Palangoje dirbantiems medikams – mero padėkos

"Palangos tilto" informacija, 2015-05-04
Peržiūrėta
1819
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje dirbantiems medikams – mero padėkos

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai sulaukė Palangos mero įvertinimo. Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga Palangos Kurhauze surengta šventė, į kurią buvo pakviesti visų didžiausiame šalies kurorte veikiančių sveikatos priežiūros įstaigų medikai. Tarp jų – ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento darbuotojai.
Sveikindamas gausią kurorto medikų bendruomenę su profesine švente, Palangos meras Šarūnas Vaitkus negailėjo gražių žodžių ir padėkų.
Už profesinę kompetenciją, nepailstamą energiją ir meilę mediko darbui Š. Vaitkus padėkas įteikė ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento intensyvios terapijos vidaus ligų gydytojui Kęstučiui Alūzai, intensyvios terapijos anestezijos ir intensyvios terapijos slaugytojai Jūratei Skudraitei ir radiologijos technologei Editai Eilinaitei.
Savo kolegoms gerų žodžių negailėjo ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga, asmeniškai padovanojęs savo fotografijų albumą „Jūra nepozuoja“, o pacientų meilę medikams atskleidęs ligoninės padėkų knygoje įrašytomis eilėmis. „Profesinės šventės proga sveikinu visą sveikatos priežiūros įstaigose plušantį personalą: medikus, slaugytojas, jų padėjėjas, kitus darbuotojus, kurių kiekvieno darbas yra svarbus paciento gerovei. Dėkoju Palangos merui Šarūnui Vaitkui už pagarbą šiai profesijai, už nuostabią šventę“, – sakė J. Sąlyga.
Medikams buvo surengtas styginių kvarteto „Muzica Libera“ koncertas.
Medicinos darbuotojų dienos proga Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai sulaukė ir daugiau įvertinimų. Sveikatos apsaugos ministrė Klaipėdos jūrininkų ligoninės kardiologei, Širdies aritmijų skyriaus vedėjai dr. Sigutei Norkienei suteikė Lietuvos nusipelniusio gydytojo vardą. Uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas penkis Jūrininkų ligoninės darbuotojus už nepriekaištingą darbą, inovacijas ir atsidavimą savo profesijai apdovanojo padėkos raštais. Jie įteikti gydytojui kardiochirurgui Gediminui Kitrai, gydytojai pulmonologei Margaritai Vitkauskienei, bendrosios praktikos slaugytojoms Eugenijai Gigienei ir Lilijai Kumpienei bei slaugytojos padėjėjai Kristinai Venckienei.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio 27 d. Palangoje, Kurhauzo koncertų salėje, paminėta Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Su profesine švente susirinkusius medicinos darbuotojus pasveikino Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus.


Gėlės ir patys nuoširdžiausi padėkos žodžiai antradienį, lapkričio 30 dieną, buvo skirti Šventosios pagrindinės mokyklos darbuotojoms – vyresniajai socialinei pedagogei, etikos, ekonomikos mokytojai Danutei Petkienei ir bibliotekininkei Zofijai Klapatauskienei.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Angelų sargų dienos proga Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė¬ – vakar, pirmadienį, apsilankė Palangos policijos komisariate, pasveikino miesto policijos pareigūnus bei padėkojo jiems už nuoširdų darbą bei rūpestį visų miesto gyventojų bei svečių saugumu. Profesinės šventės proga...


Šilta šventė praėjusio ketvirtadienio vakarą surengta Kurhauze – minint Medicinos darbuotojų dieną, į šventinį renginį sukviesti ne tik kurorto medikai, bet ir visi miestiečiai, norintys pasveikinti šios profesijos atstovus.


Palangoje dirbantiems medikams – mero padėkos

"Palangos tilto" informacija, 2015 05 04 | Rubrika: Aktualios naujienos

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai sulaukė Palangos mero įvertinimo. Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga Palangos Kurhauze surengta šventė, į kurią buvo pakviesti visų didžiausiame šalies kurorte veikiančių sveikatos priežiūros įstaigų medikai. Tarp jų – ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento darbuotojai.


Įsibėgėjus žiemai ir įsivyravus šaltiems orams pagausėjo darbo Jūrininkų ligoninės Palangos departamente dirbantiems medikams, priglaudžiantiems nuo šalčio besislepiančius nuolatinės gyvenamosios vietos neturinčius žmones. Tuo tarpu kitos tarnybos – ugniagesiai, policija, „Palangos vandenys“ ir „Palangos šiluma“ – teigia, jog ši...


Antradienį, Angelų sargų dieną, Palangos policijos komisariato salėje susirinkusiems kurorto pareigūnams skambėjo nuoširdžios padėkos už jų sunkų ir pasiaukojamą darbą. Profesinės šventės proga policininkus sveikino ir miesto pasaulietinės, ir dvasinės valdžios atstovai bei kolegos.


Per miesto mero Šarūno Vaitkaus veiklos metinę ataskaitą miesto gyventojams trečiadienio vakarą S. Vainiūno meno mokyklos salėje buvo tuščių vietų. Žinantiems populiaraus konservatoriaus mero palaikymą partijoje ir mieste, tereikėjo jam mostelėti kviečiant ranka ir, niekas neabejoja, salė būtų pilna palaikančiųjų. Bet užvakar į mokyklą rinkosi tie, kuriems išties labai...


Mokytojų dienos proga pedagogams įteiktos padėkos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 05 | Rubrika: Miestas

Vakar, spalio 5-ąją, klube „Ramybė“ Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo tradiciškai pagerbti Palangos miesto pedagogai. Jiems buvo skirti ne tik gražiausi sveikinimo žodžiai, bet ir padėkos raštai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius