Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto kompleksas (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2024-05-11
Peržiūrėta
625
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje atidarytas  ekstremalaus sporto kompleksas (FOTO GALERIJA)

Palangos jaunuoliai nuo šiol turi dar vieną erdvę, skirtą aktyviam laisvalaikiui – Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto aikštynas. Jujo džiaugiasi ne tik jaunimas, bet ir kiti bendruomenės nariai, kurorto svečiai.

Ekstremalaus sporto šakoms atstovaujantys šio sporto entuziastai vienbalsiai pripažįsta – aikštynas jau pirmąjį savaitgalį tapo itin populiarus. Neabejojama, kad Ekstremalaus sporto aikštynas sulauks didelio populiarumo tiek tarp jau pažengusių ekstremalų, tiek ir tarp pradedančiųjų, bei paskatins lankytojus daugiau laiko praleisti gryname ore, sportuojant, aktyviai leidžiant laisvalaikį. 

Palangoje, kaip ir visoje šalyje, ekstremalus sportas darosi vis populiaresnis, tad šiam tikslui pritaikyta erdvė neabejotinai pradžiugino visus bendruomenės narius, o išskirtinai – kurorto jaunuolius. Į Ekstremalaus sporto aikštyno atidarymą susirinko gausus būrys jaunųjų šios sporto šakos entuziastų, jų šeimų narių. Juo labiau kad ilgai lauktos aikštelės atidarymo metu susirinkusiuosius nudžiugino pramoga - alternatyvaus roko grupės „Egomašina“ pasirodymai ir BoardSports riedlentininkų bei BMX LT komandų parodomieji važiavimai. 

Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Seimo narys Mindaugas Skritulskas, BMX dviračių asociacijos pirmininkas Karolis Lamsargis. Lietuvos riedlenčių asociacijos prezidentas Einius Žiūkas, ekstremalaus sporto aikštelės rangovas – UAB „Kesrama“ projektų direktorius Egidijus Daukšys bei Palangos klebonas Kęstutis Balčiūnas. 

Kurorto meras Š. Vaitkus pasidžiaugė, kad nuo šiol Palangos jaunuoliai turi dar vieną erdvę, skirtą aktyviai leisti laisvalaikį. Už tai, kad šiandien šis aikštynas jau džiugina kurorto jaunuolius, meras dėkojo Palangos miesto savivaldybės administracijai ir Tarybai, rangovams. 

Beveik 1400 kvadratinių metų ekstremalams skirta erdvė su riedlenčių ir hibridiniais elementais, pritaikyta riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių sportą mėgstantiems jaunuoliams, įkurta S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, šalia Sporto centro (Sporto g. 3). 

Siekiant sukurti kuo patogesnę bei saugesnę aikštelę, rengiant ją buvo konsultuojamasi su ekstremalaus sporto profesionalais bei atsižvelgta į jų patarimus. Išklausyti ir bendruomenės išsakyti siūlymai bei pageidavimai. 

Palangos ekstremalaus sporto aikštynas skirtas įvairaus lygio sportininkams – tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems ar aktyviai sportuojantiems. Jis suskirstytas į keletą skirtingų zonų: viena iš jų daugiafunkcinė, skirta riedutininkams, riedlentininkams ir BMX dviratininkams, antroji – riedučiams ir riedlentėms, trečioji – BMX dviratininkams. 

Moderniame aikštyne įrengta daugiau kaip 30 įvairaus sudėtingumo ekstremalaus sporto mėgėjams tinkančių įrenginių, sportuojančiųjų patogumui įrengti suolai, dviračių stovai, geriamojo vandens fontanėlis, kita reikalinga mažoji infrastruktūra. 

PT info

Aldo Kazlausko nuotraukos

#PalangaKeičiasi

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto kompleksas (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2024 05 11 | Rubrika: Miestas

Palangos jaunuoliai nuo šiol turi dar vieną erdvę, skirtą aktyviam laisvalaikiui – Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto aikštynas. Jujo džiaugiasi ne tik jaunimas, bet ir kiti bendruomenės nariai, kurorto svečiai.


Šeštadienį, gegužės 11 d., 12 val. visi, mėgstantys aktyviai leisti laisvalaikį, kviečiami į Palangos ekstremalaus sporto aikštyno atidarymą.


Naująją aktyvaus laisvalaikio praleidimo erdvę ekstremalaus sporto mėgėjai galės išbandyti jau netrukus, kadangi rangovai ją įrengti turi iki vasaros. 


Džiugia žinia socialiniame tinkle pasidalijo Palangos miesto meras.


Pirmadienį Savivaldybėje vyko Palangoje planuojamo ekstremalaus sporto aikštyno projektinių pasiūlymų viešasis svarstymas su visuomene. Šio susitikimo metu bendruomenės nariai ne tik susipažino su planuojamo aikštyno sprendiniais, bet ir išsakė savo pasiūlymus bei pastabas. Į bendruomenės nuomonę bus atsižvelgta koreguojant projektinius pasiūlymus. 


Planuojama, kad neilgai trukus Palanga turės modernų ekstremalaus sporto aikštyną – jau yra paskelbtas konkursas šio aikštyno projektavimui, laukiama projektinių pasiūlymų.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Gruodžio 14-18 dienomis Palangos miesto savivaldybės Tarybos nariai Bronius Vaitkus ir Justas Žulkus viešėjo Portugalijoje, Portimao, kur vyko konferencija, skirta urbanistinių (miesto) sporto šakų plėtojimui. B. Vaitkus ir J. Žulkus atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.


Palangos sporto kompleksas duris atvers ateinantį savaitgalį

"Palangos tilto" informacija, 2014 04 03 | Rubrika: Miestas

Olimpinėms, Europos ir pasaulio žaidynėms besirengiantys sportininkai Palangoje pagaliau turės treniruotėms skirtą erdvę: balandžio 12 d. duris atvers tarptautinius standartus atitinkantis universalus sporto kompleksas, savo architektūrine forma primenantis lūžtančią jūros bangą. Jame galės vykti ne tik įvairiausi sporto, bet ir pramoginiai renginiai.


Palangos sporto kompleksas jau primena lūžtančią bangą

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 07 08 | Rubrika: Miestas

Palangoje sparčiai kylančiame universaliame sporto komplekse kasdien triūsia trisdešimt specialistų. „Dirbame sklandžiai ir pagal planą“, - sakė darbus atliekančios UAB „Rūdupis“ statybos darbų vadovas Steponas Milvydas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius