryje, kuriame susitiks muzika, koncertinė energija ir Alano Chošnau kūrybai būdingas emocinis tikslumas.
Bilietus platina Bilietai.lt.
Parengta pagal pranešimą spaudai
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Palangoje – ypatingas Alano Chošnau vasaros vakaras
2026 06 02 | Rubrika: Miestas
Rugpjūčio 19 dieną Palangos koncertų salėje Alanas Chošnau surengs koncertą „Ypatingas vasaros vakaras“. Į pajūrį atlikėjas atvyksta su gyva grupe ir programa, kurioje skambės tiek klausytojams gerai žinomos dainos, tiek dabartinę jo kūrybos kryptį atspindintys kūriniai.
2025-ieji paskelbti Mikalojaus Konstantino Čiurlionio metais – visoje Lietuvoje pagerbiamas šio genialaus kūrėjo palikimas.
Netrukus į kiekvienus namus pasibels gražiausios metų šventės – šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Tai – ypatingas laikas, kuomet sustoja skubėjimas, širdys prisipildo šilumos ir gerumo, o šventinių žvakelių šviesa, imbierinių sausainių kvapas ir artimųjų juokas sukuria ypatingą jaukumą. Tai – metas, kai tikime stebuklais ir patys juos kuriame.
Klaipėdoje ir Palangoje pavogti 7 dviračiai – vienas buvo ypatingas
2024 07 16 | Rubrika: Miestas
Klaipėdos ir Palangos pareigūnai ieško nusikaltėlių, vagiančių dviračius. Vien per praėjusią parą gauti pranešimai apie septynias dviračių vagystes. Vienas dviratis buvo itin brangus.
Festivalis „Myliu Palangą 2024“ šį savaitgalį bus neabejotinai ypatingas – miestas šiemet mini 200 metų sukaktį, kuomet Palangos valdą įsigijo grafai Tiškevičiai ir pradėjo čia kurti kurortą,tad šiai garbingai giminei šventėje bus skiriamas didelis dėmesys.
Didžiulio ažiotažo sulaukęs Just. Marcinkevičiaus kūrybos vakaras atkeliauja į pajūrį
2024 05 27 | Rubrika: Miestas
Rekordinį žiūrovų skaičių sostinėje pritraukęs Just. Marcinkevičiaus kūrybai atminti skirtas vakaras atkeliauja ir į pajūrį. Vienintelis, unikalus ir nepakartojamas kūrybos vakaras „Ašara Dievo aky...“ vyks birželio 20 d. 19 val. Palangos koncertų salėje.
Martynas Levickis: „Pasimatymas Palangos Kurhauze bus ypatingas“
2021 07 22 | Rubrika: Kultūra
Kol dauguma akordeonistą Martyną Levickį pratę sutikti sausakimšose salėse, stovint prieš jo vadovaujamus ansamblius ar pasirodant drauge su kitais atlikėjais, šis muzikos „Don Kichotas“ vis dar nepaliauja ieškoti unikalaus solo akordeono skambesio.
Už 2 500 eurų parduodama Palangos interneto svetainė www.palangoje.info
"Palangos tilto" informacija, 2020 02 24 | Rubrika: Miestas
Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.
Rimantas Mikalkėnas: „Palanga – labai ypatingas miestas...“
Simona POCYTĖ, 2012 06 21 | Rubrika: Miestas
Apie Palangą, buvusią, esamą ir būsimą, kalbėjome su Lietuvos ir Palangos savivaldybės politiniu bei visuomenės veikėju, „Šiaulių banko“ Palangos skyriaus direktoriumi Rimantu Mikalkėnu. – Ar Palangos gyventojai turi savitų bruožų, skiriasi nuo kitų Lietuvos miestų gyventojų? – Aš manau, kad taip. Kurortų gyventojai daugiau mato, čia...
