Palangoje bus pradėti ekstremalaus sporto aikštyno įrengimo darbai

Palangos tiltas, 2023-04-13
Peržiūrėta
984
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje bus pradėti ekstremalaus sporto aikštyno įrengimo darbai

Džiugia žinia socialiniame tinkle pasidalijo Palangos miesto meras.

„Džiugi žinia aktyvų laisvalaikį mėgstančiam jaunimui – pasirašyta ekstremalaus sporto aikštyno įrengimo rangos darbų sutartis su konkursą laimėjusia įmone, tad jau netrukus prasidės šios aktyvaus laisvalaikio praleidimo erdvės įrengimo darbai. 

Palangoje, kaip ir visoje šalyje, ekstremalus sportas darosi vis populiaresnis, tad šiam tikslui pritaikyta erdvė neabejotinai pradžiugins kurorto jaunuolius ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjus, šios sporto šakos entuziastus. 

Sutartyje numatyta, kad per metus laiko greta Sporto arenos bus įrengtas ekstremalaus sporto mėgėjams skirtas aikštynas, suskirstytas į keletą skirtingų zonų: viena iš jų bus daugiafunkcinė, skirta riedutininkams, riedlentininkams ir bmx dviratininkams, antroji – riedučiams ir riedlentėms, trečioji – bmx dviratininkams. Moderniame aikštyne numatoma įrengti ne mažiau kaip 10 įvairaus sudėtingumo ekstremalaus sporto mėgėjams tinkančių įrenginių, bus pasirūpinta aikštyno apšvietimu, sportuojančiųjų patogumui bus įrengti suolai, dviračių stovai, geriamojo vandens fontanėlis, kita reikalinga mažoji infrastruktūra“, – socialiniame tinkle rašė Palangos meras.

Jūsų komentaras:

Pajurys 2023-04-14 09:38 (IP: 162.158.222.250)
Liuks, seniai reikėjo, bet geriau vėliau negu niekada... Palangą turėtų būti sporto miestas, Lietuvos sporto oazė...

Taip pat skaitykite

Baigti per pušynus besidriekiančio ir Palangą su Šventąja jungiančio dviračių tako atkarpos nuo Lino tako iki Kontininkų gatvės apšvietimo įrengimo darbai.


Džiugia žinia socialiniame tinkle pasidalijo Palangos miesto meras.


Pirmadienį Savivaldybėje vyko Palangoje planuojamo ekstremalaus sporto aikštyno projektinių pasiūlymų viešasis svarstymas su visuomene. Šio susitikimo metu bendruomenės nariai ne tik susipažino su planuojamo aikštyno sprendiniais, bet ir išsakė savo pasiūlymus bei pastabas. Į bendruomenės nuomonę bus atsižvelgta koreguojant projektinius pasiūlymus. 


Vėžių gatvėje užvirė statybos darbai, tad iki šiol buvęs žvyruotas keliukas per kiek daugiau nei metus laiko pasikeis neatpažįstamai – beveik 500 metrų Vėžių gatvė taps saugesnė tiek vairuotojams, tiek ir pėstiesiems. Bus įrengta pralaida, t.y., užtikrintas susisiekimas su Vilimiškės kvartalu, pasodinti želdiniai.


Planuojama, kad neilgai trukus Palanga turės modernų ekstremalaus sporto aikštyną – jau yra paskelbtas konkursas šio aikštyno projektavimui, laukiama projektinių pasiūlymų.


Nemirsetoje Palangos savivaldybės rūpesčiu baigiami keliuko ir parkavimo aikštelės asfaltavimo darbai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Gruodžio 14-18 dienomis Palangos miesto savivaldybės Tarybos nariai Bronius Vaitkus ir Justas Žulkus viešėjo Portugalijoje, Portimao, kur vyko konferencija, skirta urbanistinių (miesto) sporto šakų plėtojimui. B. Vaitkus ir J. Žulkus atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.


Palangoje pradėti pėsčiųjų perėjų apšvietimo įrengimo darbai. Šiuo metu darbai verda Kretingos bei J. Janonio gatvėse, savo eilės laukia Vytauto g. ir Mokyklos g., o Medvalakio, Sodų bei Taikos gatvėse beliko sumontuoti tik šviestuvus.  


Palangos oro uoste vykdomas ES struktūrinių fondų finansuojamas projektas „Tarptautinio Palangos oro uosto degalų bazės modernizavimas- projektavimas“. Kaip pasakojo Palangos oro uosto direktoriaus pavaduotojas Edmundas Vaišnoras, jau pabaigti tvarkyti visi reikalingi dokumentai ir yra pradėti  darbai. „Jau gavome statybos leidimus ir yra pradėti vykdyti statybos darbai. Šiuo metu...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius