Palangoje paminėta Saugaus eismo diena

Palangos tiltas, 2017-04-10
Peržiūrėta
2036
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje paminėta Saugaus eismo diena

Saugumo jausmas kiekvienam žmogui yra vienas iš svarbiausių poreikių. Jo siekiame šeimose, mokyklose, darbo vietose ir, žinoma, gatvėse. Palangoje paminėta Saugaus eismo diena renginiais ir priemonėmis. Eismo dalyviai buvo raginami visada būti kultūringais, atidžiais ir sąmoningais kelyje.
Nuo ankstaus ryto policijos ekipažai tikrino vairuotojų drausmingumą gatvėse, prižiūrėjo pėsčiųjų pareigingumą.
Nors saulė ir nelepino, Saugaus eismo dieną paminėti į Palangos Nepriklausomybės aikštę rinkosi vaikai ir miestiečiai. Vaikai aktyviai dalyvavo viktorinoje. Kiekvienas drąsiai traukė klausimą eismo saugumo tema, demonstravo gerą Kelių eismo taisyklių išmanymą. Šventėje aktyviai dalyvavo Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos moksleiviai. Visi renginio dalyviai pakartojo saugaus eismo dviračiais, pėsčiomis taisykles. Savo jėgas viktorinoje išbandė ir suaugusieji. Viktorinos dalyviai buvo apdovanoti naudingomis prevencinėmis dovanėlėmis. Buvo parodyti policijos tarnybiniai automobiliai ir techninės galimybės fiksuoti bei įforminti teisės pažeidimą įvykio vietoje.
Deja, bet vis dar įvyksta skaudžios nelaimės keliuose, o padariniai kartais būna tragiški. Vaizdas, kai įvykus eismo įvykiui automobilis pakimba ant skardžio krašto, o viduje prispaustas vairuotojas negali iš jo išlipti, sukrėstų kiekvieną. Renginio dalyviai turėjo galimybę stebėti tokio įvykio imitavimą, kai gelbėjimo darbus su tikra technine įranga vykdė Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Tarnybos pareigūnai demonstravo profesionalumą atliekant gelbėjimo darbus. Modernia technika buvo išlaužtos automobilio durys, išdaužti, supjaustyti langai, kėbulas ir automobilyje įkalintas savanoris „nukentėjusysis“ buvo išvaduotas.
Bendros Palangos miesto policijos komisariato, Palangos miesto savivaldybės, Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos, VĮ Klaipėdos regiono keliai atstovų pastangos ir Palangos parapijos klebono Mariaus Venskaus geranoriškumas padovanojo miesto gyventojams puikų reginį.
Visų eismo dalyvių atsakingumas, pagarba ir rūpestis vienas kitu labiausiai prisideda prie saugumo kelyje.

Jurgita RINKEVIČIENĖ
Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena Lietuvoje. Septynioliktus metus iš eilės minima Saugaus eismo diena siekiama dar kartą atkreipti visų eismo dalyvių dėmesį į saugų eismą kelyje bei priminti, kad Kelių eismo taisyklių turime laikytis kasdien. 


Praėjusį sekmadienį, gegužės 16 d., Palangoje buvo paminėta Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Ta proga Palangos Švč. Mergelės Ėmimo į dangų bažnyčioje šv. mišias aukojo Klaipėdos įgulos kapelionato kapelionas kmdr. mgr. Remigijus Monstvilas.


Tradiciškai kariuomenės diena Palangoje minima itin garsiai. Vyksta koncertai, valgoma kareiviška koše, kareiviai, šauliai ir civiliai žygiuoja eisenose, šaudomos salvės… Tačiau šiemet, atsižvelgiant į situaciją Lietuvoje ir pasaulyje, kariuomenės diena paminėta ramiai. Pirmadienį, lapkričio 23 dieną, Jūros šaulių vyrų choro atstovai...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje paminėta Tarptautinė miškų diena – kelkime inkilus

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 31 | Rubrika: Miestas

Apie šimtas gamtos mylėtojų, tarp kurių – ir bendruomenės „Palangos santarvė“ atstovai, rinkosi Nemirsetoje, kur prasmingai paminėta Tarptautinė miškų diena. Šia proga VĮ Valstybinių miškų urėdija pakvietė į šventę „Paukščiai grįžta namo“ bei paragino visus norinčius prisidėti prie pasirengimo šiltajam sezonui ir...


Saugumo jausmas kiekvienam žmogui yra vienas iš svarbiausių poreikių. Jo siekiame šeimose, mokyklose, darbo vietose ir, žinoma, gatvėse. Palangoje paminėta Saugaus eismo diena renginiais ir priemonėmis. Eismo dalyviai buvo raginami visada būti kultūringais, atidžiais ir sąmoningais kelyje.


Nors Palanga nėra labai judrus miestas, tačiau manydamos, kad mūsų vaikams svarbu pasikartoti eismo taisykles, prisiminti kaip saugiai elgtis gatvėse, kovo 17 d. „Baltijos“ pagrindinės mokyklospradinių klasių mokytojos AurelijaŽaromskienė, Dalytė Daukšienė ir Dalia Šiupinienė sukvietė pradinukus į saugaus eismo viktoriną „Į trijų švieselių...


Sausio 12 dieną kartu su visa Lietuva Šventosios gyventojai minėjo Laisvės gynėjų dieną. Šiais metais pradėta nauja tradicija atminimo laužą įžiebti išvakarėse – sausio 12 dieną pilietinės akcijos „Būkime kartu“ metu.


Palangoje paminėta Lietuvos kariuomenės diena

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 11 27 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį palangiškiai šventiškai minėjo Lietuvos kariuomenės dieną – šv. Mišios, gėlių padėjimas prie generolo Jono Žemaičio paminklo, šaulių koncertas Kurhauze ir kareiviška košė subūrė nemažą dalį miestiečių.


Palangoje paminėta Lietuvos kariuomenės diena

Viktorija ŠIMKUTĖ, 2013 11 25 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį prie generolo Jono Žemaičio-Vytauto paminklo paminėtos 95-osios atkurtos Lietuvos kariuomenės metinės. Šaulių organizacijos vardu uždegtos žvakės ir padėtos gėlės kentėjusiems ir žuvusiems kariams už Lietuvos laisvę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius